Друк

Список зареєстрованих музеїв при навчальних закладах системи освіти Київської області

Назва музею

Дата заснування

Дата перереєстрації

Заклад

Баришівський район – 4 музеї

1

Історико-краєзнавчий музей

30.12.1982

30.11.2010

Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів

2

Історико-краєзнавчий музей

09.05.1985

30.11.2010

Коржівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

Історико-краєзнавчий музей Борщівських боїв

09.05.1982

30.11.2010

Волошинівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

4

Історико-краєзнавчий музей

05.11.2003

30.11.2010

Морозівський НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Білоцерківський район – 11 музеїв

5

Краєзнавчий музей

05.11.1977

30.11.2010

Биковогребельське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

6

Музей імені К. Г. Паустовського

1998

30.11.2010

Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7

Краєзнавчий музей

27.02.1986

30.11.2010

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

Краєзнавчий музей

1998

30.11.2010

Глушківське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

9

Музей історії освіти

20.09.2004

30.11.2010

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

Музей історії освіти

15.02.2002

30.11.2010

Томилівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів –дитячий садок»

11

Краєзнавчий музей

17.09.2001

30.11.2010

Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

Музей «Історія освіти»

01.09.2007

30.11.2010

Маловільшанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

13

Краєзнавчий музей «Українська світлиця»

26.06.2006

30.11.2010

Маловільшанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

14

Краєзнавчий музей «Дідусева хата»

31.08.2007

30.11.2010

Чепеліївська ЗОШ І-ІІ ступенів

15

Музей історії освіти

25.03.2000

30.11.2010

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Богуславський район – 9 музеїв

16

Історико-краєзнавчий музей

13.09.1980

30.11.2010

Іванівський НВК «ЗОШ І-Ш ступенів – дитячий садок»

17

Історико-краєзнавчий музей

23.02.1985

30.11.2010

Бранепільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

18

Історико-краєзнавчий музей

01.12.1975

30.11.2010

Медвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19

Музей історії освіти

17.12.1985

30.11.2010

Богуславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

20

Музей історії школи № 1

м. Богуслава

01.05.2001

30.11.2010

Богуславська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №1

21

Музей «Запам’ятай, товаришу…»

01.05.1985

30.11.2010

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Богуславське вище професійне училище сфери послуг»

22

Музей історії села Саварка

09.05.1989

30.11.2010

Саварський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

ім. А. М. Люльки

23

Історико-краєзнавчий музей

03.09.1990

30.11.2010

Побережківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

24

Історико-краєзнавчий музей

09.05.1997

30.11.2010

Ісайківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Бородянський район – 14 музеїв

25

Краєзнавчий музей

20.09.2000

30.11.2010

Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

26

Музей «Бабусина світлиця»

20.04.1989

30.11.2010

Новозаліська СЗОШ І-ІІІ ступенів

27

Музей «Історія книги і друкування»

26.03.1989

30.11.2010

Новогребельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

28

Музей культури та побуту

1995

30.11.2010

Луб’янська  ЗОШ І-П ступенів

 

29

Етнографічний музей «Світлиця»

24.01.1994

30.11.2010

Пилиповицька ЗОШ І-ІІ ступенів

 

 

30

Етнографічний музей «Берегиня»

07.03.1999

30.11.2010

Новогребельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

31

Музей культури та побуту українського народу

07.10.1995

30.11.2010

Загальцівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

32

Музей історії школи

02.10.2001

30.11.2010

Загальцівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

33

Краєзнавчий музей «Світлиця»

20.09.2001

30.11.2010

Бородянська ЗОШ І-ІІ ступенів

34

Краєзнавчий музей «Домашні обереги»

01.09.1990

30.11.2010

Новокорогодська ЗОШ І-ІІ ступенів

35

Музей історії села Дружня

27.10.2001

30.11.2010

Дружнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

36

Музей Героя Радянського Союзу В.Г. Яковенка

03.09.1983

30.11.2010

Микулицька ЗОШ І-Ш ступенів

37

Музей «Здрастуй, хато - дитинства колиска»

28.12.2002

30.11.2010

Бородянська ЗОШ І-ІІ ступенів

38

Музей народних умільців «Перлини малої батьківщини»

07.09.2005

30.11.2010

Тетерівська гімназія

 

Бориспільський район – 16 музеїв

39

Музей Бойової слави

26.09.1985

30.11.2010

Головурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

40

Музей історії Дударківської школи

01.09.1998

30.11.2010

Дударківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

41

Музей Бойової слави

15.01.1975

30.11.2010

Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П. Яцика

42

Історико-краєзнавчий музей

08.08.1986

30.11.2010

Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

43

Музей історії Кіровської школи

22.01.2002

30.11.2010

Кіровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

44

Музей літератури рідного краю

23.06.2005

30.11.2010

Вороньківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

45

Музей «Світлиця рідної мови»

21.02.2005

30.11.2010

Вороньківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

46

Музей історії школи

08.12.2001

30.11.2010

Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

47

Краєзнавчий музей вжиткового мистецтва

28.01.2002

30.11.2010

Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

48

Музей освіти села Любарці

02.04.2001

30.11.2010

Любарецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

49

Історико-краєзнавчий музей

08.12.2001

30.11.2010

Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

50

Музей історії школи

31.08.2002

30.11.2010

Щасливський НВК

51

Музей народного вжитку

2004

30.11.2010

Сошниківська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

52

Етнографічний музей «Берегиня»

23.01.2001

30.11.2010

Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П. Яцика

53

Музей імені Петра Яцика

15.02.2010

30.11.2010

Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П. Яцика

54

Музей імені П. П. Чубинського

2008

30.11.2010

Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Броварський район – 11 музеїв

55

Краєзнавчий музей «Моя земля – земля моїх батьків»

1992

30.11.2010

Требухівська ЗОШ І-Ш ступенів

56

Музей Бойової слави

04.09.1976

30.11.2010

Красилівська ЗОШ І-Ш ступенів

57

Історико-краєзнавчий музей

1997

30.11.2010

Семиполківський НВК «ЗОШ І-Ш ступенів – ДНЗ»

58

Літературно-мистецька вітальня Анатолія Луценка

14.11.2003

30.11.2010

Калитянська ЗОШ І-Ш ступенів

59

Шкільний музей природи

02.02.1992

30.11.2010

Калитянська ЗОШ І-Ш ступенів

60

Краєзнавчий музей

26.12.2006

30.11.2010

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

61

Музей історії села Світильня

23.01.1991

30.11.2010

Світильнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

62

Музей історії села Калита

01.07.2010

30.11.2010

Калитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

63

Краєзнавчо-етнографічний музей

31.05.2010

30.11.2010

Русанівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

64

Краєзнавчо-етнографічний музей

06.06.2008

30.11.2010

Літківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. П. Стельмаха

65

Краєзнавчий музей

06.06.2008

30.11.2010

Зазимський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Васильківський район – 4 музеї

66

Краєзнавчий музей села Устимівка

01.11.1991

30.11.2010

Устимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

67

Краєзнавчий музей села Тростинка

07.12.1991

30.11.2010

Тростинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

68

Краєзнавчий музей села Кожухівка

10.02.1988

30.11.2010

Кожухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

69

Музей правозахисника

Юрія Литвина

01.10.1993

30.11.2010

Барахтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вишгородський район – 15 музеїв

70

Музей народного побуту

та етнографії

12.10.2001

30.11.2010

Жукинська ЗОШ І-Ш ступенів

71

Краєзнавчий музей

«Духовна криниця»

27.04.2001

30.11.2010

Демидівська спеціалізована школа

72

Музей Бойової слави

18.02.1975

30.11.2010

Вишгородська ЗОШ І-Ш ступенів № 1

73

Музей «Герої Київщини»

11.11.1984

30.11.2010

Катюжанське вище професійне училище

74

Музей «Димерська гімназія: сторінки історії навчального закладу

14.12.2003

30.11.2010

Димерська гімназія

75

Етнографічний музей

«Бабусина світлиця»

