Друк

Вишиванко наша славна, Ти наша єдина. В тобі гордість, в тобі слава, І краса, і сила!

20170517 104953 7Дошкільнята Фастова долучилися до святкування Дня вишиванки. 18 травня 2017 року близько 300 вихованців дошкільних закладів разом з батьками та педагогами одягли вишиванки та зібрались на міському стадіоні «Машинобудівник» для участі у міському флешмобі «Дитяча вишиванка».

Учасників заходу привітала заступник міського голови Давиденко О.П. та начальник управління освіти Єриш Н.Л. Дитячі колективи садочків підготували яскраві виступи своїх вихованців. Дійство розпочали ніжні дівчатка-квіточки які своїм таночком сплели яскравий український вінок із маків, волошок та ромашок. Естафету підхопили хлопчики-козачата. В національному козацькому одязі вони продемонстрували запальний танок із шаблями. Далі перед глядачами розгорнулось ціле дійство: матуся вишивала сорочку для донечки та передавала свою майстерність дівчаткам-дошкільняткам. Маленькі майстрині створили велику сорочку прикрашену візерунком-оберегом. Також відбувся масовий танок на попурі українських пісень з використанням прапорів. Не залишились без участі й батьки. Вони створили композицію національного прапору. Завершилось дійство спільним хороводом-візерунком.

День вишиванки, всеукраїнське свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції, адже у національному вбранні народ кодує свої «щастя і долю, життя і волю», як про те ідеться в обрядових (традиційних) піснях. Тож носімо на долю і щастя вишиванку, це наш український космос і наш національний оберіг…

20170517 104953 8