Друк

Україно, соборна державо!

20190122 132445    22 січня 2019 року весь український народ відзначав 100-річчя Акту Злуки українських земель в Єдину Українську Соборну державу – єдину і згуртовану!

 

 

Друк

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

DSC 1118   Ось і закінчуються зимові свята, час сідати за підручники та розпочинати плідно працювати. Тому 18 січня у Надвечір Богоявлення, напередодні останнього з найважливіших різдвяних свят, була проведена інтелектуально-розважальна гра, з метою організації змістовного дозвілля вихованців, а також співпраці між освітніми закладами комунальної власності.

Друк

З нагоди 100-річчя з Дня Соборності України

DSC 0473 копия  22 січня 2019 року з нагоди 100-річчя з Дня Соборності України відкрито виставку художніх робіт вихованців студій образотворчого мистецтва Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості. В своїх малюнках діти відобразили ідею єдності та соборності нашої держави.

Друк

Краєзнавча конференція «Соборна Україна», присвячена 100-річчю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

 1a n   21 січня 2019 року у приміщенні Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна», присвячена 100-річчю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Друк

Колядує Україна …

IMG 4177     Ось і добігають кінця новорічно-різдвяні святкування!

   У Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини, 17 січня, вихованці вокального ансамблю «Барвисті мальви» ще раз заколядували, защедрували та засіяли на щастя, на здоров’я, на добробут!

Друк

Школярі Білої Церкви - переможці конкурсу "Запроси полярника до себе" - зустрілися з учасником антарктичних експедицій

3168 n    Восени 2018 року школярі Білої Церкви більше, ніж із 10 закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у конкурсі «Запроси полярника до себе!»

    Захід проводив Національний антарктичний науковий центр спільно з Міністерством освіти і науки України в межах освітнього проекту «ANTARCTIDA Terra Australis Incognita – Вчора, Сьогодні, Завтра».

Друк

Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї

 коуч    17 січня  2019 року на базі Боярського академічного ліцею “Лідер” Києво-Святошинської районної ради Київської області  відбувся педагогічний коучинг з теми «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї» для учителів початкової школи, заступників директорів закладів загальної середньої освіти, методистів. У заході взяли участь понад 100 педагогів району.

Друк

Ансамбль «Співограй» – переможець Всекраїнського фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули»

1 1    З 11 по 13 січня 2019 року в мальовничому місті Львові відбувся Всекраїнський фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», організатором якого був Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України. Учасників фестивалю, а це 126 творчих колективів і окремих виконавців з усіх куточків України, гостинно приймав Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Друк

Екологічно-просвітницька акція «Годівничка challenge»

08 n  Сьогодні в Бучанській об’єднаній територіальній громаді була започаткована та організована екологічно-просвітницька акція «Годівничка challenge» в якій взяли участь дошкільні заклади, заклади загальної середньої освіти та Бучанська асоціація лідерів.

     Птахи – це пісня і політ. Це голоси наших лісів, полів. Їхні пісні на Землі звучать цілий рік. Їхні голоси ми чуємо вдень і вночі. Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, лісах, на полях, біля водойм або просто на вулиці.