Друк

Тиждень безпеки дорожнього руху у м. Бориспіль

01 15 05 49 17З 08 по 14 травня 2017 року у місті Борисполі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочав Тиждень велопробіг «За безпеку на дорозі», в рамках акції «Шляхами героїв», приурочений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До пробігу долучилися велосипедисти різного віку та різної фізичної підготовки – і старші мешканці Борисполя, і шкільна молодь, і ті, хто займається у гуртках з велосипедного туризму.

В навчальних закладахпроведені тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, конкурси, ігри, змагання)та уроки «Безпека на дорозі – безпека життя» за участю працівників Управління патрульної поліції в м. Бориспіль.

01 15 05 50 17

В загальноосвітніх навчальних закладах відбувся шкільний конкурс малюнків «Дотримуйся правил – збережи життя». Роботи переможців конкурсу бориспільці змогли побачити на виставці малюнків «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», яку організував Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».

В дошкільних навчальних закладах проведені заняття, розваги, лялькові вистави, драматизація казок та консультації для батьків.З дітьми середнього, старшого дошкільного віку вихователі відпрацювали правила користування пішохідними переходами з метою закріплення знань про правила дорожнього руху.

11 травня 2017 року в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбулася зустріч лідерів Асоціації учнівського самоврядування міста Борисполя з представником патрульної поліції міста Рудьом Іваном Васильовичем. Темою круглого столу було питання «Як поліпшити безпеку дорожнього руху в м. Бориспіль?». Діти ставили різноманітні запитання, капрал поліції відповідав на них цікаво та аргументовано, закликав учнівську молодь не бути байдужою до своєї безпеки та безпеки учасників дорожнього руху, повідомляти поліцію про порушення правил, активно співпрацювати з патрульними у вирішенні будь-яких громадських питань.