2020 2021 3

Друк

«Зарядка з поліцейським»

IMG 399028 вересня 2020 року ранкову зарядку на свіжому повітрі у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» разом з дітьми виконали інспектори ювенальної превенції Васильківського відділу поліції Замуруєв В.П. та Міхайловська А.В.

Друк

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

заставкаЯкою має бути сучасна модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася 28 вересня. Близько 50 педагогічних працівників, які координують діяльність районних, міських, ОТГ та локальних відділень МАН на Київщині, долучилися до роботи студії online в середовищі Zoom. Offline працювали представники КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Друк

Участь у Міжнародному фестивалі “Золота осінь Славутича”

У період з 25 по 28 вересня 2020 року відбувся Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості “Золота осінь Славутича”. Цього року він проходив у режимі Online через пандемію коронавірусу.

Друк

ДЕНЬ ТУРИЗМУ У ШКОЛІ

изображение viber 2020 09 25 13 57 011Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму. Туристсько-краєзнавча діяльність є однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя і сприяє розширенню кругозору дітей та юнацтва, виховує і збагачує моральні якості молодого покоління.

Друк

Вибори обласної ради дітей Київщини

ємблема27 вересня 2020 року відбулися вибори на посади голови та віце-спікера обласної ради дітей Київщини. Максим Дем’янюк, лідер учнівського самоврядування Тетіївської ОТГ переміг у виборчих перегонах  на посаду голови обласної ради дітей Київщини з результатом 56 відсотків.

Друк

Семінар керівників шкільних гуртків «Джура» на Броварщині

20200925 14402825 вересня 2020 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено нараду керівників шкільних гуртків «Джура» в дистанційному режимі.

Друк

«ВИБОРИ обласної ради дітей Київщини-2020»

120160137 3650456991681727 7123193779946851450 n24 вересня 2020 року в студії Центру творчості дітей та юнацтва Київщини відбулися передвиборчі дебати кандидатів на посаду віце-спікера обласної ради дітей Київщини «Власні аргументи «за» чи «проти» . Під час публічного виступу кандидати на зазначену посаду - Товстига Артем, Боса Дар’я, Русін Богдан, Звіздарюк Ольга дуже потужно представили свої виборчі програми.

Друк

Після самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 учні не зобов’язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров’я

5f6c9abdcdffc692086041Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стану здоров’я учнів для продовження навчання після самоізоляції. Про це йдеться у роз’ясненні МОН, оприлюдненому сьогодні, 24 вересня 2020 року.

Друк

ЗДОРОВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА РОДИНА

DSC08160Тільки здорова людина може по- справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня.

Друк

Всеукраїнська акція «Голуб миру» у школі

IMG 3866Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В цей день вихователі КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» організували чимало заходів. На шкільному подвір’ї учні 1 та 3-х класів утворили слово «МИР» та відпустили в небо паперового «голуба миру» на повітряних кульках.

Друк

Джура крокує Броварщиною

DSC01505Ще навесні школярі всіх загальоосвітніх закладів Броварського району готувалися до участі у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Але навчання в закладах освіти і всі масові заходи були скасовані у зв’язку із карантином пов’язаним із COVID-19. Адміністрацією  Комунального закладу  Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», який займається організацією гри «Сокіл» («Джура») в Броварському районі, прийнято рішення, все ж таки, провести Гру. У період карантину дистанційно було проведено етапи Гри –  конкурси «Відун», «Рятівник». Інші етапи перенесено на час, коли карантин буде послаблено і на свіжому повітрі буде дозволено провести військово-спортивні заходи.