Друк

«Ти лідер: твори, вивчай, перемагай»

   Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2019 № 64 «Про проведення обласного збору лідерів органів учнівського самоврядування «Ти лідер: твори, вивчай, перемагай» 23 березня 2019 року на базі Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (смт Немішаєве Бородянського району) відбудеться обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування «Ти лідер: твори, вивчай, перемагай» (далі – збір лідерів).

  Мета заходу: активізація органів учнівського самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, координація їх діяльності, залучення до соціальних практик та набуття ними нових компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

  Організатори заходу: департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

  Учасники заходу: лідери органів учнівського самоврядування районів, міст, ОТГ області та їх координатори.

  Підчас збору лідерів буде проведене івент майстерню «Формуємо лідерські якості» за участі призерів національного телепроекту «Нові лідери», депутатів Київської обласної ради, представників закладів вищої освіти та громадських організацій.

   У рамках угоди про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області відбудеться ted talk «#СтопБулінг: булити не круто» та проведено тренінг «Основи протидії булінгу. Медіація як альтернативна форма вирішування спорів» представниками КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». А також розпочнеться підготовка передвиборчої діяльності ОРДК.

  Заїзд учасників заходу – з 9.30 до 10.10 за адресою: вул. Технікумівська, 4, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Відокремлений підрозділ НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».