Друк

"Олімпійський тижнь" в Бородянській СЗОШ І-ІІІ ступенів №1

IMG 0264 315 вересня 2017 року в рамках проведення в Україні "Олімпійського тижня" в Бородянській СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 організовано низку спортивно-масових заходів спільно з Бородянською районною ДЮСШ та відділом культури, молоді та спорту Бородянської РДА.

Друк

Олімпійський тиждень у м. Борисполі

DSC06898 1З 07 по 15 вересня 2017 року з метою популяризації спорту, здорового способу життя, олімпійського руху, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах у навчальних закладах міста Борисполя пройшов «Олімпійський тиждень – 2017». В закладах освіти були організовані зустрічі учнів з видатними спортсменами, тренерами та діячами фізичної культури і спорту, проведені позакласні години, круглі столи на тему: «Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні» тощо. В загальноосвітніх навчальних закладах відбулися змагання з олімпійських видів спорту, конкурси, спрямовані на розвиток та пропаганду олімпійського руху. В дошкільних навчальних закладах міста відбулися змагання вихованців «Веселі старти» під гаслом: «Ми майбутні олімпійці!»/

Друк

Тиждень здоров'я, фізичної культури та спорту у Васильківському професійному ліцеї

IMG 0264 13Традиційно кожного року у вересні відзначається свято всіхприхильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту — День фізичної культури і спорту. У всі часи самездорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тількидаєздоров’я, вінзагартовує характер і волю.

Друк

Відбулося театралізоване свято

IMG 0264 1214 вересня 2017 року на сцені КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації» відбулося прекрасне театралізоване свято. Юні актори під керівництвом наставників Я. В. Припишнюк, Н. А. Охочої, Я. С. Семеняченко подарували присутнім незабутню подорож у світ казки та привітали іменинників найтеплішої пори року.

Друк

Інфотайм: час інформації в Малій академії наук учнівської молоді

IMG 0264 714 вересня 2017 року у приміщенні КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» відбувся інфотайм «МАН – простір можливостей», під час якого учням навчальних закладів Білоцерківського, Васильківського, Сквирського районів, міст Василькова та Білої Церкви було презентовано пріоритетні напрями діяльності Київського обласного територіального відділення МАН у 2017-2018 навчальному році. Близько 150 учнів-членів МАН в інтерактивній діалоговій формі ознайомилися з можливостями реалізації власних науково-дослідницьких нахилів у гуртках та на конкурсах Малої академії наук.

Друк

Олімпійський урок -2017

IMG 0264 6У рамках Всеукраїнського олімпійського тижня 14 вересня 2017 року  ЦК викладачів  фізичного виховання КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» організувала олімпійський урок -  спортивно-масовий захід «Свято спорту і здоров’я». Студенти та керівники груп  І-ІІ курсів та ІІІ-ІV курси спеціальності «Фізичне виховання», студентська рада провели чудовий незабутній день на мальовничих галявинах біля річки Рось.  У заході взяли участь понад  412 студентів.  Гарний настрій, сприятлива  погода, цікаві конкурси та змагання допомогли провести час весело й драйвово…

Друк

«Увага! Діти на дорозі!»

IMG 0264 2Літо позаду. Розпочався новий навчальний рік. Більшість дітлахів пішли до школи. За статистикою  Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області, саме у вересні збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

Друк

Київщина стала сьомим регіоном- учасником всеукраїнського проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»

67Реалізація соціальної політики держави у частині захисту прав дітей з особливостями розвитку на здобуття якісної освіти всіх рівнів і повноцінне включення у соціум – один із пріоритетних напрямів діяльності системи освіти Київщини.

Друк

Введено в експлуатацію новобудову – ДНЗ «Чарівний замок»

IMG 0562 214 вересня 2017 року урочисто відкрито новозбудований  дошкільний навчальний заклад «Чарівний замок» на 7 груп (150 місць) у с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району. Для маленьких мешканців створено сучасні умови для навчання та ігор. Заклад укомплектовано новими меблями, побутовою технікою, дидактичними посібниками та іграшками.

Друк

Бережи здоров’я змолоду…

WP 20170911 15 18 10 Pro 7Кожного дня ми прокидаємося, ідемо до школи, виконуємо свої обов’язки. Ми маємо сили, енергію і завзяття працювати, вчитися. Вдихаємо повітря на повні груди, бадьорою ходою крокуємо куди-небудь, а наш квітучий вигляд радує батьків і друзів. І все це завдяки міцному здоров’ю, за яке ми повинні бути вдячними природі та батькам. Проте якщо не дбати про нього, то щастя бути енергійним і добре виглядати триватиме недовго.