Друк

Рідне слово, материнська мова

2971hjhkjklk 4Рiдна мова... Вона така неповторна, мелодiйна i спiвуча, бо ввiбрала в себе гомiн дiбров i лукiв, полiв i лiсiв, духмяний, п'янкий запах рiдної землi. У народу немає бiльшого скарбу, нiж його мова. Бо саме мова - це характер народу, його пам'ять, iсторiя i духовна могутнiсть. У нiй вiдбиваються звичаї, традицiї, побут народу, його розум i досвiд, краса i сила душi, вона його, народу, цвiт i зав'язь.

Друк

Інформаційна година присвячена Дню Героям Небесної Сотні

IMG 3046 820 лютого 2018 року рамках проекту «Герої сучасності», присвяченого Дню Героям Небесної Сотні, в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» було проведено викладачем історії Шульгіним О.С. інформаційну годину.

Друк

Герої не вмирають

2971hjhkjklk 2У ці скорботні дні Україна вшановує Героїв Небесної сотні. Сьогодні минає 4 роки з тих трагічних подій 18-20 лютого, під час яких було вбито найбільшу кількість мирних   мітингувальників – учасників Революції гідності.                      

20 лютого 2018 року свій робочий день учні й педагоги КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» розпочали з лінійки-реквієму «Герої не вмирають!», приуроченої вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні.

Друк

«Ангели Майдану…»

IMG 3046 7Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна в третьому тисячолітті.

Друк

Вітаємо з перемогою писанкарів!

IMG 3046 6У лютому 2018 року вихованці Народної школи писанкарства «Дивосвіт» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Турукіна Л.В. прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» в рамках проекту «Квітуча Україна».

Друк

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань

23566435 7Зимовий чемпіонат України, що завершився у Мукачеве, визначив сильніших метальників України і став першим контрольним стартом для метальників у новому році. З 17 учасників змагань, вихованців Броварського вищого училища фізичної культури, 13 повернулись з нагородами різного ґатунку і другим місцем у загальному командному заліку.

Друк

Відкритий Кубок міста Ржищів з футзалу 2018 року серед юнаків 2005-2006 р.н..

IMG 3046 2116-18 лютого 2018 року відбувся Відкритий Кубок міста Ржищів з футзалу 2018 року серед юнаків 2005-2006 р.н..

У змаганнях, які проходили в Ржищівські дитячо-юнацькій спортивній школі прийняли участь сім команд: команда ДЮСШ «Кератерм» м.Ржищів, ФК «Хілд-Любомир» м.Ставище, команда ДЮСШ м.Тараща, ФК «Каменяр» м.Біла Церква, команда ДЮСШ м.Яготин, команда ДЮСШ м.Богуслав, команда ДЮСШ Жажківського району.

Друк

Юні дослідники природи Київщини – учасники Всеукраїнської наукової школи

IMG 3046 1118 лютого 2018 року юні шанувальники біології стали учасниками Всеукраїнської наукової біологічної школи Малої академії наук України, яка проходить на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP. Київщину на заході представляє делегація у складі вихованців Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості та учнів Дорогинської ЗОШ I-III ступенів Фастівського району. Тема сесії – клітинна біологія.

Друк

«Зима, що нас змінила»

IMG 3046 2Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки чому змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які відділи свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, установлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначатиметься щорічно 20 лютого. Тож цими днями вся Україна проводить заходи із вшанування пам’яті загиблих на Майдані.

Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018»

23566435 2Відповідно до наказу №333 від 25.10.2018р. Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 25.10.2017 №333 «Про проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист - 2018», підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018» (далі – конкурс).

Друк

Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

DSC 0388 615 лютого 2018 року відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради.