Друк

До уваги керівників навчальних закладів! Стартує обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний!»

   З метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності Головним  управлінням ДСНС України в Київській області (м. Київ, вул. Межигірська, 8) буде проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків

Друк

Увага! ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс із спортивних бальних танців "Кубок України" - етап Кубку світу - 2019 (World Cup - 2019)

all good1700 1000x1000    2-3 лютого 2019 року у місті Києві відбудетьсяІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс із спортивних бальних танців "Кубок України" - етап Кубку світу - 2019 (WorldCup - 2019). До участі запрошуються вихованці (учні) закладів освіти. Для участі у фестивалі-конкурсі до 31 січня 2019 року обов’язкова On-
line реєстрація для пар на сайті www.flymark.dance.

Умови проведення конкурсу.

Друк

Увага! ІІІ Всеукраїнський дитячий літературний конкурс “ПероДактиль”

220px Pterodactyl 01 furr 1    Міністерство освіти і науки України підтримує проведення ІІІ Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “ПероДактиль”. Запрошуємо юних талантів до участі. Детальну інформацію про участь у конкурсі подано на сайті: http://perodaktyl.com.ua/index.php.