Друк

Виїзна нарада у Білоцерківському районі

IMG 466514 грудня у великій залі Білоцерківської районної державної адміністрації директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В. Рогова провела нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району, де обговорювалися питання реалізації Закону України «Про освіту», Концепції «Нова українська школа», забезпечення якості та доступності освіти, забезпечення прозорості діяльності, автономії закладу освіти, створення безпечних умов для навчання та виховання.

Друк

Ремонтні роботи, виконані у закладах дошкільної освіти м. Фастова в рамках реалізації міжнародного проекту НЕФКО

 fr2     У Київської області проводиться робота, спрямована на залучення коштів міжнародної технічної допомоги для термомодернізації закладів освіти. Так, для проведення заходів з енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів у закладах освіти м. Славутича та м. Фастова залучено більше 30 млн грн. У грудні завершено роботи у ДНЗ № 2, ДНЗ № 6 та ДНЗ № 11 м. Фастова, які проводилися протягом 2018 року за міжнародним проектом НЕФКО. Загальна вартість робіт складає більше 9 млн грн.

Друк

Відкриття інклюзивно-ресурсних центрів у Миронівському та Богуславському районах

a1   Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Київською обласною державною адміністрацією та Благодійним фондом Порошенка Київська область є учасником всеукраїнського проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» та лідером із запровадження інклюзивної освіти в Україні.
    12 грудня 2018 року голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук та деректор департаменту Віра Рогова відкрили два інклюзивно-ресурсних центри у Миронівському та Богуславському районах.

Друк

ХХ міжобласний турнір «Подільська зима» з легкої атлетики

  e1   З 7 по 8 грудня 2018 року в м. Хмельницький відбувся ХХ міжобласний турнір «Подільська зима» з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2002 р.н. та молодших. В складі команди Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» взяли участь наші вихованці. Золоті нагороди отримали: Гордієнко Альона, Охоча Олена, Марінченко Олександра, срібними призерами стали Лазаренко Денис, Болобосов Влад, Стецюк Надія, Григоренко Анастасія, Харитонов Богдан.

Друк

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ШВСМ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Image 1   04-08.12.2018року  місто Харків гостинно приймав учасників чемпіонату України серед ШВСМ з важкої атлетки. У чемпіонаті  взяли участь 200 атлетів із них: 80 дівчат та 120 юнаків з різних областей України та м. Києва. Дуже вдалим був виступ вихованців  Комунального закладу Київської обласної ради " Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту" в особистій першості показали наступні результати:

Друк

Рій «Петрівські джури» - учасник Всеукраїнського Збору лідерів учнівського самоврядування у рамках гри «Сокіл» («Джура»)

   a3 07-09 грудня 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Збір лідерів учнівського самоврядування в межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали команди юних джур із 24 областей України та міста Києва. Київську область на зборі представляв рій «Петрівські джури» Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородського району.

Друк

Благодійний концерт “Діти – дітям»

f1    6 грудня 2018 року відбувся благодійний концерт “Діти – дітям», присвячений збору коштів на лікування та імплантацію двохрічного  Дмитрика Драговоза, у якого важка втрати слуху та на лікування Діхтяр Насті, яка постраждала внаслідок тяжкої ДТП. Гостей заходу розважали талановиті діти Ставищенщини, які  відвідують гуртки районного Центру дитячої та юнацької творчості. Свято було наповнено радістю, посмішками та гучними оплесками. Гуртківці якнайкраще продемонстрували вокальні здібності, виконавчу майстерність, артистичність та грацію.

Друк

Профорієнтаційні інтелектуальні змагання серед учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти міста Борисполя

q3   07 грудня 2018 року в приміщенні заводу «Проктер енд Гембл» (м. Бориспіль) відбувся фінальний етап профорієнтаційних інтелектуальних змагань, учасниками якого були 32 учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти міста Борисполя. Саме вони стали переможцями цих змагань за результатами першого етапу. Ініціаторами проведення вищевказаних змагань стала Бориспільська філія ТОВ з ІІ «Проктер енд Гембл Україна», яка поставила за мету працювати з талановитою молоддю міста для їхньої успішної професійної самореалізації в Україні. Управління освіти і науки Бориспільської міської ради сприяло в організації проведення змагань.

Друк

Вітаємо юних блогерів КЗ БРР БРЦПВУМ з високими досягненнями!

     d3Сучасна журналістика бере початки із різних видів блогів (текст-, фото- та відеоблоги).  Цієї суботи 8 грудня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль блогерів "Sart Blog". Вихованці гуртка "Юні фольклористи"Комунального закладу Броварської районної ради "Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді",  що працює на базі  Світильнянського НВК (керівник Чернійчук Василина Василівна), взяли участь в заходах, що проходили  у рамках фестивалю. Вони готували відеоблоги про подорожі, природу та книги, розв'язували завдання квесту і спілкувалися з іншими блогерами. 

Друк

Участь в екскурсійному марафоні «Ода Катерині», присвяченому Катерині Білокур

    s1 8 грудня 2018 року вихованцям гуртків  КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Тарасівського НВО (керівник Т.В.Юшковець),  пощастило близько доторкнутися душею до чарівного мистецтва Катерини Білокур в день її народження, на виставці творів художниці у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва.

     З нагоди 118-тої річниці від дня народження української художниці в музеї відбувався  екскурсійний марафон під назвою «Ода Катерині», до якого долучились гуртківці з Тарасівки. Вони мали змогу не тільки помилуватися картинами художниці-самоучки, а й дізналися багато  цікавого про  її  життєвий і творчий шлях, відвідавши тематичну екскурсію«Катерина Білокур. Погляд крізь роки».

Друк

НА ВАРТІ ВІТЧИЗНИ

w1 Достойна росте в нас зміна

 Гідна слави своїх батьків

Чудові вкраїнські хлопці,

                                     Нащадки славних віків

   День Збройних сил України - 6 грудня, святкується в нашій державі з 1991 року. Особливого значення набуває ця дата зараз, коли кращі сини українського народу зі зброєю в руках боронять нашу свободу і право на незалежність на східних кордонах держави.