Друк

Обʼєднаймося ж, брати мої

20200122 124005      Традиційно, у День проголошення Соборності України, виставкова зала Білоцерківського краєзнавчого музею радо приймає гостей! Адже саме ці відомі на весь світ слова з невмирущого «Кобзаря» прочинили двері в щорічне літературно-мистецьке свято – урочисте відкриття обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», організаторами якої є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

В місті Березані пройшов семінар-навчання з організації харчування дітей

1579727910 83470242 2653076724921756 945831332783587328 n    22 січня 2020 року в Березані на виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти Київщини на 2019-2022 роки, з метою покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти департаментом освіти і науки спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області проведено семінар-навчання для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти; персоналу харчоблоків; представників суб’єктів господарювання, задіяних в організації харчування дітей; осіб, відповідальних за постачання продуктів харчування та продовольчої сировини Березанської, Баришівської, Студениківської, Дівичківської ОТГ, Баришівського, Яготинського, Переяслав-Хмельницького районів та міста Переяслава. В семінарі взяли участь понад 245 осіб.

Друк

ОБЛАСНИЙ ЗАХІД «ПОЛУМ’Я ДАПу – В НАШИХ СЕРЦЯХ!»

    тамара 920 січня 2020 року на базі Інтерактивного військово-патріотичного центру ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» відбувся обласний захід «Полум’я ДАПу в наших серцях» із вшанування Героїв-«Кіборгів», які загинули під час оборони аеропорту «Донецьк». Організатори заходу: Київська обласна державна адміністрація, Громадська спілка «Федерація громадських організацій учасників АТО/ООС Київщини», департамент освіти і науки КОДА, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Освіта Київщини: досягнення та здобутки–2019; стратегічні цілі –2020

P1171127   17 січня ц.р. відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Крім членів колегії, участь у розширеному засіданні взяли Микола Стариченко – голова Київської обласної ради, Олег Торкунов – заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Анатолій Цикалюк – голова Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Віталій Паздрій – доцент кафедри бізнес-економіки і підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Ігор Мещан – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а також директори інклюзивно-ресурсних центрів області, керівники закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти, працівники структурних підрозділів департаменту освіти і науки, директори закладів освіти обласної комунальної власності та кращі представники Київської обласної ради дітей Київщини.

Друк

Українсько-польська дружба

1     16-17 січня 2020 року Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості приймав у своїх стінах делегацію з Республіки Польща міста Томашів-Любельський, яка прибула до Василькова в рамках угоди про міжнародне партнерство та співробітництво двох країн. Вихованці та колектив ВМ ЦДЮТ гостинно зустріли польську делегацію та познайомили з навчальним закладом. Діти переглянули фільм про історію нашого міста, а вихованки Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» (керівник Бобир А.О.)Харенко Яна та Онопрієнко Вероніка, які є призерами численних конкурсів,  подарували всім присутнім музичні композиції, виконані  польською мовою, після чого між дитячими колективами відбувся пісенний українсько-польський батл. Педагоги Центру провели для дітей майстер-класи: «Писанка-чарівниця» (керівник Турукіна Л.В.), «Магія піску» (керівник Коваленко О.В.), «Лялька-мотанка як оберіг» (керівник Чепурда Л.В.).

Друк

Володимир Трошкін – вихованець відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури, гравець команди «Білий Барс-БВУФК» – чемпіон ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор

трошкiн золото     Сьогодні 15 січня у м. Лозанна (Швейцарія), столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, юні представники хокею 3х3 розіграли медалі. Як зазначалось раніше, у складах 2 команд грали юні хокеїсти України.  Це Володимир Трошкін – учень  10 класу відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури, гравець команди «Білий Барс-БВУФК»,  у складі команди «Green», яка стала переможцем групового етапу, та Денис Пасько з команди «Red». Ці команди впевнено пройшли попередній раунд змагань і  гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці – 2 олімпійські медалі для України.

Друк

В Київській області продовжується проведення семінарів-навчань з організації харчування дітей

IMG 530cc719a0573b18ad0e31edae169e7b V        З 10 січня 2020 рокуна виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти Київщини на 2019-2022 роки, з метою покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР в закладах освіти департаментом освіти і науки спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області продовжено проведення семінарів-навчань для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти; персоналу харчоблоків; представників суб’єктів господарювання, задіяних в організації харчування дітей; осіб, відповідальних за постачання продуктів харчування та продовольчої сировини.

Друк

Звітували керівники шкільних паспортизованих музеїв Броварщини

  DSC01425  10 січня 2020 року у відділі освіти Броварської РДА, за результатами роботи протягом 2019 року, звітували керівники шкільних паспортизованих музеївБроварщини. Такі звіти, у Броварському районі проходять щороку. Вони мають на меті удосконалення змісту, форм і засобів музейної, краєзнавчої, науково-дослідницької роботи, а також упорядкування, систематизації музейної мережі та здійснення контролю за якістю навчально-виховного процесу.

Друк

Лідер-тайм у Верховній Раді України

as4    10 січня 2020 року у Верховній Раді України відбувся лідер-тайм «Формуємо лідерський потенціал», участь у якому взяли 60 депутатів обласної ради дітей Київщини. У рамках заходу були проведені екскурсія до головного законодавчого органу нашої держави та інформаційно-просвітницькі івенти.

Друк

Урочисте відкриття навчально-практичного центру слюсарного напряму.

az3     Початок нового 2020 року ознаменувався чудовою подією для Київської області. 11 січня на базі Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за шістьма професіями слюсарного напряму. Це вже одинадцятий навчально-практичний центр, що функціонує у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.