Друк

НА ВАРТІ ВІТЧИЗНИ

w1 Достойна росте в нас зміна

 Гідна слави своїх батьків

Чудові вкраїнські хлопці,

                                     Нащадки славних віків

   День Збройних сил України - 6 грудня, святкується в нашій державі з 1991 року. Особливого значення набуває ця дата зараз, коли кращі сини українського народу зі зброєю в руках боронять нашу свободу і право на незалежність на східних кордонах держави.

Друк

Вручено відзнаки за виступ на Всесвітній літній Гімназіаді

a1    7 грудня 2018 року у конгрес-центрі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Конференція ГО «Українська федерація учнівського спорту, а також вручення відзнак за виступ на Всесвітній літній Гімназіаді.

У ході заходу, кубок та почесну грамоту за ІІІ місце у Гімназіаді України 2018 року було вручено директору департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації – Вірі Роговій.

Друк

Нарада з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти

 IMG 2297     07 грудня 2018 рокув м. Білій Церкві на базі ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулася робоча нарада з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти під головуванням директора департаменту освіти і науки Рогової Віри Борисівни.

Під час наради обговорювалися такі питання: результати фінансово-господарської діяльності за 2018 рік; виконання обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у 2018 році та формування пропозицій на 2019 рік; посилення протипожежного захисту в закладах освіти в зимовий період 2018/2019 навчального року; створення центрів професійної досконалості у 2019 році;

Друк

ВОЇНИ УКРАЇНИ

і506 грудня 2018 року у Сквирському районі проведено військово-патріотичний квест-змагання «Воїни України», присвячений Дню Збройних сил України, учасниками якого стали учні 15 навчальних закладів та ДНЗ «Сквирське ВПУ». Захід розпочався молебнем за Україну та спільним виконанням Гімну України. Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за волю та незалежність України. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів, які боролися за свободу і мир у нашій країні.

Друк

«Дякую захиснику!»

q1   6 грудня 2018 року приміщенні Будинку культури в/ч А1232 Білоцерківського зенітно-ракетного полку з метою військово-патріотичного виховання дітей та молоді та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбулася виставка дитячих малюнків у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України в рамках Всеукраїнської акції «Дякую захиснику!»..

Друк

Змагання юних судномоделістів Київщини

    106 грудня 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва відбулися обласні змагання з судномодельного спорту (моделі довжиною до 600 мм) серед учнівської молоді Київщини. Захід проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку особистості й удосконалення  спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва.

Друк

Півфінальні ігри обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

d2Вибір професії – це важливий крок у доросле життя.Це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед самим собою! Дуже важливим є обрати саме свій шлях і впевнено ним крокувати.

Протягом трьох тижнів проходили півфінальні ігри обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє». Захід проводиться з метою надання допомоги учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації. Організаторами заходу є Київський обласний центр зайнятості, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

DSCN0046     06 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва».     На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської районної ради Володимир Кузьменко, начальник відділу освіти Володарської районної державної адміністрації Валентина Рафальська, голова Благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець, представники громадськості.

Друк

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

a2    6 грудня 2018 року в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої   Ірпінської міської ради Київської області відбувся обласний семінар-тренінг з питань упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес учнів других пілотних класів.

     Учителі початкових класів школи М. Надюк  та Л. Ковальчук разом з учнями 2-Г та 2-Е класів поділились з педагогами Київщини досвідом реалізації ігрових та діяльнісних методів навчання з використанням LEGO. Тренер фонду TheLEGOFondation Світлана Бондар в цікавій і захоплюючій формі провела тренінг з учителями початкових класів Київської області.

Друк

Особливості навчання англійської мови в Новій українській школі

  DSC3724   29 листопада 2018 року у інноваційно-тренінговому класі коледжу проведено круглий стіл «Особливості навчання англійської мови в Новій українській школі». Організаторами круглого столу були викладачі циклової комісії іноземних мов Лук’яненко В. П., Жало О. А., Кошинська І. М., Поліщук А. І. у співпраці з працівниками навчально-методичного кабінету. Учасниками заходу стали 11 викладачів та 42 студенти спеціальності 013 Початкова освіта (англійська мова).

Друк

Відкриті районі змагання зі стрільби.

DSC00320   4 грудня 2018 року, у переддень Дня Збройних сил України в с.Заворичі, Калитянської ОТГ вихованці гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» взяли участь у відкритих районних змаганнях із стрільби з пневматичної зброї, присвячених Дню Збройних сил України.

Змагалися у стрільбі команди, сформовані із гуртківців військово-патріотичного спрямування «Юний патріот» та «Патріот» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі ЗНЗ Броварського району.