Друк

Якісне харчування – здорова дитина

 DSC 1214   Виховання здорової дитини – надзвичайно актуальне питання сьогодення, адже на тлі екологічного неблагополуччя та окремих несприятливих соціально-економічних факторів спостерігається стрімке погіршення стану здоров’я людей, особливо дітей.

Друк

Кубок Києва з пауерліфтингу та окремих вправ 2019 UPC

300   14-15 грудня 2019 року відбувся кубок Києва з пауерліфтингу та окремих вправ, організований комітетом пауерліфтингу України. Представники ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» керівник фізичного виховання Ольга Картавенко та здобувачі освіти Маргарита Діденко, Василь Шиш, Максим Міщук виступили на змаганнях з окремих вправ.

Друк

Спортивні здобутки наших учнів

310

      16 грудня 2019 року на ранковому дайджесті в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулося вручення посвідчень «Кандидат у майстри спорту України з веслування на човнах «Дракон»» здобувачам освіти Маргариті Діденко, Василю Шишу, Максиму Міщуку, Іллі Павлушку та Олександру Величку.

Друк

В м. Ейлат (Ізраїль) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років

IMG 8505     З 6 по 14 грудня 2019 року в м. Ейлат (Ізраїль) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років. В складі збірної команди України взяли участь наші вихованки Росінська Євгенія та Каліна Мирослава, а також наш випускник Тищенко Андрій, які тренується під керівництвом наших викладачів Ковальчука В.В. та Ковальчука А.В. В підсумку мають наступні результати:

Друк

Знаємо права, поважаємо обов’язки

IMG 93cd405e51699e45410edcf558d34ac2 V    Правове виховання молоді - обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості. Сьогодні тиждень права вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій.

Друк

Професійний орієнтир

photo 2019 12 12 23 06 58     11 грудня 2019 р. представники ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» провели заходи з професійного самовизначення та популяризації робітничих професій в Любарецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради, в рамках проєкту циклу тренінгів і майстер-класів для пілотних закладів загальної середньої освіти Київської області.

Друк

Кращий екскурсовод року – 2019

DSC01334   11 грудня 2019р. Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді»було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв «Кращий екскурсовод року – 2019».Конкурс проводився у два тури: заочний та очний.

Друк

Юним правознавцям Київщини вручили дипломи Київського національного університету імені Тараса Шевченка

IMG 5042     Манівці Київщини отримали дипломи КНУ імені Тараса Шевченка. Думаєте, що це фантазії? Ні! Це реальність, яку подарували науковці юридичного факультету закладу. І хоча поки що це дипломи про закінчення Університету юних правознавців, вони є надією на велике майбутнє.

Друк

Від миру вдома до миру в усьому світі

зображення viber 2019 12 10 15 17 39       Ми у своєму житті досить часто чуємо, або навіть стикаємося із ситуаціями насильства в сім’ї, на вулиці, в школі, серед ровесників. Жорстоке поводження з дітьми – проблема держави та кожної свідомої особистості, адже діти є найнезахищенішою і  найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Тому захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер.

Друк

Чемпіонат України з боксу серед молоді 2019

laguta1

    З 2 по 8 грудня у Львові проводився чемпіонат України з боксу серед молоді. У складі команди Київської області було четверо вихованців Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Броварське вище училище фізичної культури". Лише Лагуті Олегу, який боксував у ваговій категорії до 60 кг, вдалося вибороти єдину для Київщини срібну нагороду. У підсумку команда посіла 9 місце.

Друк

Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С.І. Операйло з легкої атлетики

IMG 0426     З 6 по 7 грудня 2019 року в м. Суми відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С.І. Операйло з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодше в приміщенні. В складі команди Київської області взяли участь вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики: