Друк

Всеукраїнський фінал чемпіонату України з баскетболу

20170517 104953 117 травня 2017 року в столичному Палаці cпорту відбувся Всеукраїнський фінал чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна баскетбольна ліга України 3х3».

В змаганнях взяли участь 126 освітянських баскетбольних команд зі всіх регіонів України, які протягом дня визначали кращих у двох вікових групах  – 1999 р. н. і молодші та 2002 р. н. і молодші, як серед юнаків так і серед дівчат.

Київську область представляли 7 команд – переможців обласного етапу змагань.  В напруженій боротьбі Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво - Святошинського району  виборола друге місце, а команди НВК «Гімназія – загальноосвітньої школи І ступеня» міста Боярка та Переяслав-Хмельницька ЗОШ №7 - третє місце, що є значним спортивним досягненням у даному виді спорту.

20170517 104953 1

Переможців і призерів фінальної частини чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна баскетбольна ліга 3х3» вітали та нагороджували голова Комітету з ФВС МОН України Вадим Стеценко, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський, генеральний секретар Федерації баскетболу України Володимир Драбіковський та директор Шкільної Баскетбольної Ліги, Член Президії ФБУ Лариса Шабанова. Юнаки та дівчата отримали кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки, кращі гравці – статуетки.