Друк

Толерантність врятує світ

зображення viber 2019 11 15 14 38 55                                           Усі люди мають недоліки –
                                           хто більші, хто менші.
                                           Ось чому і дружба, і допомога,
                                           і спілкування були б неможливими,
                                           якби не існувало між нами
                                           взаємної терпимості
 
                                                  Г.Гвіччардіні – італійський історик, філософ-гуманіст
Друк

Семінар – практикум «Google maps»

1      15 листопада 2019 року вихованці гуртка «Краєзнавець» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості спільно з керівником гуртка Розумнюк А.А. були учасниками семінару - практикуму обласної фокус-групи з розвитку туризму, який проходив у приміщенні міської бібліотеки. На семінарі розглядалася проблема цифрового перетворення карти України.

Друк

В Боярській спеціальній школі пройшов «Тиждень математики»

DSC07386    З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в школярів інтересу до математики з 11 по 15 листопада 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбувся Тиждень математики.

Друк

Досліджуємо сучасні тренди відновлюваної енергетики

IMG f65fe6cfef35072492c8986d02cb5dbb V   

    Відновлювані джерела енергії стали предметом обговорення учасників навчального тернінгу, який відбувся на факультеті електроенерготехніки та автоматики НТУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського». Юні МАНівці, учні Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Рибалка, ознайомилися із сучасними трендами відновлюваної енергетики.

Друк

Екскурсія до Національного музею «Голодомору-геноциду»

IMG ec80ead2e605fff60b1ef07b935a3b32 V     15 листопада 2019 року з метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, привернення уваги молоді до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті та з метою патріотичного виховання учнівської молоді, для вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» що працює на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Бредихіна О.О.), та вихованців гуртка «Фольклор та етнографія рідного краю» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» що працює на базі Русанівського НВК (керівник Божук Г.І.), було проведено екскурсію до Національного музею «Голодомору-геноциду» у м. Києві.

Друк

Єдиний національний урок «Безпечна країна»

photo 2019 11 19 18 49 15      15 листопада 2019 року в ДНЗ "Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу", у рамках  тижня безпеки дорожнього руху, викладач Дворников Іван провів єдиний національний урок «Безпечна країна». Захід організовано з метою підвищення рівня обізнаності з правилами дорожнього руху.

Друк

Пройшов І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine 2019» за компетенцією «Зварювальні роботи».

IMG 2549     З метою професійної орієнтації молоді, впровадження в систему української професійної освіти кращих міжнародних напрацювань 14 листопада 2019 в ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» проведено І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine 2019» за компетенцією «Зварювальні роботи».

Друк

Cпортивні досягнення в районній Спартакіаді – 2019

160     З 28 жовтня по 07 листопада 2019 року проводилися змагання з різних видів спорту на Спартакіаді серед закладів освіти Дарницького району міста Києва, в яких брали участь учні ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу». Вони виступали в індивідуальному та командному заліку.

Друк

Жити в стилі «ЕКО»

IMG 20191114 123550      14 листопада 2019 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено майстерку «Жити в стилі «ЕКО» для координаторів регіональних проєктів обласного освітньо-екологічного проєкту «Екологічний кластер «EkoWorldKids».

Друк

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Кулінарне мистецтво»

загальне   

   13 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Кулінарне мистецтво».