Друк

Вишиванко, моя вишиванко!!

20170517 104953 618 травня 2017року працівники та учні Таращанського навчально-реабілітаційного Центру долучилися до відзначенняДня вишиванки в Україні. Веселково-патріотичним флеш-мобом «Перлина України» учні підтримали Всеукраїнську акцію до Дня вишиванки.Дрес-кодом дня був наш національний одяг. Всі діти Центру замайоріли різнобарвними візерунками української вишивки. Яких тільки орнаментів та візерунків ми не побачили!Всі були надзвичайно яскраві та гарні. В акції взяли участь не лише учні, а й педагоги та працівники закладу.

Класні керівники та вихователі провели в цей день ряд заходів з метою примноження споконвічних традицій створення та носіння етнічного вишитого одягу,  як символ єдності українського народу.    

Проведення  такого свята на Таращанщині  продемонструвало, що вихованці  навчального закладу  разом зі своїми наставниками відчувають себе справжніми українцями, та налаштовані на збереження і пропагування культури, звичаїв й традицій свого народу. То ж всі в цей день пишалися тим, що одягнули національне вбрання українця. До ніг неньки - України поклали вони віночки, сплетені з безмежної любові й гордості за свою націю.

20170517 104953 5