2020 2021 3

Друк

Старт Олімпійського дня на Київщині

104726969 310323010366520 8522618132612382343 217 червня 2020 року в селищі Гостомель Київської області відбувся старт Олімпійського дня на Київщині. Черкаське обласне відділення Національного олімпійського комітету України передало естафету Олімпійського дня Київському обласному відділенню, яку прийняв Заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні - Валерій Андрійцев.

Друк

Київська область готується до проведення зовнішнього незалежного оцінювання

вірліволівол 11 1Система освіти Київщини серйозно готується до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в умовах карантину. В ситуації, що склалася, найважливіше завдання всіх гілок влади – максимально убезпечити учасників тестування від найменших ризиків інфікування коронавірусом. З цією метою в області проводиться відповідна робота, спрямована на забезпечення пунктів проведення ЗНО засобами індивідуального захисту і дезінфекції та створення умов, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам, вимогам і рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я України.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» - 2020!

Слайд1Підведено підсумки Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук. Конкурс проходив за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка».

Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

fgujggjuj76545 1У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Цьогоріч виставка-конкурс проходила дистанційно. Учасники зареєстрували свої експонати за відповідним посиланням, що дало змогу членам журі без зайвих труднощів переглянути творчі роботи та їх оцінити. До участі надійшло 91 робота у номінації «Образотворче мистецтво», 157 робіт – у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Друк

Учасникам пробного ЗНО повернуть кошти – МОН та Мінфін готують відповідний порядок

5ee61036ad978639050977 1Учасникам пробного ЗНО, яке заплановано на 15 і 17 червня, будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Таке доручення Уряду дав Президент Володимир Зеленський 13 червня 2020 року.

Друк

Через погіршення епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування вдома

5ee4c774204a4492349280У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою

ку3454е 510 червня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою, під час якої обговорено питання:

Друк

Обласний онлайн-техночелендж «Creat and test» завершено!

ку3454е 17Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. Створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань, задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та винахідницької діяльності в області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Друк

Що досліджують учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН України?

ку3454е 8Широкий спектр перших наукових пошуків та дослідницьких проєктів учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН представлено на обласній віртуальній виставці «Віват, Науко!», яка функціонує у рамках обласного науково-освітнього web-проєкту «МАН 4.0.» https://kyivobl-man.in.ua/virtualna-naukova-shkola/vivat-nauko/.

Друк

Міжнародний віртуальний саміт світової педагогічної спільноти «COVID-19: TEACHERS OF THE WORLD UNITE»

tutudfd 4Фонд Varkey провів найбільший у світі віртуальний саміт світової педагогічної спільноти про коронавірус та майбутнє освіти «COVID-19: TEACHERSOFTHEWORLDUNITE». У саміті взяли участь не тільки посли зі GlobalTeacherPrize, а й учителі з усіх куточків світу.