05.11.2001

30.11.2010

Димерська гімназія

76

Музей історії освіти

01.11.2004

30.11.2010

Демидівська спеціалізована школа

77

Музей історії Ясногородської школи

02.11.2001

30.11.2010

Ясногородська ЗОШ І-Ш ступенів

78

Музей шкільної історії

«Срібний передзвін»

10.10.2002

30.11.2010

Вишгородська районна гімназія «Інтелект»

79

Музей дитячої народної кіностудії «Сурмач»

21.09.2001

30.11.2010

Вишгородський районний центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»

80

Історико-краєзнавчий музей

02.06.2005

30.11.2010

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

81

Народознавчий музей

31.08.2005

30.11.2010

Вишгородська районна гімназія «Інтелект»

82

Музей партизанської слави

29.09.2007

30.11.2010

Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

83

Краєзнавчий музей «Оберіг»

06.09.2010

30.11.2010

Старопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

84

Історико-краєзнавчий музей

«Моє село-моя колиска»

04.05.2010

30.11.2010

Синяківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Володарський район -  8 музеїв

85

Історико-краєзнавчий музей

10.05.1993

30.11.2010

Косівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

86

Музей Бойової та трудової слави

1975

30.11.2010

Рубченківське «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

87

Музей хліба та хліборобської слави

15.08.1987

30.11.2010

ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей»

88

Історико-краєзнавчий музей

22.04.1988

30.11.2010

Завадівський НВК «ЗОШ І-Ш ступенів – ДНЗ»

89

Музей історії закладу освіти

01.02.2002

30.11.2010

Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

90

Музей краєзнавства і етнографії «Берегиня»

1993

30.11.2010

Рудосільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

91

Музей історії освіти

30.09.2004

30.11.2010

Логвинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ»

92

Музей народознавства

1994

30.11.2010

Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Згурівський район – 4 музеї

93

Аркадіївський

історико-краєзнавчий музей

09.03.1990

30.11.2010

Аркадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

94

Історико-краєзнавчий музей «Пошук»

30.04.2005

30.11.2010

Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

95

Історико-краєзнавчий музей «Пам'ять»

1997

30.11.2010

Згурівський районний будинок дитячої та юнацької творчості

96

Історико-краєзнавчий музей

01.09.2005

30.11.2010

Середівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Іванківський район – 10 музеїв

97

Краєзнавчий музей

3.05.1975

30.11.2010

Прибірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

98

Музей партизанської слави

06.05.1977

30.11.2010

Блідчанська ЗОШ І-ІІ ступенів

99

Музей історії школи

26.09.1990

30.11.2010

Обуховицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

100

Музей історії школи

21.04.2002

30.11.2010

Запрудська ЗОШ І-ІІ ступенів

101

Музей історії школи

27.08.2002

30.11.2010

Термахівська ЗОШ І-ІІ ступенів

102

Музей історії школи

30.08.2001

30.11.2010

Кропивнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

103

Історико-краєзнавчий музей

09.09.2003

30.11.2010

Феневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

104

Краєзнавчий музей

25.10.1999

30.11.2010

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

105

Музей історії школи

14.01.2003

30.11.2010

Кухарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

106

Історичний музей

ім. І.В.Сергієнка

14.01.2003

30.11.2010

Кухарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кагарлицький район – 2 музеї

107

Музей історії освіти „Світлиця”

13.10.2004

30.11.2010

Жовтнева ЗОШ І-ІІ ступенів

108

Музей історії школи

15.12.1997

30.11.2010

Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

імені В. П. Дашенка

 

Києво-Святошинський район – 16 музеїв

109

Музей Бойової слави

06.02.1990

30.11.2010

Петропавлівсько-.Борщагівська ЗОШ І-Ш ступенів

110

Музей історії освіти рідного краю

04.10.2001

30.11.2010

Софіївсько-Борщагівська СЗОШ І-Ш ступенів

 

111

Етно-культурологічний музей «Українська світлиця»

04.10.2001

30.11.2010

Софіївсько.-Борщагівська СЗОШ І-Ш ступенів

112

Краєзнавчий музей села Забір’я

18.11.1987

30.11.2010

Забірська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

113

Краєзнавчий музей

05.10.2001

30.11.2010

Лісниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

114

Музей «Історія села Бузової»

