Друк

Освіта Київщини: досягнення та здобутки–2019; стратегічні цілі –2020

P1171127   17 січня ц.р. відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Крім членів колегії, участь у розширеному засіданні взяли Микола Стариченко – голова Київської обласної ради, Олег Торкунов – заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Анатолій Цикалюк – голова Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Віталій Паздрій – доцент кафедри бізнес-економіки і підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Ігор Мещан – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а також директори інклюзивно-ресурсних центрів області, керівники закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти, працівники структурних підрозділів департаменту освіти і науки, директори закладів освіти обласної комунальної власності та кращі представники Київської обласної ради дітей Київщини.

Друк

Українсько-польська дружба

1     16-17 січня 2020 року Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості приймав у своїх стінах делегацію з Республіки Польща міста Томашів-Любельський, яка прибула до Василькова в рамках угоди про міжнародне партнерство та співробітництво двох країн. Вихованці та колектив ВМ ЦДЮТ гостинно зустріли польську делегацію та познайомили з навчальним закладом. Діти переглянули фільм про історію нашого міста, а вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.)Харенко Яна та Онопрієнко Вероніка, які є призерами численних конкурсів,  подарували всім присутнім музичні композиції, виконані  польською мовою, після чого між дитячими колективами відбувся пісенний українсько-польський батл. Педагоги Центру провели для дітей майстер-класи: «Писанка-чарівниця» (керівник Турукіна Л.В.), «Магія піску» (керівник Коваленко О.В.), «Лялька-мотанка як оберіг» (керівник Чепурда Л.В.).

Друк

Володимир Трошкін – вихованець відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури, гравець команди «Білий Барс-БВУФК» – чемпіон ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор

трошкiн золото     Сьогодні 15 січня у м. Лозанна (Швейцарія), столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, юні представники хокею 3х3 розіграли медалі. Як зазначалось раніше, у складах 2 команд грали юні хокеїсти України.  Це Володимир Трошкін – учень  10 класу відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури, гравець команди «Білий Барс-БВУФК»,  у складі команди «Green», яка стала переможцем групового етапу, та Денис Пасько з команди «Red». Ці команди впевнено пройшли попередній раунд змагань і  гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці – 2 олімпійські медалі для України.

Друк

В Київській області продовжується проведення семінарів-навчань з організації харчування дітей

IMG 530cc719a0573b18ad0e31edae169e7b V        З 10 січня 2020 рокуна виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти Київщини на 2019-2022 роки, з метою покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти департаментом освіти і науки спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області продовжено проведення семінарів-навчань для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти; персоналу харчоблоків; представників суб’єктів господарювання, задіяних в організації харчування дітей; осіб, відповідальних за постачання продуктів харчування та продовольчої сировини.

Друк

Звітували керівники шкільних паспортизованих музеїв Броварщини

  DSC01425  10 січня 2020 року у відділі освіти Броварської РДА, за результатами роботи протягом 2019 року, звітували керівники шкільних паспортизованих музеївБроварщини. Такі звіти, у Броварському районі проходять щороку. Вони мають на меті удосконалення змісту, форм і засобів музейної, краєзнавчої, науково-дослідницької роботи, а також упорядкування, систематизації музейної мережі та здійснення контролю за якістю навчально-виховного процесу.

Друк

Лідер-тайм у Верховній Раді України

as4    10 січня 2020 року у Верховній Раді України відбувся лідер-тайм «Формуємо лідерський потенціал», участь у якому взяли 60 депутатів обласної ради дітей Київщини. У рамках заходу були проведені екскурсія до головного законодавчого органу нашої держави та інформаційно-просвітницькі івенти.

Друк

Урочисте відкриття навчально-практичного центру слюсарного напряму.

az3     Початок нового 2020 року ознаменувався чудовою подією для Київської області. 11 січня на базі Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за шістьма професіями слюсарного напряму. Це вже одинадцятий навчально-практичний центр, що функціонує у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

Різдвяні віншування

81772609 586849208817306 5512624042340777984 oОй ішла Колядка вулицями в місті,

У стрічках сріблястих, в світлому намисті.

Іскорки веселі на сніг розсипала,

Божий син родився! –

Усіх сповіщала.

Друк

ПРОФ FEST OK - 2019

IMG 6099   Професійна орієнтація учнівської молоді - один з пріоритетних напрямів роботи  Київської обласної державної адміністрації. У Київській області реалізуються комплексний профорієнтаційний проєкт  «My Profi Project», націлений на  розроблення, апробацію та впровадження моделі партнерства закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, інноваційний профорієнтаційний бізнес-турнір.

Друк

Ділова зустріч роботодавців і працівників системи професійно-технічної освіти

IMG 20191223 132041Виклики сьогодення потребують упровадження значних змін в існуючу систему професійної освіти, модернізації освітнього середовища та формування нового іміджу професійної (професійно-технічної) освіти. Досягти цього можливо лише шляхом поєднання законів виробництва із законами педагогіки та спільними зусиллями  освітян, органів влади, роботодавців, соціальних партнерів, представників наукової галузі.

Друк

Визначено переможців III Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини

79531112 2539575542928528 2583030680850006016 n   Завершився напружений профорієнтаційний марафон для юних бізнес-геніїв Київщини, який уже третій рік поспіль об`єднує близько 1800 учасників. Протягом місяця вони йшли до перемоги – створювали власні онлайн підприємства, нарощували виробництво та розвивали компанії в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+. Організатори заходу –департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ)».