Друк

День Сонця і Доброти

20170517 104953 217 травня 2017 року, уже традиційно, у Фастівській ЗОШ І-ІІІ ст. №10 в рамках діяльності опорного закладу та дослідно-експериментального майданчика з упровадження гуманно-особистісної технології, пройшов  День Сонця і Доброти.

Лейтмотивом цьому дійству були слова: «Нам би про душу хоч  не забути, нам би хоч трохи добрими бути…».

Свято розпочалося єдиним по всій школі уроком  Доброти. Кожен класний керівник і класовод долучилися до ворк-шопу творчих ідей з гуманності і милосердя. Яскравим і неперевершеним був урок Доброти  серед учнів 5-6 класів і 11-х класів, де випускники школи виступили в ролі наставників і в цікавій формі передавали свій досвід з гуманності, милосердя, людяності  і толерантності своїм  юним друзям. 

20170517 104953 3

Не менш цікавими і повчальними були уроки для учнів початкових класів. Програмою Дня Сонця і Доброти були передбачені й інші цікаві заходи. Це і виставка робіт учениці 10-А класу Рашківської Катерини «Квітка - душа», і конкурс плакатів «Сонячні мрії», і арт-фестиваль комп’ютерної графіки «Добро і Сонце навколо нас». Протягом дня учні обмінювалися сердечками, які будуть нагадувати, що потрібно творити добро. Обов’язковою умовою у проведенні Дня був присутній в одязі, аксесуарах жовтий колір. То ж кульмінацією  дня став фотоквест усіх сонячних учасників.