27.03.1991

30.11.2010

Бузівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

115

Музей історії школи

04.10.2001

30.11.2010

Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

116

Музей побуту та етнографії рідного краю

15.09.2001

30.11.2010

Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

117

Етнографічний музей «Українська світлиця»

02.09.2004

30.11.2010

Києво - Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

118

Гатнянський етнографічний музей «Обереги пам’яті»

06.05.2006

30.11.2010

Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

119

Краєзнавчий музей

15.02.2007

30.11.2010

Михайлівсько-Рубежівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

120

Краєзнавчий музей

15.02.2007

30.11.2010

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

121

Історичний музей «Історія освіти села Крюківщина»

16.04.2003

30.11.2010

Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

122

Музей Бойової слави

01.11.1976

30.11.2010

Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

123

Краєзнавчий музей «Історія села Гатного»

11.11.2005

30.11.2010

Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

124

Музей побуту та етнографії

12.11.1975

30.11.2010

Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Макарівський район – 3 музеї

125

Історико-краєзнавчий музей

1992

30.11.2010

Бишівська   ЗОШ І-Ш ступенів

126

Музей Бойової слави

1967

30.11.2010

Кодрянське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

127

Кімната-музей святителя Димитрія Ростовського

05.09.2007

30.11.2010

Макарівський районний центр творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала

 

 

Миронівський район – 13 музеїв

128

Музей Бойової слави «Букринський плацдарм»

18.09.1989

30.11.2010

Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів

129

Історико-краєзнавчий музей

15.12.1985

30.11.2010

Піївська ЗОШ І-Ш ступенів

130

Історико-краєзнавчий музей

30.11.1999

30.11.2010

Козинська ЗОШ І-Ш ступенів

131

Музей Бойової слави

1985

30.11.2010

Потіцька ЗОШ І-Ш ступенів

132

Історико-краєзнавчий музей

12.10.2001

30.11.2010

Шандрівська ЗОШ І-Ш ступенів

133

Історико-краєзнавчий музей

23.10.1986

30.11.2010

Кип’ячківська ЗОШ І-ІІ ступенів

134

Краєзнавчий музей «Світлиця»

27.01.1994

30.11.2010

Маслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

135

Музей історії села Олександрівка

09.05.2005

30.11.2010

Олександрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

136

Музей хліба

05.10.2007

30.11.2010

Олександрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

137

Краєзнавчий музей «Світлиця»

28.10.2008

30.11.2010

Юхнівська ЗОШ І-ІІ ступенів

138

Музей «Пустовітська світлиця»

04.06.2009

30.11.2010

Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

139

Краєзнавчо-етнографічний музей

04.06.2009

30.11.2010

Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

140

Етнографічний музей «Бабусина світлиця»

11.02.2008

30.11.2010

Яхнівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Обухівський район – 10 музеїв

141

Музей імені А.С. Малишка

24.04.1970

30.11.2010

Обухівська ЗОШ І-Ш ступенів № 1 імені А.С.Малишка

142

Музей імені Г. Косинки

1989

30.11.2010

Красненська ЗОШ І-ІІ ступенів

143

Музей бойової і трудової слави

1967

30.11.2010

Германівська ЗОШ І-Ш ступенів

144

Музей Бойової слави

09.05.2000

30.11.2010

Трипільська ЗОШ І-Ш ступенів

145

Музей «Берегиня»

01.09.2001

30.11.2010

Семенівська ЗОШ І-Ш ступенів

146

Музей Бойової слави

1985

30.11.2010

Великодмитрівська ЗОШ І-Ш ступенів

147

Музей історії школи

1985

30.11.2010

Великодмитрівська ЗОШ І-Ш ступенів

148

Музей історії освіти

20.03.2002

30.11.2010

Германівська гімназія

149

Музей історії села Семенівка

01.09.2001

30.11.2010

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

150

Музей побуту українського народу

2000

30.11.2010

Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Переяслав-Хмельницький район – 5 музеїв

