Друк

Нарада та семінар з керівниками місцевих органів управління освітою

17 10 17 1012-13 жовтня 2017 року у м. Славутичі відбулися нарада та семінар з керівниками місцевих органів управління освітою.

Під час наради обговорювалися питання про впровадження та виконання основних положень Закону України «Про освіту», забезпечення рівного доступу до здобуття якісних освітніх послуг та створення умов для навчання і розвитку здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.

Друк

Козацькому роду нема переводу!

12 10 17 24Український народ багатий на звичаї і традиції, а ще більше – на свята. Всім українцям добре відоме свято Покрови, адже воно є дуже символічним, несе у собі багато традицій.

У КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» теж стало традицією проводити свято «Козацькому роду нема переводу!»,бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання – відроджувати й примножувати традиції українського народу, зокрема козацькі. От і цього року 12 жовтня 2017 року не стало виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашій школі. Учні прийшли одягнуті в українські костюми.

Друк

Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу»

12 10 17 1612 жовтня 2017 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вчителі історії та географії Смоляр І. В. та Котелянець І.І. разом з ліцеїстами 22 групи провели інтелектуальну гру «Козацькому роду нема переводу». Під час заходу учні показали свої знання з історії та географії, застосовували їх на практиці, а також продемонстрували свій інтерес до минулого України і патріотичні почуття до рідного краю.

Друк

Хвилююча зустріч із захисниками

17 10 17 7З нагоди Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України у музеї КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» відбулася зустріч старшокласників із учасниками АТО – Большаковим Олександром, Керосіровим Дмитром та Ганецьким Романом. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України.

Друк

Ліки воїнам АТО

17 10 17 4З нагоди Дня захисників України учні Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фастівського району зібрали близько 4000 грн., закупили ліки для воїнів АТО та передали їх волонтерам для відправки в АТО .

Дякуємо всім учням та батькам, які приєднались до цієї акції!

Друк

Участь студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» у міжнародному українсько-чеському семінарі «На шляху до інклюзії»

17 10 17 1Розвиток сучасного суспільства України і процеси інтеграції в європейську спільноту гостро ставлять питання забезпечення соціального захисту громадян країни, і особливо тих, хто потребує його найбільше, зокрема, це діти з особливими освітніми потребами.Поширення інклюзивного навчання в Україні, на даний час, спонукає всю педагогічну спільноту до виокремлення ефективних підходів у організації та впровадженні інклюзії в сучасну школу. Важливою складовою такого пошуку є вже набутий досвід європейських країн.

Ознайомитися з досвідом роботинавчальних закладів Чеської Республіки в контексті інклюзивної освіти мали на меті студенти Білоцерківського педагогічного коледжу, які 12 жовтня 2017 року взяли участь у міжнародному українсько-чеському семінарі «На шляху до інклюзії».

Друк

Семінар –практикум для працівників психологічної служби навчальних закладів Києво-Святошинського району

12 10 17 2311 жовтня 2017 року на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбувся семінар –практикум для працівників психологічної служби навчальних закладів Києво-Святошинського району на тему: «Психологічна та соціально-педагогічна робота з дітьми та учнівською молоддю, які перебувають у психотравмуючих ситуаціях. Стрес та альтернативні стратегії його послаблення.»

Друк

З козаків беремо приклад

12 10 17 1911 жовтня 2017 року у Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості пройшов навчально – розважальний захід для вихованців гуртків, присвячений Дню українського козацтва.  

Діти з великим задоволенням узяли участь у інтелектуальних змаганнях та естафеті.

Друк

Першість Васильківського району з футболу

12 10 17 13З 4 по 11 жовтня 2017 року пройшла першість Васильківського району з футболу серед збірних команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл по програмі ХХІ Спортивних ігор школярів, яка була організована відділом освіти Васильківської райдержадміністрації (начальник Гейко І.М.) та Васильківською районною дитячо-юнацькою спортивною школою (директор Нехта В.В.). Спочатку змагання проходили по шести тереторіальних зонах: Глевахівській, Гребінківській, Калинівській, Ковалівській, Кожухівській та Путрівській. В якій прийняло участь 27 шкіл району (загальна кількість учасників змагань – майже 400 учнів).

Друк

День відкритих дверей у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

12 10 17 10Щороку традиційно КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відчиняє двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та робітничі професії, які можна тут отримати.

11 жовтня 2017 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей, мета якого — зацікавити молодь у отриманні сучасних робітничих професій, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу до закладу та напрямків навчання. Тим більше, що з 2018 року ліцей відкриває 10 нових професій, які потрібні нашому регіону: адміністратор; касир (в банку); покоївка; манікюрник; оформлювач вітрин, приміщень та будівель (дизайнер); оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (системний адміністратор); пекар; кухар; швачка; кравець, з терміном навчання 1 рік.

Друк

«Козацькому роду нема переводу»

12 10 17 5Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.

Тому, з метою ознайомлення дітей з героїчним минулим України, зокрема періодом козаччини; виховання у дітей шанобливого ставлення до власної історії і спонукання до наслідування кращих козацьких рис (добродушності, безкорисності, товариськості),виховування патріотичного духу в учнів, а також, за бажанням учнів школи взяти участь в посвяті у козачата 11 жовтня 2017 року в Киданівському НВК відбулося свято присвячене Дню українського козацтва під гаслом «Козацькому роду нема переводу».