Друк

Дитячо-юнацький спорт в позашкіллі Київщини

Screenshot 20220527 150939 FacebookНа даний час, в системі освіти області функціонує 31 дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ), і їх адміністрації та тренерський склад, по можливості, залучають дітей до занять улюбленими видами спорту та навчально-тренувального процесу. Зокрема, 20 з них працюють в очному-дистанційному режимі, і 319 освітянських тренерів проводять зайняття з більше ніж 3 500 вихованців закладів за місцем проживання та більше ніж з 1400 - дистанційно в межах України.

Друк

Онлайн-івент для заступників директорів та методистів закладів позашкільної освіти Київської області

Презентация4Серед важливих пріоритетів діяльності закладів позашкільної освіти є створення ефективної моделі підвищення професійної майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Друк

День науки в Малій академії наук Київщини

про старт марафонуНапередодні дня науки в Україні, який цьогоріч відзначали 21 травня, стартував онлайн МАН-марафон «Ми обираємо науку». Учасники марафону – юні науковці Київщини, які цього року презентували свої перші дослідницькі проєкти на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Що спонукало дітей працювати над науковими роботами? Які компетенції вони здобули, навчаючись у Малій академії наук? Які кроки в науку стали найбільш успішними? Відповіді на ці запитання – у коротких меседжах онлайн марафону, який триватиме протягом п’яти днів на сторінці КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» у мережі Facebook. Посилання – на відео старту марафону: https://fb.watch/d8vXRZy16W/

Друк

«Єврофест – 2022»

FB IMG 165330443850618-21 травня 2022 року у місті Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» було проведено ІІ Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи «Єврофест - 2022». Серед близько 2000 учасників були і вихованці закладів позашкільної освіти Київської області.  Метою фестивалю було знайомство  дітей та молоді України з історією та культурою країн Європи, популяризації європейських цінностей у дитячому та молодіжному середовищі.

Друк

Юні спортсмени Київщини на ІІ Всесвітній Гімназіаді.

Screenshot 20220516 151847 Chrome 1З 14 по 22 травня 2022 року відбулась визначна подія у  світі шкільного спорту – ІІ Всесвітня Гімназіада, яка проходила у Франції (Нормандія).У цих знакових змаганнях брали участь  3600 юних учасників із 63 країн світу. Незважаючи на військовий стан, 93 учні-спортсмени, віком від 16 до 18 років, представляли Україну в 17 видах спорту із 20, які були у програмі змагань Гімназіади. За підсумками змагань команда України виборола 48 медалей з них: 11 золотих, 18 срібних та 19 бронзових, посівши 7 загальнокомандне місце та ввійшовши в десятку найсильніших школярських команд світу.

Друк

Щиро вітаємо з Днем науки!

z dnem1 1160x653Шановні науковці, науково-педагогічні працівники, студенти Київщини!

Щиро вітаємо з Днем науки!

Дякуємо Вам за Ваш внесок у формування наукового потенціалу нашої держави!

Друк

Я по світу іду в вишиванці!

InShot 20220518 101158552За ініціативи Центру позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради Київської області спільно з КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 16-19 травня 2022 року було реалізовано мистецько-просвітницький проєкт з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». У рамках проєкту протягом декількох років організовувалися виставки дитячих малюнків, присвячені вишиванці, фото-вернісажі «Моя родина у вишиванці», зустрічі з місцевими майстрами народної вишивки, презентації вишиваних сімейних реліквій, квести, флешмоби, фестивалі тощо. 
Друк

Набирає обертів Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)-2022 на Київщині

ГРА ДЖУРА ЯК ЖИТТЯ 1З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у них активної громадянської позиції та готовності до захисту України, відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 31.03.2022 № 21В «Про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у територіальних громадах Київщини триває проведення І (місцевих) етапів зазначеної гри для роїв молодих козаків (15-17 років), роїв джур (11-14 років) та роїв новаків (6-10 років).

Друк

«Літературна шабля»

IMG a88d7bf53f4df93f3107609c143ec6e3 V 1536x1152Стартував ще однин чудовий проєкт «Літературна шабля», ініційований депутатами обласної ради дітей Київщини КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Патріотичний онлайн-форум учнівської молоді Київщини «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Слайд2«Пам’ятаємо! Перемагаємо!» та «Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! – гасла цьогорічного патріотичного онлайн-форуму учнівської молоді Київщини, присвяченого Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друк

Нові успіхи юних дослідників Малої академії наук Київщини

64564634Свята і велика перемога нашої держави, яку ми виборюємо щодня, – це тисячі, мільйони маленьких перемог кожного українця. З цим переконанням і непохитною вірою в силу освіти працює академічна спільнота Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України.