Друк

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Кулінарне мистецтво»

загальне   

   13 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Кулінарне мистецтво».

Друк

В Київській області проходять семінари – навчання: «Дотримання вимог законодавства про харчові продукти як запорука забезпечення дітей в навчальних закладах Київщини безпечним та якісним харчуванням»

IMG 0989 

  12 листопада 2019 року на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради Київської області відбувся семінар – навчання: «Дотримання вимог законодавства про харчові продукти як запорука забезпечення дітей в навчальних закладах Київщини безпечним та якісним харчуванням».

Друк

Профільна наукова школа МАН у Головній астронімічній обсерваторії НАН України

IMG 3811    08 листопада проведено мотиваційно-навчальний практикум в рамках STEM-проєкту «Профільна наукова школа» для учнів – членів наукового відділення фізики та астрономії. Заняття відбулося на базі Головної астрономічної обсерваторії НАН України. Участь у школі взяли близько 70 учнів – членів Київського обласного територіального відділення МАН та керівників науково-дослідницьких робіт.

Друк

Мова – коштовний скарб народу

DSC07210    Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Земля українська стародавня, така ж давня, і наша мова. Учені довели, що вік нашої мови – 7 тисяч років. З покоління в покоління, в часи розквіту та падіння передавали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула.

Друк

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

IMG 9825     В День української писемності та мови учні та педагоги КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» зібрались в затишних класах, щоб разом з тисячами українців написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Друк

Тиждень української писемності та мови в Таращанській НРЦ

P1070580    «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…» -  під таким гаслом з 4 листопада 2019 р. в Таращанському навчально-реабілітаційному центрі  розпочався  тиждень української писемності  та мови,  який традиційно припадає на день вшанування пам’яті  Преподобного Нестора Літописця.

Друк

День української писемності та мови

Без названия     9 листопада  усі українці відзначають свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники.  День української писемності та мови було ухвалено Указом президента України від 6-го листопада 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Друк

Всеукраїнський науково-практичний семінар у Броварському районі

IMG 20191107 130836     7 листопада 2019 року до Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району на всеукраїнський науково-практичний семінар - панельний дискурс з теми: «Нові вертикалі менеджменту освіти в умовах децентралізації» завітали наукові працівники вищих навчальних закладів України та лікарі-практики.

    

Друк

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

153    Кожного року, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. Офіційним святом цей день став у 1997 році. Дата 9 листопада припадає на вшанування пам'яті Нестора Літописця. За даними вчених, саме з його праць починається українська мова.

 

Друк

Відбувся семінар-практикум відповідальних за організацію та проведення гри «Джура» в регіонах Київщини

76618992 2481504368565100 3319988494079623168 n    Відповідно до  плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 5 листопада 2019 року на базі Зазимського навчально-виховного об’єднання Броварського району  відбувся обласний семінар-практикум «Технології проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).