151

Істричний музей

23.02.1978

30.11.2010

Єрківецьке НВО «ЗОШ І-Ш ступенів – ДНЗ»

152

Краєзнавчий музей

06.09.1989

30.11.2010

Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

153

Музей історії освіти

16.01.2002

30.11.2010

Помоклівське НВО «ЗОШ І-Ш ступенів – ДНЗ»

154

Музей бойової та трудової слави

23.02.1981

30.11.2010

Лецьківське НВО «ЗОШ І-Ш ступенів – ДНЗ»

155

Музей Бойової слави

2001

30.11.2010

Хоцьківська ЗОШ І-Ш ступенів

 

Рокитнянський район – 3 музеї

156

Музей історії села Ольшаниця

03.11.1983

30.11.2010

Ольшаницька ЗОШ І-Ш ступенів

157

Історико-краєзнавчий музей

08.10.1997

30.11.2010

Настаська ЗОШ І-Ш ступенів

158

Краєзнавчий музей

2004

30.11.2010

Житньогірська  ЗОШ І-Ш ступенів

Сквирський район – 7 музеїв

159

Музей історії села Оріховець

01.09.1998

30.11.2010

Оріховецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

160

Історико-краєзнавчий музей

01.06.1980

30.11.2010

Кривошиїнське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

161

Музей історії Сквирського ліцею

20.11.2001

30.11.2010

Сквирський ліцей

162

Музей історії села Самгородок

06.09.2001

30.11.2010

Самгородецька ЗОШ І-Ш ступенів

163

Краєзнавчий музей

08.01.1989

30.11.2010

Кам’яногребельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

164

Музей історії школи

06.09.2004

30.11.2010

Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

165

Етнографічний музей «Світлиця»

13.09.2010

30.11.2010

Шапіївський НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

Ставищенський район – 14 музеїв

166

Музей Бойової слави

08.10.1984

30.11.2010

Ставищенський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей

167

Музей Бойової та трудової слави

28.10.1973

30.11.2010

Красилівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –агротехнічний ліцей»

168

Музей Бойової та трудової слави

15.08.1978

30.11.2010

Бесідське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

169

Музей Бойової слави

19.05.1984

30.11.2010

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ступенів

170

Музей Бойової слави

01.10.1988

30.11.2010

Винарівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

171

Музей Бойової та трудової слави

29.04.1985

30.11.2010

Журавлиська ЗОШ І-ІІІ ступенів

172

Музей Бойової та трудової слави

12.03.1985

30.11.2010

Розкішнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

173

Музей Бойової та трудової слави

08.05.1981

30.11.2010

Ставищенський НВК №1«ЗОШ І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей

174

Музей освіти

10.05.2001

30.11.2010

Гейсиська ЗОШ І-ІІІступенів

175

Музей Бойової та трудової слави

09.05.1989

30.11.2010

Іванівська ЗОШ І-Ш ступенів

176

Музей-лабораторія освіти Ставищенського району

3.10.2003

30.11.2010

Ставищенський НВК №1«ЗОШ І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей

177

Музей освіти

27.12.2001

30.11.2010

Бесідське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

178

Музей Бойової слави

28.10.1973

30.11.2010

Торчицьке НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

179

Музей бойової та трудової слави

2003

30.11.2010

Гостромогильське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Таращанський район – 9 музеїв

180

Музей історії школи

11.01.1968

30.11.2010

Таращанська районна гімназія „Ерудит”

181

Музей Історії села Плоске

1984

30.11.2010

Плосківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

182

Музей українського побуту

31.08.1992

30.11.2010

Станишівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

183

Музей історії школи

1995

30.11.2010

Ківшоватська ЗОШ І-Ш ступенів

184

Музей Бойової слави

01.09.1994

30.11.2010

Крутогорбівське НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

185

Краєзнавчий музей „Світлиця”

05.11.1993

30.11.2010

Косяківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

186

Музей Бойової слави

28.12.1994

30.11.2010

Косяківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

187

Історико-краєзнавчий музей «Скарбниця пам’яті»

17.04.2002

30.11.2010

Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

188

Історико-природничий музей «Перлини Поросся»

