Друк

Основні напрями діяльності ІРЦ Київської області – безбар’єрність, якість та інноваційність

stil0123 жовтня на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся круглий стіл «Діяльність ІРЦ: безбар’єрність, якість та інноваційність» за участю заступниці Міністра освіти і науки України Віри Рогової.

Друк

Військово-патріотична гра «Патріот» - 2021

qwqw110З 19.10 – 21.10.2021 року Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією була проведена військово-патріотична гра «Патріот» серед студентів вищих закладів освіти Дарницького району з військової та прикладної фізичної підготовки.

Друк

Вітаємо вихованців Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості!

vyst0122 жовтня 2021 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Загалом було представлено 308 робіт, виготовлені у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких вишивка, в’язання, ліплення, різьблення, плетіння, розпис по тканині, дереву, декупаж, валяння тощо.

Друк

Міжнародний день кухаря і кулінара

100Щорічно 20 жовтня кухарі та кулінари всього світу відзначають своє професійне свято. 20 жовтня 2021 року у ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових та ресторанного сервісу» з метою популяризації професії та розширення світогляду здобувачів освіти викладачами Ревою Л.Г та Шагаєвою І.М було проведено виховний тематичний захід для здобувачів освіти групи №32 за спеціальністю «Харчові технології».

Друк

Моделювання діяльності закладів позашкільної освіти: сучасний контент

3 3Реформування освіти зумовило оновлення ролі керівника закладу освіти. Лише той управлінець, який зацікавлений в успіхах кожного учасника освітнього процесу здатний створити творчу атмосферу в закладі, яка вплине на створення ефективної моделі управління сучасним закладом позашкільної освіти.

Друк

Плекаємо патріотів України

й1На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню здобувачами освіти свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Друк

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина козацька»

qqq113 жовтня в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася уже сьома обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина козацька», присвячена до Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва, Дня створення Української повстанської армії та свята Покрови.

Друк

День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

7814 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Друк

З прийдешнім Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

244755780 392479149219168 7347874585376835804 nНапередодні прийдешнього Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці відбулися святкові заходи на території Національного музею-заповідника під відкритим небом "Битва за Київ 1943 року", що в Нових Петрівцях Вишгородського району за участі голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.