Друк

Країна дитинства – країна мрій!

20210601 1645421 червня – свято веселого дитинства, безтурботного літа,  щасливих батьків! Це свято – символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Традиційно уся Київщина святкує Міжнародний день захисту дітей! Сотні розважальних локацій для дітей було створено закладами освіти у територіальних громадах області.

Друк

Рік математики завершується

   1622045160920Ось і підходить до свого календарного завершення 2020/2021 навчальний рік у КЗ КОР “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту”. Цей рік ввійде в історію ліцею як Рік математики. Задум Року математики був у приверненні уваги до точної науки загалом та створенні на рівні держави ресурсів і платформ, які дадуть дітям можливість вивчати предмет цікаво та неординарно, а також у проведенні спеціальних тематичних заходів у ліцеї.

Друк

День захисту дітей у Верховній Раді України

194909642 493868885098094 2855149497599229090 n

Cьогодні в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день є нагадуванням про те, що діти є повноправними громадянами держави та мають свої права й обов’язки, інтереси й мрії. Водночас це свято для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає обрати свій життєвий орієнтир. Заради здійснення всіх дитячих мрій та заради їхнього щастя дорослі завжди йдуть поруч з дітьми.

Друк

Партнерська зустріч учасників регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина»

2ввввЗа дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна департаментом освіти і науки проведено низку заходів у рамках реалізації регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина».

Друк

Вітаємо юних науковців!

изображение viber 2021 05 31 12 10 03Вітаємо з І місцем у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Рослини навколо нас» Ахрамєєва Даніїла, вихованця гуртка "Юні овочівники" (Керівник Красніков К.П.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості.

Друк

ІVетап молодіжного профорієнтаційного фестивалю «ПРОФ FEST OK»

DSC 004826 травня 2021 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну розпочався ІVетап молодіжного фестивалю «ПРОФ FESTOK» у формі Днів відкритих дверей. Цікава екскурсія освітнім закладом, конкретна сучасна інформація про вступну кампанію 2021, фахова виставка «HAND-MADE», різносторонні професійні воркшопи, творчі майстер-класи від фахівців своєї справи та багато іншого чекало на гостей заходу.

Друк

Сесія ради лідерів учнівського самоврядування «Up town»

720 травня 2021 року у Вишгородському міському Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбулася сесія ради лідерів учнівського самоврядування «Up town». Першочерговим завданням у Вишгородській об’єднаній територіальній громаді є виховання свідомої учнівської молоді, що бере активну участь у розбудові громади. Соціально-гуманітарне управління поставило завдання перед Вишгородським міським Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»: створення дієвої ради лідерів учнівського самоврядування Вишгородської об’єднаної територіальної громади.

Друк

Названі імена тріумфаторів обласного вокального шоу «Калиновий голос Київщини – 2021»

20210519 15105919 травня на онлайн-платформі департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного вокального шоу «Калиновий голос Київщини – 2021». Учасниками заходу стали фіналісти та їх наставники, члени журі, організатори вокального шоу.

Друк

В Київській області розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання

IMG 20210518 161049 1Цього року, 21 травня, випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту розпочнуть основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з хімії.