Друк

85-річчя утворення Київської області

85 Kuivhuni

Київщина – серце України, колиска української історії, культури і мови. Тут зароджувалися й міцніли державотворчі традиції українського народу, формувалися морально-етичні засади нації, утверджувалися нові господарські механізми.

Київську область як адміністративно-територіальну одини­цю у складі України утворено 27 лютого 1932 року. Однак  історія нашого  регіону сягає в  IX століття й налічує не одне століття. Саме на нашій землі протягом віків відбувалися важливі історичні події, в яких вигартувався український народ, сформувалися засади і традиції української державності, культури, освіти. Київщина дала Україні та світові багатьох славетних людей, талант і праця яких збагатили надбання цивілізації.

І сьогодні Київщина радує своєю красою, здобутками й талантами. Ми пишаємось нашими педагогами, обдарованими дітьми, які прославляють область і в Україні, і за кордоном. З таким потужним потенціалом ми маємо всі підстави для того, щоб упевнено дивитись у майбутнє.

З днем народження, Київщино!

Розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 №91 "Про відзначення 85-річчя утворення Київської області"

Методичні рекомендації щодо відзначення 85-річчя утворення Київської області

План заходів щодо відзначення 85-річчя утворення Київської області у навчальних закладах Київської області