Друк

У системі освіти триває інформаційна кампанія із запобігання поширенню коронавірусу

gghhghhg

05 березня 2020 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області проведено семінар-навчання керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з метою запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та впровадження в закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). У заході взяли участь 150 осіб.

Друк

Вітаємо з вдалим виступом!

hkhkhkghk 3З 01 по 06 березня 2020 року в м. Чернігів відбувається Кубок України з важкої атлетики. У складі збірної команди Київської області взяли участь КЗ КОР "КОЛІФКС"вихованці відділення важкої атлетики та показали наступні результати:

Друк

Всесвітній день письменника

502«Всякий автор хоче писати так, щоб його зрозуміли; але при цьому потрібно писати про те, що варто розуміння» – писав Ж. Лабрюйер.

03 березня 2020 року, з нагоди Всесвітнього дня письменника, в інтерактивній читальні ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» бібліотекарем Т. Козак організовано книжкову виставку «Великі думки, що виходять із серця», присвячену творчим надбанням українських  письменників.

Друк

Уряд створив інформаційну сторінку про коронавірус в Україні

4c0eb6f 5 300x185Кабінет Міністрів України створив спеціальну інформаційну сторінку з усією актуальною інформацією про коронавірус COVID-2019 в державі.

На цій сторінці, зокрема, можна переглянути інформацію про сам вірус COVID-2019, про застережні заходи, а також готовність України до можливого спалаху коронавірусу.

Більш детально ознайомитись з інформацією можна за посиланням: https://covid19.com.ua/

 

Друк

Практика та перспективи міжнародної освіти

 DSC740902 березня 2020 року на базі КЗВО КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося засідання круглого столу «Університети підприємництва: практика та перспективи міжнародної освіти. Програми українсько-польські».У заході взяли участь представники таких українських та польського закладів освіти:

Друк

Відкрита першість Бородянської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків 2020 року

received 655945978542223

01 березня 2020 року на базі Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вперше відбулась відкрита першість Бородянської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу серед юнаків 2003-2004 років народження і молодших.

Друк

Надійшов забави час, іде Масляна до нас

28.02 24Масляна – етнічне слов`янське свято, відоме своїми цікавими традиціями та смачними стравами, яке символізує початок весни і знаменує останній тиждень перед Великим постом.

З 27 лютого по 01 березня 2020 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вихователі разом із ліцеїстами не змогли залишитись осторонь й організували ряд тематичних виховних заходів «Надійшов забави час, іде Масляна до нас»: конкурсно-розважальну програму «Зима з весною зустрічається», майстер-клас з виготовлення вафельних трубочок «Смачна Масляна», бесіду з чаюванням «Посиденьки на Масницю», годину спілкування «Звичаї та традиції українського народу. Свято Масляна».

Друк

ПРОФ FEST OK у Немішаївському агротехнічному коледжі

28.02 14Професійна орієнтація учнівської молоді - один з пріоритетних напрямів діяльності Немішаївського агротехнічного коледжу.

29 лютого 2020 року в рамках молодіжного фестивалю «ПРОФ FESTOK» ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» провів масштабний День відкритих дверей за підтримки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Друк

Дива трапляються, якщо в них щиро вірити

28.02 17Зима, холод, сніг, подарунки, очікування незвичайного і… «Дванадцять місяців». Ця казка знову й знову зачаровує й змушує повірити в неї, адже дива трапляються там, де в них вірять. І чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Друк

ПРОФ FEST OK У Богуславському центрі професійно-технічної освіти

28.02 4Вибір професії – важливий крок у доросле життя, це відповідальність перед батьками, суспільством та перед собою.

28 лютого 2020 року в Державному навчальному закладі «Богуславський центр професійно-технічної освіти» з метою професійної орієнтації молоді, популяризації професій, презентації закладу відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK», під час проведення якого всі бажаючі мали можливість дізнатися про умови та особливості навчання цьому закладі освіти.

Друк

ПРОФ FEST OK у Володарському професійному аграрному ліцеї

28.02 1Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» 28 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей» зібрав учнівську молодь Київщини, учнів 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти. Більшість з них у закладі освіти вперше.