Друк

Юним правознавцям Київщини вручили дипломи Київського національного університету імені Тараса Шевченка

IMG 5042     Манівці Київщини отримали дипломи КНУ імені Тараса Шевченка. Думаєте, що це фантазії? Ні! Це реальність, яку подарували науковці юридичного факультету закладу. І хоча поки що це дипломи про закінчення Університету юних правознавців, вони є надією на велике майбутнє.

Друк

Від миру вдома до миру в усьому світі

зображення viber 2019 12 10 15 17 39       Ми у своєму житті досить часто чуємо, або навіть стикаємося із ситуаціями насильства в сім’ї, на вулиці, в школі, серед ровесників. Жорстоке поводження з дітьми – проблема держави та кожної свідомої особистості, адже діти є найнезахищенішою і  найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Тому захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер.

Друк

Чемпіонат України з боксу серед молоді 2019

laguta1

    З 2 по 8 грудня у Львові проводився чемпіонат України з боксу серед молоді. У складі команди Київської області було четверо вихованців Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Броварське вище училище фізичної культури". Лише Лагуті Олегу, який боксував у ваговій категорії до 60 кг, вдалося вибороти єдину для Київщини срібну нагороду. У підсумку команда посіла 9 місце.

Друк

Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С.І. Операйло з легкої атлетики

IMG 0426     З 6 по 7 грудня 2019 року в м. Суми відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С.І. Операйло з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодше в приміщенні. В складі команди Київської області взяли участь вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики:

Друк

Знову на Київщині свято!

 we5    У лютому поточного року Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківський професійний ліцей» було визначено одним з базових закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області для створення навчально-практичного центру за галузевим спрямуванням.

Друк

Кубок України з вільної боротьби 2019

kubok borotba       З 3по 6 грудня у Києві проходив Кубок України з вільної боротьби. Серед учасників змагань було декілька вихованців Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Броварське вище училище фізичної культури". У напруженій боротьбі срібну нагороду у ваговій категорії до 70 кг виборов учень  11 класу Тимур Гудима. Серед дівчат бронзову медальу ваговій категорії до 57 кг  завоювала учениця 11 класу Чорномор Карина. Ще одна вихованка училища – Пономарьова Аміна стала п’ятою.

Друк

Фінал першості району з шашок

78857639 734941136986392 605674570095001600 n    4 грудня в ОНЗ Гребінківському НВК відбулись фінальні змагання з шашок серед збірних команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району, в яких взяли участь шість переможців зональних територіальних змагань. Всього у зональних змаганнях приймало участь 26 команд шкіл. В складі команд грали два хлопці і одна дівчина.

Друк

16 днів проти насильства

 IMG 20191203 105355   У листопаді – грудні 2019 року в КЗ КОР «Боярська спеціальнашкола    І-ІІ ступенів» було проведено акцію «16 днівпротиинасильства».З 25 листопада до 10 листопада тисячі громадян  та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднавчої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства серед громадян, а особливо учнівської молоді, створити соціальний простір вільний від насильства. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблею ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам'ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабель, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Друк

В діалозі та на практиці

04201      Математика + англійська мова – це настільки серйозні предмети, що не варто уникати жодної можливості урізноманітнити їх. І це вдалося зробити 5 грудня у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» під час проведення інтегрованого уроку з математики та англійської мови з ліцеїстами III курсу.

Друк

Відбувся семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів освіти області

  78217569 1217026 n    Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 04 грудня 2019 року на базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів освіти області «Пошуково-дослідницька діяльність в дитячих творчих об’єднаннях туристсько-краєзнавчого напряму як складова національно-патріотичного виховання учнівської молоді».

Друк

Твори добро!

DSC 0240      3 грудня 2019 року у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов традиційний щорічний фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе», в якому взяли участь близько 30 дітей міста. На заході були присутні І.В.Кухаренко,заступник міського голови, В.Г.Гаркавенко, начальник служби у справах дітей та молоді, Л.М.Бедраківська, головний спеціаліст відділу освіти Васильківської міської ради, які звернулися до дітей з теплими побажаннями та вручили подарунки.