2020 2021 3

Друк

Пізнаємо Україну – Херсонщина

хутори2Під час карантину пересування груп туристів у традиційному вигляді обмежено. Та наше бажання пізнати Батьківщину невпинне. Тож розробляємо маршрути нашою Україною та мріємо про майбутні подорожі.

Друк

Відкриття спортивного майданчику в Богуславі

115718653 2382270215409978 6729323503384197932 o22 липня у Богуславському академічному ліцеї №1 із робочим візитом побували начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв, виконуючий обов’язків голови Богуславської РДА Олександр Салата, голова Богуславської ОТГ Вячеслав Дяченко, начальник соціально-гуманітарного управління Богуславської ОТГ Оксана Поліщук.

Друк

Результати ЗНО: є привід для радості

9fe5b23518afe3cf04bf6fe348100664Незважаючи на те, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання завершилася, випускників закладів освіти, їхніх батьків та вчителів хвилювання не полишає: всі з нетерпінням чекають результатів тестування.

Друк

Всеукраїнська літня школа з мистецтвознавства «Мистецтво без обмежень»

заставкаА літо розквітло не тільки маками та волошками, для МАНівців у науковому відділенні мистецтвознавства воно  розквітло  чудернацькими візерунками української вишивки. Саме цій тематиці була присвячена цьогорічна Всеукраїнська літня наукова школа,  у якій в онлайн-режимі взяли участь юні дослідники Київського обласного територіального відділення МАН України. Всього декілька днів творчої натхненної праці – а вражень дуже багато!!!

Друк

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії

imagesПродовжується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання для здобувачів повної загальної середньої освіти. Так, 15 липня 2020 року проводилося тестування з географії, для участі в якому зареєструвалося 5338 учасників. Для них було підготовлено 360 аудиторій в 21-му пункті тестування.

Друк

Як впровадити автономію та вести ефективний менеджмент у школах – презентовано посібник

5f0c72be8cd4b167591810Як ефективно впровадити у школах освітню, організаційну, кадрову і фінансову автономію та здійснювати ефективний менеджмент – про це йдеться у посібнику “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи” Шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні”. Посібник було презентовано сьогодні, 13 липня 2020 року.

Друк

Для проходження ЗНО з англійської мови в Київській області зареєструвалося 5226 осіб

gfghghjh 6У вівторок, 7 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та 9 липня з історії України для здобувачів повної загальної середньої освіти, серед яких випускники закладів загальної середньої, учні (слухачі) закладів професійної (професійно-технічної) та студенти закладів фахової передвищої освіти.

Друк

Річниці визволення Краматорська і Слов’янська присвячуємо…

gfghghjh 3У неділю, 5 липня, відзначалася шоста річниця визволення Слов’янська та Краматорська від проросійських бойовиків.

Сьогодні, у шосту річницю визволення Слов’янська, Краматорська, жахливо усвідомлювати, що тоді, у 2014 році, протягом трьох місяців бойовики тримали в заручниках мешканців окупованих міст.

Друк

Всеукраїнська літня школа для юних мовознавців: час нових проєктів і цікавих лінгвістичних досліджень

школа з фызики 2Літо – це не лише час для відпочинку, цікавих знайомств і зустрічей, а й період, коли юні дослідники-мовознавці Київського обласного територіального відділення МАН України можуть збагатитися новими знаннями, набути чи удосконалити свої вміння і дослідницькі компетентності.

Друк

Всеукраїнська літня школа для юних фізиків: продовжуємо досліджувати світ

школа з фызики 1Влітку креативні юні дослідники продовжують пізнавати нове і розвиватися. Цьому сприяють, зокрема, Всеукраїнські літні школи МАН.

Цікавим змістом були наповнені онлайн-заняття Всеукраїнської літньої школи з фізики, які відбулися з 29 червня по 03 липня. Програма школи включала загальні та спеціальні онлайн-заняття, самостійні практичні завдання та консультації з виконання завдань лабораторного практикуму, контрольну роботу.