Друк

Подарунки до Дня міста

asz415-16 вересня 2018 року обухівчани святкували День міста. Справжнім подарунком до свята для учнів закладів загальної середньої освіти міста Обухова стало відкриття 6 спортивних ігрових майданчиків у закладах освіти НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури  – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Малишка», ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Обухова, НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – ЦВПВ та ДП».

Друк

Відкритий урок у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»

asd114 серпня 2018 року у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулася мотиваційна зустріч дітей із представником некомерційної організації Доступно.UA, що турбується про людей з маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, Дмитром Щебетюком, а також з відомою бандуристкою Мариною Круть. 

Друк

Олімпійський тиждень у школах Василькова

vas 1

 

У Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 у рамках Олімпійського тижня відбулася зустріч «Олімпійський рух: історія та сьогодення» із учасницею Олімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Женейро, майстром спорту Міжнародного класу з легкої атлетики Ляшенко Валентиною Миколаївною та Заслуженим тренером Гулевичем Сергієм Анатолійовичем.   

Друк

Олімпійський тиждень в ЗЗСО міста Бучі

aq1Відповідно до «Положення про Олімпійський тиждень та Олімпійський урок в Київській області», в закладах загальної середньої освіти міста в період з 7 по 15 вересня проходить «Олімпійський тиждень». Всі олімпійські та спортивно-масові заходи проходять з метою популяції здорового спорту життя, фізичної культури і спорту та розбудови олімпійського руху. 07 вересня учні Бучанських НВК №3 та СЗОШ №5 взяли участь у обласному Олімпійському уроці в м. Ірпені, де мали можливість випробувати свої сили в різноманітних видах спорту та взяти участь у розминці, яку проводили учасники Олімпійських ігор та відомі спортсмени. 

Друк

Міжнародна виставка INPRODMASH & UPAKOVKA

as2

 

13.09.2018 році учні ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відвідали Міжнародну виставку Промисловості України INPRODMASH & UPAKOVKA. Метою заходу було ознайомити здобувачів освіти з новітніми технологіями та обладнанням в галузі харчової промисловості.

Друк

Козацький гарт 2018

kg 1

 

12 вересня 2018 року в м. Ірпені пройшли фінальні змагання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018» в яких взяли участь 6 команд (72 учасника) –

Друк

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

parti 1

 Особливістю Нової української школи є,  організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З Цією метою змінюється просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання.

Друк

«ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК – 2018» у м.Бориспіль

DSC08167

12 вересня 2018 року на баскетбольному майданчику у міському парку культури та відпочинку м. Бориспіль відбувся «Олімпійський урок – 2018». У заході взяли участь близько 150 вихованців Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів спорту.

Друк

У ріднім Василькові і серце співає

DSC 0031

 

8 вересня 2018 року  стародавнє місто Васильків святкував 1030 річницю свого заснування. За доброю традицією дитячі колективи Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли найактивнішу участь у цьому святі. 

Друк

Відзначили День фізичної культури та спорту.

1fur

З метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту Україні, відбулися спортивні змагання в Таращанському навчально-реабілітаційному центрі.

Друк

Олімпійський урок – зразок сили, краси та здоров’я

3urok«Унікальна сила олімпійського руху полягає у його здатності вселяти мрію у молоде покоління. Приклади чемпіонів спонукають молодих людей, а мрія взяти участь в Іграх веде молодь до спорту. Спорт допоможе їхньому тілу і розуму. Спорт навчить їх поважати правила і своїх суперників. Спорт допоможе інтегруватися у суспільство. Спорт принесе їм радість і визнання. Спорт зміцнить їхнє здоров'я. Обов'язок Міжнародного олімпійського комітету – зберегти цю мрію назавжди».                                                                                  

                                                                                                                           Жак Рогге