Друк

Інформація про виплату заробітної плати освітянам Київщини

Інформація про виплату заробітної плати освітянам Київщини

В умовах воєнного часу департамент освіти і науки Київської обласної військової адміністрації здійснює виконання завдань щодо забезпечення роботи освітньої галузі та підтримки освітян області. Місцеві органи управління освітою територіальних громад Київщини також не припиняли свою діяльність  та продовжують працювати в межах своїх повноважень.

Враховуючи що після окупації значна частина територіальних громад області і досі має проблеми зі зв’язком, в деяких закладах освіти Київщини були затримки з виплатою заробітної платні, але станом на сьогодні всі працівники закладів освіти області отримали заробітну платню за лютий і березень 2022 року. Наразі проводяться нарахування та виплати за квітень місяць.

Водночас повідомляємо, що керівникам органів місцевого самоврядування Урядом рекомендовано в межах фонду заробітної плати, передбаченого у кошторисі, самостійно визначати розмір оплати часу простою працівників, але не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові тарифного розряду (посадового окладу).

З огляду на це, питання забезпечення нарахування та виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти вирішують на місцях відповідні органи місцевого самоврядування.