Друк

Конкурс Global Teacher Prize Ukraine

21 06 17 0Громадянська спілка "Освіторія" проводить у 2017 році конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий як Нобілевська премія для освітян. Заявки приймаються до 15 серпня 2017 року.

Детальніше

Друк

Всеукраїнський конкурс-огляд педагогічної майстерності «Освітній Оскар- 2017».

До уваги педагогічних працівників закладів освіти Київщини!

Повідомляємо, що видавництвом «Шкільний світ» за сприяння Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс-огляд педагогічної майстерності «Освітній Оскар- 2017». Метою заходу є пошук кращих освітян, готових поділитися своїм досвідом.

З умовами проведення конкурсу-огляду можна ознайомитися на сайті видавництва: www.osvitaua.com/2017/05/освітній-оскар-2017/

Друк

ІХ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Шановні освітяни та методисти!

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників»  Черкаської обласної ради 21-22 вересня 2017 року проводить ІХ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.

Друк

Всеукраїнський футзальний турнір серед дітей "KHMELNYTSKY OPEN CUP 2016”

Спортивний клуб «СОКІЛ» Хмельницький, який є правонаступником ФК «Спортлідер+» та Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області запрошує  взяти участь у футзальному турнірі «KHMELNYTSKY OPEN CUP», який відбудеться у місті Хмельницькому 23-26 жовтня 2017 року (23 жовтня – день приїзду, 24-26 жовтня - ігри).

Друк

Змагання з футзалу серед учнів 5 класів до Дня Святого Миколая

З метою підвищення рівня спортивної майстерності та визначення найсильніших спортсменів Київщини з 17 по 19 грудня 2016 року у м. Вишгороді будуть проходити змагання з футзалу серед учнів 5 класів до Дня Святого Миколая.

Друк

IX Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі…»

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського  університету імені Бориса Грінченка оголошує IX Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі…», який відбудеться 17 грудня 2016 року. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області.