Друк

Пробна кваліфікаційна робота випускних груп

23 06 17 823 червня 2017 року вДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулася пробна кваліфікаційна робота випускних груп за професією «Майстер ресторанного обслуговування» та «Слюсар з ремонту автомобілів».

Учні показали високий рівень знань, умінь та навичок за період  свого навчання про це засвідчила комісія даних заходів.

Друк

Про проведення олімпійського тематичного тижня «Швидше, вище, сильніше!»

23 06 17 5З 19 по 23 червня 2017 року у дошкільних навчальних закладах міста Бориспіль відбувся олімпійський тематичний тиждень «Швидше, вище, сильніше!». Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Друк

Функціонування мовних таборів Київщини

23 06 17 1У червні 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів Київської області функціонувало 308 літніх мовних таборів, що на 53 табора більше ніж у 2016 році (2016 р. - 255), з них активно долучилися до проекту GoCamp громадської організації GoGlobal27 мовних таборів в 10 районах та 6 містах (в районах: Білоцерківський, Бородянський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Сквирський, Тетіївський, Таращанський, в містах: Біла Церква, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Фастів). Також функціонували мовні табори з вивчення німецької (Баришівський, Києво-Святошинський, Переяслав-Хмельницький, Поліський; Ставищенський, Таращанський, м. Обухів), французької ( Києво-Святошинський, Ставищенський, м. Обухів), польської (Біла Церква, Обухів), іспанської (Іванківський, Києво-Святошинський) та болгарської мови (Біла Церква).

Друк

Манівське літо продовжується…

22 06 17 621 червня 2017 року обдаровані діти Київщини, що відпочивають у таборі МАН на базі Володарської санаторної  школи-інтернату, розпочали свій день  стежками знань до підкорення нових наукових висот у секції «Літературна творчість», завітавши на  засідання обласної літературної студії «Паростки».

Юні науковці  мали чудову нагоду насолодитися магією і чарівністю української поезії, почути професійні рекомендації майстрів Слова, отримати  цінні поради щодо написання науково-дослідницьких робіт, попрацювати у майстер-класах письменницького ремесла відомих літераторів Київщини, письменників рідного краю, членів Національної спілки письменників України: Дідківського Володимира Івановича, Годенкова  Ігора Леонідовича, Гай Галини Семенівни, Гутник Віри  Дмитрівни.

Друк

Відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

22 06 17 1

21 червня 2017 року на базі Путрівського навчально-виховного комплексу Васильківського району відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

На засіданні колегії розглянуто питання:

 

Друк

«Інтел хвилю-2017» відкрито…

21 06 17 14У святковій залі гостинної Володарської санаторної школи-інтернату на урочисте відкриття першої літньої профільної зміни для обдарованої учнівської молоді Київщини 20 червня 2017 року зібралося  багато почесних гостей та 180 юних обдаровань,  які зустрілися у мальовничому куточку Володарщини, щоб вирушити разом  на зустріч з невідомим і таким  привабливим, барвистим, веселим  і дуже науковим літом.

         Київщина знову розквітла літньої пори зорецвітом творчої  інтелектуальної молоді, яку сьогодні табір МАН об’єднав в потужну «Інтел хвилю - 2017»!

Друк

Чемпіонат України з плавання на відкритій воді

21 06 17 11В Івано-Франківську завершився Чемпіонат України з плавання на відкритій воді, який проходив з 17 по 20 червня 2017 року. Були представлені дистанції:

5 км серед чоловікв, жінок, юніорів та юніорок;

7,5 км серед юніорів та юніорок;

10 км серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок.

Друк

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

21 06 17 1018-20 червня 2017 року місто Кропивницький приймав учасників чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 року народження та молодших. Вдало виступили вихованці Броварського вищого училища фізичної культури.

Золоті медалі чемпіонату здобули Савджи Мар’яна у метанні списа з результатом 48 м 50 см (тренери Римко В.О. та Римко В.В)  та Кравченко Ілля у стрибках з жердиною, його результат 4м 60см (тренер Черняєв О.Б.).

Друк

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

21 06 17 718-20 червня 2017 року  в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з  легкої атлетики  серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодших. Взяли участь у ньому понад 600 спортсменів, які представили 24 команди з різних областей нашої країни. Ці змагання стали відбірковими на чемпіонат світу серед юнаків.

Друк

Звіт директора Комунального закладу

21 06 17 520 червня 2017 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбувся звіт директора - Балясникова Володимира Матвійовича.

Протягом 2016/2017 навчального року діяльність директора була спрямована на виконання Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про фізичну культуру та спорт», інших законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Департаменту освіти і науки, Міністерства молоді та спорту України , Положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю та власного Статуту. 

Друк

Кваліфікаційна робота «Кухар V розряду»

21 06 17 119 травня 2017 року в лабораторії №2 навчального закладу «КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ» відбулася кваліфікаційна робота «Кухар V розряду» в групах №22, 23 за професією «Кухар» з майстрами в/н Ярмоленко С.В. та Міщенко А.О.

Перед учнями було поставлено завдання - приготування страв, які відповідають кваліфікації Vрозряду. Члени комісії оцінювали теоретичну та практичну підготовку учнів.