Друк

МІСЯЧНИК МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ. КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБЛИВОСТІ ХАЧУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

25908 лютого 2021 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулося відкриття Тижня спецтехнології, де голова методичної комісії груп громадського харчування, викладач спецдисциплін Рева Людмила провела конференцію зі здобувачами освіти навчальних груп № 22, 30К на тему: «Особливості харчування здобувачів освіти».

Друк

Змагання з вправи «Планка на ліктях» серед учнівської молоді – 2021

252З 01 по 05 лютого 2021 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися змагання з вправи «Планка на ліктях» серед юнаків та дівчат І – IV курсу, в умовах адаптивного карантину. Дана вправа набрала популярності серед населення України та Світу, вона є однією з статичних вправ, що підходить для людей з різною фізичною підготовкою.

Друк

Студент Київщини виконав олімпійський норматив

146602288 1308753352842161 7738322842894223908 n6 лютого 2021 року на відкритому чемпіонаті Молдови з метань студент магістратури факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Гліб Піскунов здобув перемогу у секторі з метання молоту. Вже в першій спробі спортсмен послав снаряд на позначку 77м72см, чим не лише покращив свій особистий рекорд більше, ніж на 2 метри, а й перевищив норматив для відбору на Олімпійські Ірги в Токіо на 22 смта став володарем найкращого результату сезону в світі.

Друк

Спортсмени Київської області стали переможцями та призерами відкритого турніру «Зимовий кубок 2021» з греко-римської боротьби серед кадетів U-17 та юнаків U-15

IMG 30735-6 лютого 2021 року в місті Харків проходив відкритий турнір з греко-римської боротьби «Зимовий кубок 2021» серед кадетів U-17 та юнаків U-15. В змаганнях взяло участь близько 200 борців з різних куточків України.

Друк

Правила безпеки знайте!

IMG 5517Забезпечення пожежної безпеки це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища.

Друк

Обласний онлайн-флешмоб роїв Київщини #ЛесяУкраїнка150_Київщина

lesyaUkrainkaЗ метою відзначення 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці, перекладачки, фольклористки, національної, громадської, культурної діячки, та популяризації її творчості, з24 по 26 лютого 2021 року відбудеться обласний онлайн-флешмоб #ЛесяУкраїнка150_Київщина. До участі у флешмобі запрошуються рої усіх вікових груп закладів освіти Київщини.

Друк

Освітяни Київщини глибоко сумують …

WhatsApp Image 2021 02 06 at 14.42.51 300x153Освітяни Київщини глибоко сумують… Важко усвідомити, що в суботу, 6 лютого, пішов у Вічність ДАНИЛЕНКО АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ – Людина з великої літери, відомий учений, талановитий Учитель і Наставник, непересічна Особистість, громадський діяч з активною життєвою позицією, справжній українець, патріот свого краю, який так багато зробив для нього! Для Київщини це велика втрата…

Друк

ДЕНЬ БАБАКА АБО НАШ БАБАК - МУРЗІК

02 z dnem babakaСьогодні, 2 лютого, відзначається День бабака.  Цього дня, ґрунтуючись на поведінці бабака, складають прогноз на весну. У День бабака люди пророкують настання весни за поведінкою звірка.Так, якщо день похмурий, бабак не бачить своєї тіні й спокійно залишає нору – зима рано закінчиться і скоро настане весна. А якщо пухнастий метеоролог лякається своєї тіні й залазить у нору – зима триватиме ще 6 тижнів.

Друк

Консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН Київщини

IMG 20210202 120534Відбулася консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН Київщини. В режимі онлайн обговорено питання організаційного та інформаційно-методичного супроводу підготовки учнівської команди до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 році. Близько 70 учасників заходу працювали в середовищі Zoom.

Друк

«Дайджест грантодавця»

grant Ira minЗ метою реалізації в Київській області державної політики соціальноекономічного та культурного розвитку департаментом економіки та цифровізації Київської облдержадміністрації (далі – департамент) підготовлено «Дайджест грантодавця», що містить актуальну інформацію про проєкти міжнародної технічної допомоги, зокрема гранти, кредити, компенсації та навчання.