Друк

Місячник правових знань

188З 15 листопада по 15 грудня 2021 р. у ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" тривав місячник правових знань, до якого були залучені всі педагогічні працівники та здобувачі освіти закладу освіти.

Друк

Учениця з Київщини виборола нагороду Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені В. Маняка та Л. Коваленко

заставка на сайт Вітаємо Аліну Кобил, ученицю 6-го класу Турівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – дитячий садок» Броварського району, яку нагороджено дипломом з відзнакою Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко! Аліна презентувала на конкурсі власну творчу роботу «Історія бабусі Марії» у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти».

Друк

Міжнародний День Волонтера

16005 грудня Міжнародний День Волонтера - відзначається день тих, хто безкорисливо готовий прийти на допомогу та з палкою відданістю бажає змінити свою країну на краще.

Друк

«Здійсни мрію» або благодійні вчинки дітей Київщини!

IMG 560daba6be78d438d1538116e490564d V4-5 грудня у м. Білій Церкві у рамках обласного мистецького челенджу «Великі художники Київщини» відбулася благодійна виставка продаж дитячих малюнків «Здійсни мрію». Захід відбувся за ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Творчість без обмежень

photo 2021 12 04 11 11 32 Марина Чорненко01-06 грудня 2021 року, до Міжнародного дня людей з особливими потребами, за ініціативи департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації вже другий рік поспіль проходить обласна акція-челендж «Творчість без обмежень».

Друк

Відкриття закладу дошкільної освіти на Київщині

00026 703 грудня 2021 року на Київщині відбулася знакова подія. В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у місті Вишневому завершено реконструкцію та відкрито сучасний заклад дошкільної освіти «Намистинка» на 150 місць.

Друк

Відбувся Міжнародний педагогічний консиліум «Регіональна стратегія розвитку інклюзивної освіти в Київській області»

qwe1123 грудня в місті Білій Церквіу конференц-залі «Платформа успіху SMART» відбувся Міжнародний педагогічний консиліум «Регіональна стратегія розвитку інклюзивної освіти в Київській області» у рамках українсько-австрійського проєкту, який реалізується в Київській області за підтримки Австрійської служби міжнародної співпраці в галузі освіти і досліджень (ОeAD).

Друк

Онлайн-інтенсив «Дієве учнівське самоврядування: сфери участі в школі» у рамках проєкту обласної ради дітей Київщини «ACTION-школа»

sdrer2 грудня 2021 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено онлайн-інтенсив для лідерів органів учнівського самоврядування територіальних громад Київської області «Дієве учнівське самоврядування: сфери участі в школі» у рамках проєкту обласної ради дітей Київщини «ACTION-школа».

Друк

Визначено переможців Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини

 111111Завершився V ювілейний Профорієнтаційний бізнес-турнір для учнівської молоді Київщини, який цього року об’єднав близько 500 учасників – учнів 7-11 класів та студентів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ)».