22.11.2006

30.11.2010

Таращанський районний центр дитячої та юнацької творчості

Тетіївський район – 23 музеї

189

Музей Бойової слави ім. 40-річчя Перемоги

08.05.1984

30.11.2010

Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

190

Історико-краєзнавчий музей

09.05.1975

30.11.2010

Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

191

Історико-краєзнавчий музей „Рідна хата”

14.09.1992

30.11.2010

Теліжинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

192

Музей народного побуту

11.04.1982

30.11.2010

Горошківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

193

Музей «Розвиток освіти в селі П’ятигори»

11.07.2004

30.11.2010

П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

194

Музей історії школи

25.05.2004

30.11.2010

Теліжинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

195

Музей історії освіти

04.10.2002

30.11.2010

Степівська ЗОШ І-ІІ ступенів

196

Музей історії школи

05.05.2002

30.11.2010

Кошівська ЗОШ І-ІІ ступенів

197

Народознавчий музей «Селянська хата»

20.08.1987

30.11.2010

Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

198

Музей історії позашкільного закладу імені 70-річчя Будинку піонерів

24.10.2006

30.11.2010

Тетіївський районний центр позашкільної освіти

199

Етнографічний музей

24.10.2006

30.11.2010

Тетіївський районний центр позашкільної освіти

200

Музей іграшки

24.10.2006

30.11.2010

Тетіївський районний центр позашкільної освіти

201

Музей народознавства «Берегиня»

01.09.2007

30.11.2010

Тайницька ЗОШ І-ІІ ступенів

202

Етнографічний музей «Бабусина світлиця»

01.10.1992

30.11.2010

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

203

Музей Бойової та трудової слави

03.05.1991

30.11.2010

Кошівська ЗОШ І-ІІ ступенів

204

Краєзнавчий музей «Дідусева світлиця»

20.01.1991

30.11.2010

Кошівська ЗОШ І-ІІ ступенів

205

Музей Бойової та трудової слави

25.11.1977

30.11.2010

Ненадихівська ЗОШ І-ІІ ступенів

206

Історико-краєзнавчий музей

25.08.1993

30.11.2010

Дібрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

207

Музей історії освіти

10.08.2009

30.11.2010

Денихівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

208

Музей «Українська хата»

05.05.2008

30.11.2010

Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

209

Історичний музей імені Сергія Лантушенка

18.02.2008

30.11.2010

Горошківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

210

Музей українського побуту

01.10.2010

30.11.2010

Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

211

Музей історії школи

08.01.2010

30.11.2010

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Фастівський район – 3 музеї

212

Малоснітинський музей краєзнавства

01.08.1995

30.11.2010

Малоснітинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

213

Краєзнавчий музей «Берегиня»

03.09.1997

30.11.2010

Кожанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

214

Музей історії освіти селища Борова

20.01.2007

30.11.2010

Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Яготинський район – 3 музеї

215

Історичний музей

1977

30.11.2010

Панфильське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

216

Музей українознавства

1992

30.11.2010

Ничипорівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

217

Етнографічний музей

19.02.1994

30.11.2010

Супоївське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

м. Березань – 1 музей

218

Етнографічний музей

1995

30.11.2010

Державний навчальний заклад

«Березанський професійний аграрний ліцей»

м.Біла Церква - 24

219

Музей народного побуту „Світлиця”

10.10.1990

30.11.2010

Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник»

 

220

Музей освіти і науки Білоцерківського національного аграрного університету

30.10.1970

30.11.2010

Білоцерківський національний аграрний університет

221

Музей фольклору та етнографії

09.10.1990

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

222

Музей історії школи

26.09.2001

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

223

Музей народного подвигу

09.01.1981

30.11.2010

Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу № 13

224

Музей космонавтики імені

П.Р. Поповича

05.03.1977

30.11.2010

ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище №5»

225

Музей історії школи

17.09.1997

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

226

Музей етнографії та побуту «Берегиня»

20.04.1990

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

227

Літературний музей

імені І.С. Нечуя-Левицького

1992

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №21

228

Музей історії школи «Витоки»

27.08.1999

30.11.2010

Білоцерківська гімназія  № 2

229

Музей історії освіти Київщини

19.01.2001

30.11.2010

Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів м. Біла Церква

230

Музей історії школи

«Її не зістарили роки...»

