2020 2021 3

Друк

Світ природи з безмежним багатством явищ

4052016 6Дошкільне дитинство є таким віковим періодом, коли активно формуються основи світогляду дитини: його ставлення до себе, інших людей, навколишнього світу.  Сучасні дошкільнята житимуть у третьому тисячолітті, у світі, де погіршується  екологія. Вже від них, їх екологічної грамотності, соціальної активності, відповідальності будуть залежати подолання екологічної кризи, збереження життя на планеті. Саме в дошкільному віці, коли дитина вперше прилучається до світу природи, багатством і різноманітністю її фарб і форм, необхідно формувати перші уявлення про екологію, виховувати дбайливе ставлення і любов до живого світу навколо нас, частинкою якого є ми.

Друк

Змагаються команди юних пожежників Київщини

5052016 7Змагання Дружин юних пожежних вже давно стали традиційними й проводяться в області щороку. Фестиваль є підсумком спільної роботи освітян та рятувальників щодо виховання у дітей культури безпечної поведінки.

Ось уже 22 рік поспіль, молоді таланти Київщини збираються, щоб випробувати свої знання, гумор та ерудицію в пожежній справі. Цього року перший та другий тури обласного етапу  Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників пройшов у Київській області  28 і 29 квітня у Білоцерківському та Переяслав-Хмельницькому районах.

Друк

Випуск групи №32 у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»

002804 6028 квітня 2016 року у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» відбувся випуск учнів групи №32 (професія «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія С)»).

Ведучі свята Балкова Ірина і Леоненко Вікторія урочисто запросили до актової зали випускників, привітали їх зі святом та  побажали втілення мрій, здоров′я, наснаги, шани від людей та завжди пам′ятати наш навчальний заклад.

Друк

Великодній ярмарок

002804 55Весна – найпрекрасніша пора року. Саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень, яке супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Напередодні свята Пасхи, 28 квітня, в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» відбувся Великодній ярмарок. Ліцеїсти взяли активну участь у підготовці та створенні цього заходу.

Друк

Відроджуємо любов до книги

12 05 16 17З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права у Березанському НВК з 22 по 26 квітня було проведено тиждень книги під назвою «Книга – носій інформації, основа освіти і творчості». В рамках цієї акції відбувалися творча зустріч учнів 5-6 класів з українським дитячим письменником, лауреатом багатьох літературних премій, головним редактором видавництва «Фонтан казок»  Іваном Андрусяком.

Друк

Екскурсія до пожежної частини

002804 35В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності 28 квітня 2016 року учні ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Постолюка В.М. відвідали пожежну частину ДСНС – 21 м. Бровари.

Інспектор ДСНС – 21, старший лейтенант Нищенко Євгеній Васильович провів цікаву екскурсію та змістовну бесіду з учнями груп № 11 та № 26 на тему «Попередити лихо легше, ніж ліквідувати».

Друк

Робоча нарада керівників місцевих органів управління освітою

002804 2728 квітня 2016 року  в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада  керівників місцевих органів управління освітою.

На нараді були розглянуті питання:

Друк

У Білій Церкві працює локальний центр освітньої та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму

002804 10З березня цього року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 працює міський Локальний центр освітньої та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Центр функціонує в рамках масштабного проекту «Інтеграція через діалог», який  здійснюють Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» спільно з ГО Учбово-методичний науково-інформаційний центр за підтримки Європейської комісії. Партнерами проекту є низка навчальних закладів, громадських та волонтерських організацій з різних регіонів України,  що реалізують завдання проекту у форматі Локальних центрів громадянської освіти.

Друк

Зміни школу на краще

002804 7Якою має бути сучасна школа? Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 та їх батьки однозначно відповіли: школа має бути комфортною і затишною, щоб навчальний заклад був естетично привабливим, креативним  середовищем, куди хочеться повертатися знову й знову.

Над створенням такого середовища учні, батьки і педагоги школи працюють разом. Поштовхом для реалізації ідеї стала співпраця з каналом «1+1» в рамках проекту «Зміни школу на краще».

Друк

Навчально-польові збори старшокласників Києво-Святошинського району

фіз підгЗ 25 по 28 квітня для юнаків та дівчат 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району проведено навчально-польові збори та практичні заняття з медико-санітарної підготовки. А саме: навчання з тактичної, вогневої, стройової, прикладної фізичної та військово-медичної підготовки.

Друк

Козацькому роду – нема переводу

SDC1007028 квітня 2016 року на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Молодіжний» (м. Фастів, вул. Строкова, 18) з метою патріотичного виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя був проведений районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) (далі – ГРА), в якій взяли участь 18 загальноосвітніх закладів Фастівського району. Організаторами гри були: відділ освіти Фастівської РДА, Районний еколого-етнографічний центр, методичний кабінет відділу освіти та Фастівський курінь Українського козацтва.