Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою

ку3454е 510 червня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою, під час якої обговорено питання:

Друк

Обласний онлайн-техночелендж «Creat and test» завершено!

ку3454е 17Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. Створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань, задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та винахідницької діяльності в області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Друк

Що досліджують учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН України?

ку3454е 8Широкий спектр перших наукових пошуків та дослідницьких проєктів учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН представлено на обласній віртуальній виставці «Віват, Науко!», яка функціонує у рамках обласного науково-освітнього web-проєкту «МАН 4.0.» https://kyivobl-man.in.ua/virtualna-naukova-shkola/vivat-nauko/.

Друк

Міжнародний віртуальний саміт світової педагогічної спільноти «COVID-19: TEACHERS OF THE WORLD UNITE»

tutudfd 4Фонд Varkey провів найбільший у світі віртуальний саміт світової педагогічної спільноти про коронавірус та майбутнє освіти «COVID-19: TEACHERSOFTHEWORLDUNITE». У саміті взяли участь не тільки посли зі GlobalTeacherPrize, а й учителі з усіх куточків світу.

Друк

Проведено онлайн-нараду з відповідальними за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

ку3454е 3На виконання доручення в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо створення безпечних умов у закладах освіти та Плану спільних дій департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, 09 червня 2020 року, проведено онлайн-нараду з відповідальними за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в округах та керівниками закладів освіти, на базі яких створено пункти тестування.

Друк

Заклади загальної середньої освіти Київської області готуються до проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання

unnamedУ червні–липні 2020 року в закладах освіти Київської області буде проведено пробне тестування та основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Друк

Київська область отримала державну субвенцію на облаштування ресурсних кімнат у комунальних закладах освіти

07915228 1У системі освіти Київської області функціонують Комунальні заклади Київської обласної ради "Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів" для дітей з порушенням зору та "Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр" для дітей з порушенням слуху, зору та складними порушеннями мовлення, що дає змогу забезпечити запровадження в області системи раннього втручання та надавати комплексну допомогу дітям з тяжкими порушеннями розвитку.

Друк

Підсумки освітнього процесу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»

hhihjtyty 2Перші дні канікул завжди насичені роботою педагогічного колективу. Уже традиційним у цей час є підбиття підсумків навчального року. Не стало винятком і 5 червня. Учителі та вихователі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» зібралися на дистанційну педагогічну раду «Підсумки освітнього процесу за 2019/2020 навчальний рік».

Друк

Проведено онлайн-семінар на тему «Соціально-відповідальна поведінка як інструмент попередження економічної, екологічної та соціальної кризи в суспільстві»

ку3454е 204 червня 2020 року відбувся онлайн-семінар на тему «Соціально-відповідальна поведінка як інструмент попередження економічної, екологічної та соціальної кризи в суспільстві», на якому д.е.н., професорЗагурський Олег Миколайовичознайомив учасників із основними принципами розвитку соціальної відповідальності у сучасному суспільстві та детально проаналізував моделі соціальної держави, її впливу на якість життя суспільства та розвиток бізнесу.

Друк

Підбито підсумки обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування

ємблемаВідповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, удосконалення методологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проєктів з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з обласною радою дітей Київщини проведено обласний етап конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.