Друк

Останній шкільний день без Останнього дзвоника

апрпоорМи всі звикли до того, що в кінці травня на шкільних подвір’ях, сповнених дитячим гамором, сміхом і квітковим розмаїттям, радісно і гучно лунає звук Останнього дзвоника, який сповіщає всім школярам про завершення навчального року, а випускників кличе у самостійне життя. Здавалося, ця прекрасна традиція, яку шанувало багато поколінь, вічна і непорушна.

Друк

І переможців Київщина славить!!!

ghghhkghkgj fgyihkg 3Позашкільники Київщини вже понад 10 років успішно втілюють в життя наймасштабніший дитячий арт-проєкт, який щороку увінчується обласним фестивалем дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Київщино!». Наш фестиваль є своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих протягом року юними науковцями-дослідниками, краєзнавцями та туристами, екологами та натуралістами, техніками та винахідниками, художниками, юними танцюристами, вокалістами та артистами. А ще це – поштовх для подальшої роботи, джерело нових оригінальних ідей.

Друк

З 1 червня може бути відновлено роботу інклюзивно-ресурсних центрів – лист МОН

b2fab28a7195364aa56c18cd759a4e49 1З 1 червня інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ) можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. Відновлення роботи ІРЦ відбудеться з метою забезпечити зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був розісланий сьогодні, 26 травня 2020 року.
Друк

Успішними сходинками до наукових вершин

скрiнУспішно й максимально результативно завершився для МАНівців Київщини інтерактивний Всеукраїнський конкурс «МАН-Юніор Дослідник», який одинадцять років поспіль об’єднує в Інтернет-просторі юних дослідників України.   

Друк

Відбулося онлайн-засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

IMG 20200526 161034 526 травня 2020 року відбулося онлайн-засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, яка утворена розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 27.04.2020 № 214.

Друк

Для учнів Київщини проходить цикл онлайн-лекцій «Цікаво про економіку»

hhfdgdgg545 4Юні дослідники Київщини по максимуму використовуть можливості дистанційного навчання і здобувають знання в галузі економіки: протягом травня МАН Київщини спільно з кафедрою менеджменту ім. професора Й.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України організовано цикл онлайн лекції «Цікаво про економіку».

Друк

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня, додатково зареєструватись на неї можна відсьогодні

5ecbb9f1f3f6c929354676 1Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу конкурсу “Джерело творчості – 2020”!

dzherelo2014Підведено підсумки завершального етапу Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості – 2020”!

Вітаємо з перемогою педагогів закладів позашкільної освіти Київщини, яких наказом Міністерства освіти і науки України від 21.05.2020 №672 «Про результати Всеукраїнського  конкурсу  «Джерело творчості» визнано переможцями конкурсу. 

Друк

І знову перемога!

jhdfshksdhkhksd dsklsdkОбдаровані юні вихованці КЗ “Центр позашкільної освіти” Тетіївської міської ради Володя Поплавський та Софійка Тимошенко (дует “Позитивчики”), що є вихованцями вокальної студії “Надія (керівник Наталія Олександрівна Чоповська)”  здобули перемогу у Міжнародному онлайн-фестивалі “Зірка України” у номінації “Естрадний вокал”.

Вітаємо юні таланти та бажаємо тільки перемог!

Друк

Як організувати роботу дитячих садків на період карантину – Головний державний санітарний лікар надав рекомендації

5ec7db55dd2fe351837935 2До дитсадків не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.

Друк

Контроль здоров’я учасників, захисні маски та чергові медики – оприлюднено рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину

5ec7f700bb747526167530 1До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Про це йдеться у рекомендаціях щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ у період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем України та оприлюднено на сайті МОЗ  22 травня 2020 року.