Друк

З Днем святого Миколая

unnamedЛюбі друзі!
Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини щиро вітають усіх із Днем святого Миколая – одним із найсвітліших дитячих свят, яке дарує радість, веселощі та занурює у передчуття казки й очікування дива!
Друк

Партнерська зустріч учасників регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина»

IMG c2c36057351796ad08a0d81aa5b02f7d VЗа дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна департаментом освіти і науки проведено низку заходів у рамках реалізації регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина».

Друк

Інформаційно-методична онлайн-зустріч щодо огляду музеїв при закладах освіти Київщини

Слайд115 грудня 2021 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася обласна Інформаційно-методична зустріч щодо огляду музеїв при закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти Київщини у 2021/2022 навчальному році.

Друк

Місячник правових знань

188З 15 листопада по 15 грудня 2021 р. у ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" тривав місячник правових знань, до якого були залучені всі педагогічні працівники та здобувачі освіти закладу освіти.

Друк

Учениця з Київщини виборола нагороду Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені В. Маняка та Л. Коваленко

заставка на сайт Вітаємо Аліну Кобил, ученицю 6-го класу Турівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – дитячий садок» Броварського району, яку нагороджено дипломом з відзнакою Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко! Аліна презентувала на конкурсі власну творчу роботу «Історія бабусі Марії» у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти».

Друк

Міжнародний День Волонтера

16005 грудня Міжнародний День Волонтера - відзначається день тих, хто безкорисливо готовий прийти на допомогу та з палкою відданістю бажає змінити свою країну на краще.

Друк

«Здійсни мрію» або благодійні вчинки дітей Київщини!

IMG 560daba6be78d438d1538116e490564d V4-5 грудня у м. Білій Церкві у рамках обласного мистецького челенджу «Великі художники Київщини» відбулася благодійна виставка продаж дитячих малюнків «Здійсни мрію». Захід відбувся за ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Творчість без обмежень

photo 2021 12 04 11 11 32 Марина Чорненко01-06 грудня 2021 року, до Міжнародного дня людей з особливими потребами, за ініціативи департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації вже другий рік поспіль проходить обласна акція-челендж «Творчість без обмежень».