Друк

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві»

04-05 листопада 2017 року відбудеться ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві» за адресою: м.Київ, вул.Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація (Колонна зала, 2 поверх).

Друк

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа – 2017»

22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», КВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа – 2017». Захід відбудеться в режимі он-лайн. На заході педагоги ознайомляться із інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Друк

Всеукраїнський конкурс-огляд педагогічної майстерності «Освітній Оскар- 2017».

До уваги педагогічних працівників закладів освіти Київщини!

Повідомляємо, що видавництвом «Шкільний світ» за сприяння Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс-огляд педагогічної майстерності «Освітній Оскар- 2017». Метою заходу є пошук кращих освітян, готових поділитися своїм досвідом.

З умовами проведення конкурсу-огляду можна ознайомитися на сайті видавництва: www.osvitaua.com/2017/05/освітній-оскар-2017/

Друк

Всеукраїнський футзальний турнір серед дітей "KHMELNYTSKY OPEN CUP 2016”

Спортивний клуб «СОКІЛ» Хмельницький, який є правонаступником ФК «Спортлідер+» та Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області запрошує  взяти участь у футзальному турнірі «KHMELNYTSKY OPEN CUP», який відбудеться у місті Хмельницькому 23-26 жовтня 2017 року (23 жовтня – день приїзду, 24-26 жовтня - ігри).

Друк

Змагання з футзалу серед учнів 5 класів до Дня Святого Миколая

З метою підвищення рівня спортивної майстерності та визначення найсильніших спортсменів Київщини з 17 по 19 грудня 2016 року у м. Вишгороді будуть проходити змагання з футзалу серед учнів 5 класів до Дня Святого Миколая.

Друк

IX Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі…»

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського  університету імені Бориса Грінченка оголошує IX Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі…», який відбудеться 17 грудня 2016 року. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області.