Друк

Юні дослідники Київщини святкують перемогу

заставкаНеймовірний спектр емоцій, справжній адреналіновий сплеск дарує освітянам щороку фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України! Для команди Київщини цьогоріч конкурс – це солідний комплект нагород: 5 золотих медалей, 7 – срібних і 18 бронзових. Учні області показали блискучий результат, за яким стоїть кропітка й наполеглива робота конкурсантів, їх наукових керівників, координаторів-наставників, наукових консультантів. Ми надзвичайно пишаємось здобутками юних МАНівців, які цьогоріч вибороли на 7 нагород більше, ніж торік!

Друк

«Україна та суміжні держави: проблеми та перспективи їх відносин»

186486179 173242061355647 8813266802430983884 nНапередодні Дня Європи в Україні в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся лідерський майданчик «Україна та суміжні держави: проблеми та перспективи їх відносин»за участі депутатів обласної ради дітей Київщини, лідерів та координаторів органів учнівського самоврядування територіальних громад Київської області.

Друк

Четверта навчальна сесія для працівників підрозділів ювенальної превенції поліції Київської області

20210506 11380706 травня 2021 року в межах реалізації проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу» відбулася навчальна сесія «Партнерство в освіті: складові успішної роботи в команді» для працівників підрозділів ювенальної превенції поліції Київської області.

Друк

Обласний патріотичний форум учнівської молоді «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Слайд2Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося засідання обласного патріотичного форуму учнівської молоді «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Друк

Міжнародна науково-практична конференція «Україна очима молодих» 2021

скрiнУчні Київщини взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих» – 2021, до якої у форматі онлайн цього року долучилося близько 100 юних дослідників з різних регіонів України. На конференції презентовано науково-дослідницькі роботи у п’яти тематичних актуальних для сучасного українського суспільства напрямках.

Друк

Робоча нарада з актуальних питань діяльності та подальшого розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти області

IMG 396629c8510f6952d3d16e07b15e815a V27 квітня 2021 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками та головними бухгалтерами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

ХАКЕРСЬКА АТАКА! НЕВІДОМІ ЗЛАМАЛИ ОФІЦІЙНІ САЙТИ КІЛЬКОХ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ

Brifing 300x176Увага! Хакерська атака! Невідомі зламали офіційні сайти кількох райдержадміністрацій і територіальних громад Київщини та розмістили на них неправдиву інформацію.

Друк

Проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти області

IMG 876023 квітня 2021 року в департаменті освіти і науки в онлайн-режимі відбулося засідання атестаційної комісії, яка провела атестацію педагогічних працівників закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, а також закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності.

Друк

35-та річниця Чорнобильської катастрофи. Секція «Чорнобильські дзвони» обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край»

Слайд226 квітня в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося друге секційне засідання щорічної обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край» – «Чорнобильські дзвони», приурочене 35-річчю Чорнобильської катастрофи.

Друк

Вебінар для вчителів польської мови «Реалізація компетентнісного підходу на уроках польської мови в закладах загальної середньої освіти»

изображение viber 2021 04 23 13 48 25У зв’язку з новими соціальними, політичними, економічними умовами останнім часом на теренах України зростає інтерес до вивчення польської мови в закладах загальної середньої освіти. Реагуючи на запити здобувачів освіти, адміністрації шкіл Київщини запроваджують вивчення польської мови як за рахунок інваріантної складової в якості другої іноземної, так і за рахунок варіативної складової як факультативного курсу.  Щорічно в Київській області проводиться Всеукраїнська учнівська олімпіада з польської мови та літератури. Тому наразі є актуальним методичний супровід учителів польської мови  області з боку КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».