2020 2021 3

Друк

Великодній дивограй

5052016 15День Воскресіння Ісуса Христа– Великдень– одне з найбільших свят християн, найвизначніше народне свято, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед календарних свят наших предків одне з найпочесніших місць. Святкують його у період весняного буяня природи,  в період розквіту і довгоочікуваного тепла після тривалої зими і холоднечі.

5 травня у дошкільному навчальному закладі «Калинка» м.Ржищів  відбувся  захід «Світле свято Великодня».

Друк

«Мак пам’яті»

10 05 16 804 – 05 травня вихованці гуртків «Паперопластики» та «Солоне тісто» Богуславського ЦТДЮ взяли участь у майстер-класі з виготовлення пам’ятного знаку «Мак пам’яті». Тепло своїх сердець, сподівання на швидкий мир та почуття вдячності тим, хто захищав тоді та захищає зараз рідну землю, вкладали учасники акції під час виготовлення символів.

Друк

«Впровадження медико-педагогічної технології «Гармонія інтелекту та здоров’я «ПіснеЗнайка»

6052016 16У ДНЗ «Сонячний» Літківської селищної ради Броварського району 05 травня 2016 року  відбулося засідання  творчої групи «Впровадження медико – педагогічної технології «Гармонія інтелекту та здоров’я «ПіснеЗнайка»». На засідання були присутні Ткаченко В.М., методист РМК, директор Літківської ЗОШ І-ІІІ ст. Саймойленко-Граждан Г.В., завідувачі ДНЗ та вихователі.

Друк

Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів

5052016 1205 травня 2016 року в приміщенні департаменту освіти і науки відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів.

На нараді розглянуто питання про закінчення 2015/2016 навчального року, стан фінансування професійно-технічних навчальних закладів, визначено склад делегації для участі у Парламентських слуханнях «Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення».

Друк

Тих днів не померкне слава

6052016 75 травня 2016 року для учнів  комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вчителем історії Смоляр І.В. проведено тематичну екскурсію до Дня пам’яті та примирення, а також 71 річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій  світовій  війні, за маршрутом: Парк Слави - пам’ятні місця бойової слави м. Біла Церква.

Друк

Волю не дають, а здобувають

6052016 4Щороку в травні ми відзначаємо День пам`яті і примирення -День Перемоги.

День пам’яті полеглих у  Другій Світовій війні - це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони святиня нашої пам’яті.

Друк

Стежками перемоги

6052016 15 травня, напередодні  знаменного свята - Дня перемоги у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості  пройшов патріотичний квест «Стежками перемоги» для вихованців другого року навчання студії розвитку дитини «Малюк».   

Дітлахи відвідували станції: «Пісні на військову тематику», «Моя батьківщина», «Любіть Україну», «Спортивна» та виконували завдання.

Друк

Великдень на Білоцерківщині

4052016 254 травня  2016 року  понад 150 учнів 5-7 класів  загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківського району  були запрошені на районне мистецьке свято «На Великдень сонце грає і заспівує наш край», що відбулося на території Меморіального комплексу козацької слави (с. Мазепинці.)  

Друк

Дню Пам’яті присвячується

5052016 1Напередодні Дня Пам’яті вихованці гуртка «Краєзнавець»   Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості   вшанували  загиблих  бійців у  Другій світовій війні, відвідавши меморіал Слави у рідному місті.  А також пройшлися священними місцями, де пролилася кров Небесної Сотні у Києві.  Діти розповідали про подвиги своїх прадідів, що віддали життя за вільну Україну понад 70 років назад, а також про  патріотів України, загиблих  під час Революції Гідності.

Друк

Цілюще джерело нашої духовності

5052016 4Повертаючись обличчям до духовної культури свого народу, ми повертаємося до забутих джерел, які живили його дух, оберігали чистоту душі, служили добрими охоронцями у повсякденному житті.

З метою вивчення, збереження та примноження народних традицій, формування у молодшого покоління національної свідомості, любові до рідної землі на базі КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» створено музей «Світлиця».

Друк

У місті Славутичі пройшла Перша Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення оточуючого середовища» INUDECO’16.

13087845 1010362352380011 2801078967741827719 n 1Конференція відбулася в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу» та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії. Серед співорганізаторів події – управління освіти і науки Славутицької міської ради.