Друк

НЕ ЗГАСНЕ В СЕРЦІ МАТЕРИНСЬКА МОВА

DSC05544   Нетлінним скарбом називають національну мову і літературу – скарбом, що передається від покоління до покоління, що об`єднує минуле і прийдешнє. Мова – живий організм, вона розвивається за своїми законами, тому треба берегти цей нетлінний скарб. Мова – крона й корінь нашого народу, тому зміцнюй коріння і плекай її щоденно. Розвивай свій інтелект через силу слова, адже по тому, як ти розмовляєш, люди оцінюють твій розум, культуру, виховання. Прикипи душею до української мови, полюби всім серцем, кохайся у ній, розмовляй нею вишукано, так, щоб кожному хотілося її знати.

Друк

МовоОскар

IMG 20190221 113517   Наша українська мова - це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році. І в Україні це свято також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

Друк

Педагогічний коучинг «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї»

IMG 4329  20 лютого2019 року на базі  Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся педагогічний коучинг   «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї», який  проводиться в час активного упровадження кардинальних змін у загальній середній освіті, за підтримки відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та  партнерської підтримки видавництва «Ранок».

Друк

Першість району з волейболу

 2  20 лютого, в спортивному залі Путрівського НВК, відбувся фінал першості Васильківського району з баскетболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківщини.

В зональних змаганнях, які передували фіналу і проходили з 13 по 18 лютого 2019 року в шести територіальних зонах, прийняли участь 19-ть команд загальноосвітніх шкіл району.

Друк

Cемінар-практикум з проблеми «Реалізація державної освітньої політики щодо дітей із комплексними порушеннями розвитку в спеціальному закладі в умовах становлення Нової української школи»

24849E15 EE1C 4EAF 99FE B3C1F0298154  20 лютого 2019 року на базі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 відбувсясемінар-практикум з проблеми «Реалізація державної освітньої політики щодо дітей із комплексними порушеннями розвитку в спеціальному закладі  в умовах становлення Нової української школи».

Друк

В пам’ять про Героїв Небесної Сотні…

IMG 329ffcbb428ec1ff57608ef4aa06aa68 V  19 лютого вихованці гуртка «Юні музеєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Рожнівського НВК (керівник Боровик М.В.), здійснили екскурсію до музею Революції Гідності, який розміщений у Будинку профспілок України. Екскурсія присвячена подіям 18-20 лютого 2014 року.

Друк

Днь Героїв Небесної Сотні «Зима, що нас змінила»

52472051 2318171155175938 7768304685395476480 n    20 лютого 2019 року на базі Гнідинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Бориспільської районної ради у селі Гнідин, Бориспільський район відбулася обласна історико-краєзнавча конференція «Зима, що нас змінила», присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.

Друк

ГЕРОЇ НІКОЛИ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВУТЬ В НАШІЙ ПАМ`ЯТІ

DSC04786          Небесна Сотня… Юнаки,батьки.

          Їх імена мені ніколи не забути…

     Україна не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів.

Друк

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ініціювало проведення міжвідомчої наради з питань протидії булінгу (цькуванню)

s1q 19 лютого 2019 року на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М. О. Кириленка з ініціативи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради відбулася спільна нарада з проблеми «Імплементація Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»» для заступників директора з виховної роботи, соціальних педагогів, практичних психологів закладів загальної середньої освіти, головного територіального управління юстиції в Київській області, служби у справах дітей, відділу ювенальної превенції управління Національної поліції, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, навчально-методичного центру практичної психології.

Друк

Конкурс- виставка з історико-технічного стендового моделювання «Моя Модель 2019»

89   На базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов конкурс-виставка з історико-технічного стендового моделювання  «Моя Модель 2019». Понад 70 учасників дорослих і малих, з Києва, Борисполя, Броварів, Красилівки, Калинівки, Семиполок, Гоголева, Требухова, Перемоги та Пухівки зібрались в актовій залі школи. Понад 170 моделей літаків, танків, кораблів, масштабних фігурок, робіт-фентезі та космічних апаратів було представлено на виставці.

Друк

Турнір пам’яті Олімпійської чемпіонки Л. М. Коломієць-Панчук

IMG 4311   15 по 17 лютого 2019 року у спортивному залі Сквирської районної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся традиційний регіональний  турнір з гандболу пам’яті Олімпійської чемпіонки Л. М. Коломієць-Панчук.

В змаганнях брали участь дівчатка у двох вікових  групах 2006-2007 р. н. та 2008-2009 р. н. з міста Красиліва Хмельницької області, дитячої юнацької спортивної школи «Стрімкий м’яч» міста Києва та Броварського, Миронівського та Сквирського районів, загалом в турнірі взяли участь 102 юні гандболістки.