Друк

Грантрайтинг – нові можливості для реалізації проєктних ідей у діяльності органів учнівського самоврядування

28.02 10 копіяКЗ КОР ''Центр творчості дітей та юнацтва Київщини'' спільно з Палацом творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області 28 лютого 2020 року провів семінар-тренінг «Грантрайтинг – нові можливості для реалізації проєктних ідей» для координаторів органів учнівського самоврядування Київської області. Об'єктом для обговорення стали проєкти. І не просто проєкти, а грантрайтинг, який дає нові можливості для реалізації проєктних ідей.

Друк

Відбувся ХV Обласний фестиваль – конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти»

ttgulgigljgjl 2728 лютого 2020 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся ХV Обласний фестиваль –конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх шкіл, студій та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Друк

ПРОФ FEST OK в Ірпінському державному коледжі економіки та права

ttgulgigljgjl 1628 лютого 2020 року в Ірпінському державному коледжі економіки та права з метою професійної орієнтації молоді, популяризації професій, презентації закладу відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK», на якому всі охочі могли дізнатися з перших уст про освіту, умови та особливості навчання, переваги коледжу. За підтримки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації до закладу завітало 300 школярів 9-х класів з  Київщини - майбутніх абітурієнтів. Також на фестивалі були учні з батьками з Вінницької, Житомирської, Миколаївської та Сумської областей.
Друк

ПРОФ FEST ОК у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького»

ttgulgigljgjl 30Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST ОК» зібрав 28 лютого 2020 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» учнівську молодь Київщини та подарував унікальну можливість зустрітись з випускниками своїх шкіл, а нині студентами коледжу.

Друк

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» у Білоцерківському вищому професійному училищі будівництва та сервісу

ttgulgigljgjl 1027 лютого 2020 року на молодіжний фестиваль «ПРОФ FESTOK» в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» завітали учні 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київщини.

Друк

ПРОФ FEST OK у Білоцерківському професійному ліцеї

fgfgglhlhh ghuioio 2127 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FESTOK», куди завітали випускники 9-х та 11-х класів Київської області, щоб ознайомитись зі змістом та перспективами розвитку сучасних професій, можливостями професійно-кваліфікаційного зростання.

Друк

У Таращанському районі пройшов обласний семінар-навчання з організації харчування дітей

зображення viber 2020 02 27 16 35 2627 лютого 2020 року на базі Таращанського академічного ліцею «Успіх» на виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти Київщини на 2019-2022 роки, з метою покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти департаментом освіти і науки спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області проведено семінар-навчання для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти; персоналу харчоблоків; представників суб’єктів господарювання, задіяних в організації харчування дітей; осіб, відповідальних за постачання продуктів харчування та продовольчої сировини Таращанського, Ставищенського, Рокитнянського районів. Навчання пройшло понад 122 особи.

Друк

ПРОФ FEST ОK у Березанському професійному аграрному ліцеї

fgfgglhlhh ghuioio 1427 лютого 2020 року ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей» гостинно зустрічав випускників 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київської області на молодіжному профорієнтаційному фестивалі «ПРОФ FEST ОK».

Друк

ПРОФ FEST OK в Рокитнянському професійному ліцеї

fgfgglhlhh ghuioio 827 лютого 2020 року ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» відвідали випускники 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київської області, які взяли участь у молодіжному профорієнтаційному фестивалі «ПРОФ FEST OK».