Друк

Старт обласного інноваційного освітньо-виховного проєкту «Нащадки нескорених»

IMG 20220610 183304Заклади позашкільної освіти Київщини у складний для України час продовжують виконувати одне із найголовніших завдань – виховання юних патріотів держави, актуальність якого особливо зумовлена часом і подіями в країні.

Друк

Відбулося засідання конкурсної (кадрової) комісії

IMG 47079 червня 2022 року відбулося засідання конкурсної (кадрової) комісії департаменту освіти і науки, де розглядалося  питання  призначення директорів тих закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де закінчився термін дії контрактів, укладених з керівниками цих закладів.

Друк

ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ (М. ОДЕСА) ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ

109Військова академія (м. Одеса) – це сучасний вищий військовий навчальний заклад, що здійснює підготовку офіцерів для Збройних Сил України та інших військових формувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «магістр».

Друк

Увага! Інформація щодо вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

1510208154 5704331 2

  З метою відбору мотивованої та патріотично налаштованої молоді, пропонуємо ознайомитись з інформаційними матеріалами щодо вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та поширити її серед випускників закладів загальної середньої освіти та закладів передвищої освіти.

Друк

Нарада з питань підготовки закладів освіти до роботи в умовах воєнного стану

зображення viber 2022 06 10 11 47 06 82809.06.2022 відбулась робоча онлайн нарада з питань підготовки закладів освіти до роботи в умовах воєнного стану, створення безпечних умов організації освітнього процесу та підготовки до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту за участі представників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»

756757Щоб поділитися власними науковими ідеями з усією Україною, юні ерудити Київщини щороку беруть участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник» для учнів 7 – 10 класів. Це конкурс дослідницьких проєктів у номінаціях історія, астрономія, екологія і техніка. Учасники конкурсу отримують нагоду відчути себе справжніми дослідниками: потренуватися проводити дослідження в улюбленій галузі, зробити перші кроки в написанні та презентації наукової роботи, аби стартувати дослідницьку кар’єру й уже незабаром впроваджувати інноваційні ідеї.

Друк

ПОЗАШКІЛЛЯ – ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ!

20220601 131052Традиційно уся Київщина 1 червня святкує Міжнародний день захисту дітей! У цей день надзвичайно важливо влаштувати для дітей свято веселого дитинства, безтурботного літа,  щасливих батьків! Це свято – символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

Друк

Відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Джура» - 2022 на Київщині

Слайд1З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції та готовності до захисту України, а також відбору кращих роїв для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), 01 червня розпочався ІІ (обласний) етап гри «Сокіл» («Джура») на Київщині і триватиме до 15 червня 2022 року.

Друк

Он-лайн марафон “Рух - це здорово!”

1653640102062Учнівська молодь Київщини активно приєдналася до цікавого загальнодержавного фізкультурно-оздоровчого заходу - он-лайн марафону “Рух - це здорово!”, який проводиться з 23 по 28 травня 2022року, за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Комітету фізичного виховання та спорту МОН до Міжнародного Дня захисту дітей.

Друк

Дитячо-юнацький спорт в позашкіллі Київщини

Screenshot 20220527 150939 FacebookНа даний час, в системі освіти області функціонує 31 дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ), і їх адміністрації та тренерський склад, по можливості, залучають дітей до занять улюбленими видами спорту та навчально-тренувального процесу. Зокрема, 20 з них працюють в очному-дистанційному режимі, і 319 освітянських тренерів проводять зайняття з більше ніж 3 500 вихованців закладів за місцем проживання та більше ніж з 1400 - дистанційно в межах України.