Друк

Учнівський проект – крок до успіху

01 15 05 47 17Одним із перспективних та результативних напрямків роботи в школі є проектна діяльність, яка дає можливість залучати учнів до активного творчого пошуку, використання всіх доступних інформаційних джерел, уміння аналізувати інформацію, приймати рішення та доводити творчий задум до завершення. Ще на початку навчального року вихованці санаторної школи-інтернату вибирають тему проекту і працюють над нею.

11 травня 2017 року в актовій залі комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбувся традиційний конкурс-захист учнівських проектів. Присутнім та членам журі були представлені на розгляд найрізноманітніші роботи, серед яких особисті, групові, колективні, дослідницькі, пошукові, творчі та рольові. Кожен учасник проектудібрав цікавий матеріал, проявив індивідуальний підхід, своєрідність бачення теми та оригінально презентував.

Народна тематика завжди є актуальною. Про це свідчать проекти: «Давня українська оселя» (1 клас), «Іграшка-оберіг – лялька-мотанка» (2 клас), «Великодній кошик» (4 клас), «Чарівний світ чисел» (6 клас), «Магічність писанки» (Кондратюк Дарина, учениця 7 класу), «Витинанки» (Жукова Дарина, учениця 9 класу).

01 15 05 48 17

Політичне становище ніколи не залишало байдужими учнів нашої школи. Проект «Національний прапор України» (Бербер Ілона, учениця 9 класу) змусив присутніх замислитися над цією темою.

Багата і прекрасна природа України щороку кличе на своє лоно і дає теми для проектів. Учні 3 класу, милуючись краєвидами та подорожуючи, захистили проект «Дніпро – найбільша річка України», а семикласники – «Стежками Володарщини». Не залишили нікого байдужим і проекти: «Сіль: друг чи ворог» (5 клас), «Подарунок Прометея» (8 клас), «Світ професій», «Дівчатам присвячується» та «Вони бачили війну на власні очі» (10 клас).

Спортивна тематика та пропаганда здорового способу життя звучали в роботі учня 11 класу Беспутіна Іллі «Фанати футболу».

Перемогу в своїх вікових категоріях здобули проекти учнів 3, 7 та 10 класів («Вони бачили війну на власні очі»), які здивували і вразили своїми креативністю, оригінальністю, патріотизмом та цікавим представленням.