2020 2021 3

Друк

11-12 травня 2016 року відбувся семінар-тренінг «Упровадження інтерактивно-пізнавальної гри «Маршрут Безпеки» у загальноосвітніх навчальних закладах»

P512070411-12 травня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-тренінг «Упровадження інтерактивно-пізнавальної гри «Маршрут Безпеки» у загальноосвітніх навчальних закладах» для педагогічних працівників, які проводитимуть гру.

Друк

Талановита юнь – гордість Васильківщини!

16 05 16 1Вони були схвильовані і щасливі, впевнені в своїх знаннях і творчих здібностях, сповнені невичерпної енергії, переконані в своєму покликанні – творити майбутнє України. 

255 школярів району – переможців і призерів міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних дитячих творчих конкурсів, обласних предметних олімпіад та конкурсу-захисту робіт учасників МАН зібралися 12 квітня 2016 року в актовій залі районного ЦДЮТ, щоб підвести підсумки своїх творчих надбань у 2015/16 н.р.

Друк

Українсько-чеський семінар «Мультикультурне виховання у школі».

11 05 16 12 111 травня 2016 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації у рамках реалізації українсько-чеського проекту з питань управління та освітнього менеджменту відбувся українсько-чеський семінар «Мультикультурне виховання у школі».

Друк

Ми з вами

12 05 16 711 травня вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості провідали бійців АТО, які знаходяться на лікуванні та реабілітації в  Ірпінському Військовому шпиталі. Діти пригостили їх медовими розписними пряниками, виготовленими вихованцями Народної школи писанкарства «Дивосвіт» та на добру згадку подарували листівки, зроблені вихованцями студії образотворчого мистецтва «Вернісаж».

Друк

Співпраця з Інститутом корекційної педагогіки

12 05 16 1Співпрацюючи з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри тифлопедагогіки Тімаковою Юлією Вікторівною 11 травня 2016 року в  КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат  І – ІІ ступенів»  вчитель-методист  Полторацький А.А. провів відкрите заняття з фізичної культури в 2-А класі для студентів ІІІ курсу Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгомановата. Тема уроку: «Легка атлетика і загальнорозвиваючі вправи».

Друк

Завершив роботу обласний опорний заклад освіти – Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради

12 05 16 15Завершив роботу обласний опорний заклад освіти – Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області «Організація та зміст професійної орієнтації учнівської молоді»

10 травня 2016 року відбулося заключне заняття обласного опорного закладу освіти – Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради Київської області «Організація та зміст професійної орієнтації учнівської молоді».

Друк

Он-лайн вебінар «Методичне забезпечення викладання біології у 8 класі»

Zadorozhnyj10 травня 2016 року на базі  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся он-лайн вебінар«Методичне забезпечення викладання біології у 8 класі».

Захід провів Задорожний Костянтин Миколайович, кандидат біологічних наук, головний редактор журналу «Біологія» видавництва «Основа», науковий редактор підручника з біології для 7 класу, автор підручника з біології для 8 класу, робочих зошитів з біології для 6 та 7 класів, численних навчально-методичних посібників з біології, та Шахова Інна Григорівна, керівник відділу біології, хімії, екології, природознавства та основ здоров’я видавництва «Ранок».

Друк

Вперше в історії та вчетверте у цьому році!

18 05 16 195-10 травня у м. Рахів (Закарпатська область) відбувся Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. В змаганнях узяли участь 32 команди з 19 областей України. Фантастичні краєвиди, свіже повітря, надважкі дистанції і ще багато чого цікавого, випало на долю спортсменів орієнтувальників цього року.

Друк

Рідненька, найкраща, єдина!

11 05 16 1Мати – одвічне джерело безкорисної, самовідданої любові та дивовижної мудрості. Ніжно тримаючи за руку, вона проводить нас крізь усі негаразди, вчить творити добро і любити цей світ. Безцінні материнські уроки назавжди залишаються головними дороговказами на нашому життєвому шляху.

         10 травня 2016 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» було проведено підсумок конкурсу малюнків «Моя мама найкраща». Найактивнішу участь у шкільному заході взяли вихованці ІІІ групи разом з вихователем Кривченко О.В. Діти продемонстрували флешмоб під назвою «Галерея маминих портретів».

Друк

Згадаймо ті полум’яні роки

10 05 16 27День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. 9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях нашого народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік ми відзначаємо свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу.