Друк

День Української Державності!

391Вперше в історії Україна святкує День Української Державності!

ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» запрошує разом долучитися до інтерактивної лекції 28 липня о 14:00 https://forms.gle/cDyHHESXjUFmNNvT6.

Друк

Підсумки обласної онлайн-вікторини «Історія Української державності»

imag11eЗ метою відзначення Дня Української державності Центром    творчості дітей та юнацтва Київщини проведено онлайн-вікторину «Історія Української Державності» для здобувачів закладів освіти області, що відбулася 28 липня 2022 року!

Друк

Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»

3. Український космічний збирач сміття Дабіжа ОлександраУ липні 2022 року членами журі Українського державного центру позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»(заочну).

Друк

Вітаємо переможців обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти!

InShot 20220726 152401710Відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та з метою модернізації змісту і підвищення якості навчально-методичного забезпечення гуртків художньо-естетичного напряму у травні-червні 2022 року було проведено обласний конкурс віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти. Учасниками зазначеного конкурсу стали 50 педагогічних працівників закладів позашкільної освіти зі своїми авторськими розробками.

Друк

Візит угорської делегації до ОЗ "Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Бородянської селищної ради Бучанського району

PHOTO 2022 07 21 15 59 4220 липня офіційна делегація Угорщини на чолі із заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Левенте Мадьяром здійснила поїздку в Київську область.

Друк

Вітаємо переможців обласного онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Оберіг держави і нації»

І місцеЗ нагоди відзначення Дня Української Державності Центр творчості дітей та юнацтва Київщини урочисто оголошує підсумки обласного онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Оберіг держави і нації», який відбувся напередодні Дня Конституції України з величною метою – формування у дітей громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України, засвідчення визначної ролі Конституції України в утвердженні правової держави та виховання юних патріотів України.

Друк

Вихованка ДЮСШ м.Обухова Євгенія ДРУЗЕНКО – чемпіонка Європи U-15 з вільної боротьби

ДРУЗЕНКОВихованка ДЮСШ м. Обухова та Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Євгенія Друзенко стала переможницею чемпіонату Європи серед спортсменів до 15 років, що проходить 16-19 липня 2022 року у місті Загребі (Хорватія). Тренер спортсменки – Анатолій Гуральський.

Друк

Випускниця Броварського спортивного фахового коледжу, магістрантка Університету Григорія Сковороди в Переяславі Карина Колесник – срібна призерка Всесвітніх ігор 2022 з сумо

kolesnik22147 липня 2022 року в американському Бірмінгемі розпочалися XI Всесвітні ігри - 2022. Протягом 11 днів найкращі спортсмени-неолімпійці розігрують 206 комплектів медалей у 30 видах спорту. Високі результати показала жіноча збірна команда України з сумо та отримала 11-ть ліцензій, та завоювала дев'ять нагород. Успішно виступила на змаганнях та виборола срібло в категорії 80 кг випускниця Броварського спортивного фахового коледжу, магістрантка Університету Григорія Сковороди в Переяславі Карина Колесник.

Друк

Відбулася виїзна нарада з питань освіти у Вишгродському районі

IMG 517105 липня 2022 року у приміщенні Вишгородської районної державної адміністрації заступниця голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко провела робочу нараду із заступниками голів територіальних громад з гуманітарних питань та керівниками органів управління освітою Вишгородського району.