04.10.2002

30.11.2010

Білоцерківська СЗОШ І-ІІІ ступенів №9

231

Музей Бойової слави

09.05.1985

30.11.2010

Білоцерківська СЗОШ І-ІІІ ступенів №12

232

Музей імені Т.Г. Шевченка

09.03.1978

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

233

Музей історії школи

03.09.2002

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

234

Музей українських старожитностей «Світлиця»

30.02.2004

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

235

Музей історії гімназійної освіти міста Білої Церкви

16.04.2007

30.11.2010

Білоцерківська гімназія №1

236

Музей історії мікрорайону Гайок

10.03.2006

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

237

Художній музей

12.06.2005

30.11.2010

Білоцерківська гімназія №2

238

Музей історії школи

20.02.2004

30.11.2010

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11

239

Музей історії закладу

25.09.2009

30.11.2010

Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник»

 

240

Музей історії коледжу

25.09.1988

30.11.2010

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

241

Музей української вишивки

11.09.1991

30.11.2010

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва

та сервісу»

242

Патолого-анатомічний музей

28.01.2009

30.11.2010

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

м. Бориспіль – 3 музеї

243

Музей Бойової та трудової слави

12.07.2002

30.11.2010

Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

244

Музей бойової слави

17.11.2004

30.11.2010

Бориспільська багатопрофільна гімназія «Перспектива»

245

Літературний музей

П. Чубинського

14.11.2001

30.11.2010

Бориспільський ліцей «Дизайн-освіта»

імені П.Чубинського

м. Бровари - 5

246

Музей «Дитинство і юність, обпалені війною»

28.10.1978

30.11.2010

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

247

Музей історії школи

08.05.2002

30.11.2010

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9

248

Музей народного побуту

1989

30.11.2010

Броварська СЗОШ І-ІІІ ступенів №7

249

Літературний музей

 імені Василя Стуса

2005

30.11.2010

Броварська СЗОШ І-ІІІ ступенів №5

250

Музей історії закладу

01.09.2004

30.11.2010

Навчально-виробничий центр творчості молоді

м. Буча – 1 музей

251

Музей Бойової слави

10.11.2009

30.11.2010

Бучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

м. Васильків – 4 музеї

252

Музей історії школи

03.09.2007

30.11.2010

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9

253

Музей рідного краю

10.09.2007

30.11.2010

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

254

Музей декоративно-ужиткового мистецтва

23.03.2009

30.11.2010

Центр дитячої та юнацької творчості

255

Музей історії освіти

25.11.2008

30.11.2010

Васильківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» № 4

м. Ірпінь – 5 музеїв

256

Етнографічний музей «Берегиня»

28.08.1996

30.11.2010

Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка

257

Історико-краєзнавчий музейний комплекс школи

01.09.1997

30.11.2010

Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

258

Краєзнавчий музей

25.05.1994

30.11.2010

Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14

259

Музей історії національного університету державної податкової служби України

18.05.1998

30.11.2010

Національний університет державної податкової служби України

260

Музей історії школи

31.05.2002

30.11.2010

Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14

м. Київ – 1 музей

261

Музей 302-ї Тернопільської дивізії

1985

30.11.2010

Державний навчальний заклад «Київське обласне професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу»

м. Переяслав-Хмельницький - 3

262

Історико-краєзнавчий музей

18.01.1979

30.11.2010

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти»

263

Музей історії школи

04.01.2002

30.11.2010

Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

264

Музей історії школи

14.12.2005

30.11.2010

Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

м. Ржищів – 1 музей

265

Історико-краєзнавчий музей

1968

30.11.2010

Державний навчальний заклад

«Ржищівський професійний ліцей»

м. Фастів - 3

266

Музей історії освіти

2003

30.11.2010

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9

267

Музей історії школи

30.10.2001

30.11.2010

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

268

Літературно-краєзнавчий музей «Берегиня»

01.09.1991

30.11.2010

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9