Друк

Розвиток і оздоровлення обдарованих дітей

Стартували обласні змагання із зимових видів спорту, присвячені Зимовим Олімпійським іграм 2014 року

«Відкритий ринг» - перший турнір юних боксерів

Гала-концерт переможців обласного дитячого творчого марафону «Майбутнє України будуємо разом!»

Всеукраїнські змагання “Діти – Олімпійська надія України” 2013 року

Чемпіонат Київської області зі спортивної гімнастики серед юнаків

Всеукраїнські змагання "Діти – олімпійська надія України"

"Сузір'я - Артек" - політ фантазій і яскраві зіркові відкриття!

Коли збуваються мрії…

Олімпійський день у Київській області

Всеукраїнська літня філологічна школа

ІІІ регіональна науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання в системі освіти Київщини» до 1025-річчя Хрещення Русі

Обласні профільні навчально-тренувальні зміни

Київщина – територія здійснення дитячих мрій

Відкриття І табірної зміни заміського дитячого оздоровчого табору «Росич-2013» у Сквирському районі

Літнє оздоровлення у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті

Фінальна частина Чемпіонату Київської області з футболу серед команд 1996-97 р.н.

Фінальна частина Чемпіонату Київської області з футболу серед команд 2000-01 р.н.

Участь збірної команди студентів Київської області у фінальних змаганнях з волейболу пляжного серед жінок за програмою ХІ літньої Універсіади України 2013 року 

Київщина - країна здійснення дитячих мрій!

Фінальні обласні змагання серед дівчат 1998 р.н.

Участь команди Київської області у фінальному турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2013»

Участь команди студентів Київської області в зональних змаганнях з футболу серед чоловіків за програмою ХІ літньої Універсіади України 2013 року

Відкрита першість м. Фастів зі спортивної гімнастики

Всеукраїнський турнір з футболу присвячений «Дню захисту дітей»

ІІІ тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2013»

XIII науково-практична конференція «Громадська взаємодія як екзистенція демократичного суспільства» суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського народу у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я»

Збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Київської області

Фінальний етап Кубку Київської області зі шкільного футболу

Конкурс «Учень року» у системі професійно-технічної освіти

 «Олімпійське лелеченя» на Київщині 


  На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”  вживались організаційні заходи, спрямовані на забезпечення належних умов літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році.

  На організацію літньої оздоровчої кампанії з усіх джерел фінансування було спрямовано і використано 131,9 млн. грн., зокрема з обласного – 6,1 млн. грн., з районних та міських – 10,4 млн. грн. Залучено позабюджетних коштів 111 млн. грн., коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 4,4 млн. грн.

  Станом на 1 жовтня 2012 року в області забезпечено оздоровчими послугами та організованими формами відпочинку 133 033 дітей, що становить 77,1% від загальної кількості дітей шкільного віку, з яких обдарованих та талановитих 10 260 дітей.

  На базі Володарської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату було організовано профільні відпочинкові зміни для лідерів учнівського самоврядування (350 учнів).

   Обдаровані учні області брали участь у всеукраїнських масових заходах з еколого-натуралістичного, науково-технічного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, дослідницького-пошукового та фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти.

   До Міжнародного дитячого центру „Артек” направлено – 789 дітей Київської області, Українського дитячого центру „Молода гвардія” – 355 дітей.

  Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22.03.2012 №107 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Київської області на о.Крит Грецької республіки  оздоровлено 332 талановитих та обдарованих дітей.

  У літній період 2013 року планується оздоровити обдаровану учнівську молодь у дитячому таборі «Чайка» Богуславського району, у таборі «Славутич» м. Переяслав-Хмельницький  та на базі Володарської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату.