Друк

Cтворюємо святковий настрій!

авчаваУсі діти з особливими освітніми потребами мають право на якісну позашкільну освіту. А вона в свою чергу має забезпечити розвиток їхніх здібностей та обдарувань з урахуванням інтересів та творчих нахилів. Особливості формування творчої індивідуальності такої дитини залежить від багатьох чинників, але найголовніші з них, це – індивідуальний підхід до дитини та розвиток у неї творчості на всіх рівнях сприйняття.

Друк

Новий Базовий компонент дошкільної освіти забезпечить підвищення її якості та відповідність міжнародним стандартам, – Сергій Шкарлет

5ffdadf8aa873085623862Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено сьогодні, 12 січня 2021 року. Відповідний наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти. 

Друк

Тільки до перемог!

01 51Хочеться поділитися радісною новиною! Вихованці закладів позашкільної освіти Київщини вміють відпочивати плідно.

Так, зразковий художній колектив «Театр танцю «Зоряни» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» м. Бровари (керівник – Інна Савченко) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Pectoral of Talents» та здобули найвищі призові місця – гран-прі, I та II місця у різних номінаціях.

Друк

Тривалість навчального заняття під час дистанційного формату лишається незмінною – роз’яснення МОН

5ffc6333b4ba1357425207Cанітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною.

Друк

Відбулася робоча нарада з директорами професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

вваптот 211 січня 2021 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада з директорами професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

Київщина Різдвяна 2021

ffggh 123Ось і завершився новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині"! Десять святкових днів на Київщині панувала новорічна феєрична атмосфера та витав Дух Різдва! Друзі! Саме ми з вами створили казковий піднесений настрій напередодні свят та подарували один одному незабутні враження!
Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками структурних підрозділів

вваптот 11 січня  2021 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками структурних підрозділів під час якої обговорено питання організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання та дотримання заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та інші актуальні питання сьогодення.

За підсумками наради надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Друк

МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників

5ff45402b79cd633814411 1Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі. Модуль E-Journal є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа «Інститут освітньої аналітики») зі збору, зберігання та управління даними та створений у межах реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти. 

Друк

Сергій Шкарлет: «МОН прагне створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб і можливостей»

5ff45402b79cd633814411 2МОН прагне створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб і можливостей. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Друк

Вітаємо з присудженням Премії Верховної Ради України!

26961761 1850526975169736 6122261255143947582 oЩороку Верховна Рада України присуджує Премію видатним педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів. Престижна нагорода є запорукою визнання державою заслуг кращих представників освіти, які вже сьогодні зробили значний внесок задля всебічного розвитку дітей та юнацької молоді.