Друк

Сформовано команду Київщини для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

31 03 423 березня 2020 року в онлайн-режимі зареєстровано учасників команди Київської області для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Вперше в історії наймасштабнішого конкурсу МАН реєстрація в онлайн-форматі проводилася на сайті Національного центру «Мала академія наук України». У складі команди Київщини – 53 юні дослідники, які представлятимуть Київське обласне територіальне відділення МАН у таких секціях:

Друк

Дезинфекція приміщень закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району

hghgfhddfee5 3На виконання протоколу №5 засідання постійної комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.03.2020, відділом освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області в період карантину організовано санітарноепідемічну обробку приміщень всіх закладів загальної середньої освіти району.

Обробка здійснюється працівниками Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень ДУ "Київський обласний лабораторний Центр МОЗ України".

Друк

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах карантину

ghjhjhgfh 2Для допомоги педагогічним працівникам Київської області у організації освітнього процесу в умовах карантину КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” було розроблено  методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах карантину.

Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти обласної комунальної власності

IMG 20200320 122414 220 березня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти обласної комунальної власності.

Друк

Відбулась інструктивно-методична нарада для відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО

630 360 1486665368 7982Підготуватися до незалежного оцінювання учасники можуть в різний спосіб, зокрема, беручи участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Під час якого можна ознайомитись із самою процедурою випробування, попрацювати із бланком відповідей, зошитом, розподілити час для виконання різних тестових завдань, емоційно налаштуватись.

Друк

МАНівці Київщини спільно з науковцями обговорили вплив спалаху коронавірусу на соціум

dhgju64 3

У форматі стрім-трансляції відбулась конференція, у якій поряд з науковцями Національного університету біоресурсів і природокористування України взяли участь вихованці КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Тема для обговорення – надактуальна в сучасному суспільстві проблема: вплив спалаху коронавірусу на світ, соціальний стан, глобальну економіку, кордони.

Друк

17 БЕРЕЗНЯ О 18:30 ПОЧНЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОН

5d27178befd5665941456417 березня 2020 року, о 18:30 стартує трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН – починаємо з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.

Друк

Зміни у графіку Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine: щоб запобігти поширенню COVID-19, фінал перенесено на кінець 2020-го

dhgju64 5Фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine, який мав відбутися у квітні-травні, проведуть у другій половині 2020 року. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки №1/9-159, який був розісланий навчально-методичним центрам профосвіти та профільним департаментам.

Друк

Увага! Особистий прийом громадян тимчасово призупинено

Без названияВідповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2, доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.03.2020  № 12-1 «Про заходи із забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя  працівників  Київської обласної державної адміністрації», а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників і відвідувачів Київської обласної державної адміністрації та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19 департамент освіти і науки тимчасово, на період карантину, призупиняє проведення особистих прийомів громадян.

З питань, які належать до компетенції департаменту освіти і науки,  звертатися за телефоном: 278 21 62 (приймальня)  та електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою та структурних підрозділів департаменту

onlajn16 березня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою та структурних підрозділів департаменту.

Друк

Зміни в олімпіадах у зв’язку з загальнонаціональним карантином: вдасться провести IV етап Всеукраїнських олімпіад з 9 предметів – наказ МОН

5e6a5c3589391829235565 2Цьогоріч мав проводитися IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 26 навчальних предметів, однак у зв’язку з впровадженням загальнонаціонального карантину до 3 квітня буде проведено всеукраїнські етапи олімпіад з 9 предметів, їхні дати також зміняться. Відповідний наказ МОН було підписано та опубліковано  12 березня 2020 року.