Друк

Відбулася робоча нарада з директорами професійної (професійно-технічної) освіти

IMG 0266 102 червня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада з директорами професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

Віртуальний фотоквест до Дня захисту дітей

апенгн 3День захисту дітей юні історики і краєзнавці Київщини святкували по-МАНівськи: ділилися результатами своїх досліджень історичних та архітектурних пам'яток нашої держави під час віртуального фотоквесту «Я – дитина, а це – моя країна – Україна»! До заходу долучилися вихованці гуртків КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», які працюють на базі ОЗЗСО «Ковалівський ліцей» та Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Друк

Дитинство – це гомін веселий усюди

2020 06 01 18 25 50 1У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають яскраве і радісне свято – День захисту дітей.

То ж саме сьогодні, 1 червня, для діток комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації» за допомогою працівників школи була підготовлена яскрава святкова програма «Дитинство – це гомін веселий усюди». Весь ранок шкільний двір був наповнений запальною музикою та дитячим сміхом. Емоції іскрили, наче салют!Діти з задоволенням взяли участь у різних конкурсах, вікторинах і, виконавши жартівливі завдання, отримали солодкі подарунки та призи.

Друк

Міжнародний день захисту дітей

IMG 1141 1Щороку, 1 червня відзначається  свято маленьких громадян  нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Ось і цього року  в Таращанському навчально-реабілітаційному центрі проводились святкові заходи, присвячені нашим дітям.

Друк

Фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

SmartSelect 20200527 11 червня 2020 року, в Міжнародний день захисту дітей, відбувся фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!». Глядачі мали змогу спостерігати за онлайн-програмою фестивалю на офіційній сторінці Facebook КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» –www.facebook.com/ctduk.ua.

Друк

Поетапне відновлення роботи закладів дошкільної освіти

зображення viber 2020 06 01 09 32 05Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 травня 2020 року № 16 р у Київській області рішеннями територіальних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були затверджені заходи щодо поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти та організації їх роботи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Друк

Останній шкільний день без Останнього дзвоника

апрпоорМи всі звикли до того, що в кінці травня на шкільних подвір’ях, сповнених дитячим гамором, сміхом і квітковим розмаїттям, радісно і гучно лунає звук Останнього дзвоника, який сповіщає всім школярам про завершення навчального року, а випускників кличе у самостійне життя. Здавалося, ця прекрасна традиція, яку шанувало багато поколінь, вічна і непорушна.

Друк

Готуємося до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання

2muOJY1cyyWVOQkxwcXq2019/2020 навчальний рік завершився. У цьому році в 702 закладах загальної середньої освіти, серед яких 661 заклад комунальної форми власності, навчалося понад 223 тис. школярів, що майже на 11 тисяч більше у порівнянні з минулим роком.

Друк

Юні дослідники Київщини презентували свої дослідження на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих»

Пленарне 1Юні дослідники Київщини стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Україна очима молодих», яка цього року онлайн об’єднала понад 70 дітей з різних регіонів України.

Представники Київщини презентували свої дослідницькі проєкти у таких секціях: «Сучасне місто: проблеми та шляхи їх вирішення» взяли участь», «ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії», «Екологізація економіки України», «Дослідження якості продуктів харчування та вплив раціону харчування на організм людини», «Сучасні аспекти охорони природи в контексті сталого розвитку».

Друк

Останній дзвоник в режимі онлайн

IMG 20190531 104800Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» 29 травня 2020 року,сповістивши, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє пролунав він для випускників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього…

Друк

День юного дослідника в МАН Київщини – день віншування та приємних сюрпризів

89785464 2Надзвичайно насиченим та емоційно наснаженим видався День юного дослідника – 2020 Київського територіального відділення Малої академії наук учнівської молоді для наукових відділень суспільно-гуманітарного профілю, що відбувся у рамках ХІV Всеукраїнського фестивалю науки. На дітей цього дня чекало немало приємних сюрпризів!