2020 2021 3

Друк

Змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з боксу

10 05 16 4006-07 травня 2016 року у м. Білій Церкві відбулися змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з боксу.

В змаганнях взяли участь команди мм. Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Фастів, Білоцерківського, Бориспільського, Бородянського, Васильківського, Володарського та Сквирського районів (всього 68 учасників).

Друк

Змагання з легкої атлетики у місті Березані

10 05 16 306 травня 2016 року відбулась Відкрита першість Березанської ДЮСШ «Старт» з легкої атлетики, присвячена 71-ій річниці Перемоги.

Свої сили з бігу на 60 м, 300 м і 1 км випробовували 45 спортсменів різних вікових груп. Легкоатлетів оцінювала суддівська бригада у складі тренерів    Кулеші М.М. та  Фесенка О.І.

Друк

Флешмоб до Дня матері

6052016 196 травня вихованці  гуртків Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості привітали усіх матусь з наступаючим  Міжнародним Днем Матері. Діти  намалювали портрети своїх мам та влаштували флеш-моб на галявині перед Центром творчості з проголошенням вітальних меседжів.

Друк

Особливі діти

10 05 16 18В. О. Сухомлинський зазначав: «Знедолена природою дитина не повинна знати, що вона малоздібна, що у неї слабкий розум, слабкі сили. Виховання такої дитини повинно бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим».

Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні. Кожна дитина становить незмірну цінність для своїх батьків і родичів, а всі діти разом – неоціненний скарб суспільства, запоруку його майбутньої долі.

Друк

Щорічний конкурс «Дивограй» відбувся на Білоцерківщині

10 05 16 126 травня 2016 року у Будинку культури  міста Узин відбувся щорічний районний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Дивограй», незмінним організатором  якого  протягом  всіх цих років є Зінаїда Федорівна Литвин, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості. Цього року «Дивограй» відбувся на Великодньому світлому тижні.

Друк

«Козацький гарт 2016»

10 05 16 1006 травня 2016 року у місті оголошений «Олімпійським днем». У рамках цього дня відбувся легкоатлетичний пробіг представників навчальних закладів міста.  А на стадіоні «Колос» відбувся ІІ (міського) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2016». Команди-учасники фестивалю, а це збірні команди загальноосвітніх навчальних закладів, пройшли випробовування на різних етапах, показавши не лише спортивну підготовку та витримку але й рівень знань із історії українського козацтва.

Друк

Уклін живим – загиблим слава

6052016 13День пам’яті і примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це свята героїзму та мужності людей, які відстояли мир на Землі.

З цієї нагоди 6 травня в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулася урочиста лінійка пам’яті «Уклін живим – загиблим слава».

Друк

Пам’ятаємо Перемогу

6052016 10З кожним днем усе далі від нас священна дата – День Великої Перемоги. 71 рік ми відзначаємо це свято як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя, як символ дружби народів, які в ім’я життя і майбутнього власною кров’ю захищали кожний клаптик нашої рідної землі.

Друк

Нащадки Великої Перемоги

10 05 16 16 травня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах Яготинського району відбувся творчий флешмоб «Нащадки Великої Перемоги», мета якого  вшанування подвигу українського народу в Другій Світовій війні; увічнення пам'яті про загиблих воїнів та жертв війни. Захід проводився напередодні святкування 8 травня – Дня пам’яті та примирення та 9 травня - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці заходи були і залишаються всенародними, адже наш обов’язок згадати усіх тих, хто загинув, тих, хто  вижив, але відійшов у вічність згодом, тих, хто і донині показує нам гідний приклад любові до Батьківщини і щирої віри у щасливе майбутнє нашої держави.

Друк

Ми – не діти війни, ми – нащадки козацької слави!

10 05 16 6Школярі Васильківщини – юне покоління українців – в черговий раз довели, що вони – гідні нащадки козацького роду, знають свою історію і поважають подвиги героїв України. І, коли буде потрібно, зможуть і будуть захищати свою Батьківщину, відстоювати право жити на рідній землі.

6 травня 2016 року на центральному майдані смт Гребінок відбулися змагання «Впоряд» за програмою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в яких взяли учать рої з 23 навчальних закладів Васильківського району.

Друк

Вчились бути у безпеці

5052016 175 травня 2016 року у КЗ КОР «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» проводився День Цивільної оборони, а також відпрацювання практичних дій в умовах надзвичайної ситуації. Для проведення заходу було запрошено провідного інспектора Переяслав-Хмельницького районного сектора ДСНС України в Київській області старшого лейтенанта Бутенка Олександра та начальника ІІ відділення Переяслав-Хмельницького військового комісаріату Філоненка Євгенія.