Друк

За європейське майбутнє

01 15 05 40 17Довгих 25 років Україна йшла до безвізового режиму. На шляху були як часи нашого зближення з Європою, так і часи більш холодних відносин. Отримати безвіз заважали посягання східного сусіда, відсутність реформ та боротьби з корупцією.

11 травня ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» взяв активну участь у проведенні урочистої церемонії підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу з нагоди ухвалення рішення ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення дня Європи.

Урочиста церемонія відбулася біля Ржищівської міської ради, де зібралися студентські лідери, переможці олімпіад, працівники виконавчого комітету, керівники установ, підприємств та організацій міста.

01 15 05 41 17

Право підняти Прапор України та Прапор Європейського Союзу отримали кращі учні та студенти міста Ржищева. Від нашого закладу – це відмінники навчання Пашковська Олена та Джангоян Сергій.

Участь у заході також взяли виконуюча обов’язки міського голови, секретар Ржищівської міської ради Чорненька К.І., заступник директора Районного воєнного комісаріату Бойко В.Г. та голова волонтерської організації «Страус» Герасименко Л.С.

Одночасно такі урочисті церемонії підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу відбувалися в усіх містах області, районних центрах та адміністративних центрах об’єднаних територіальних громадах.

Інтеграції України у сучасний європейський простір сприяє вихованню у громадян, особливо у молоді, почуття гордості за свій народ та безумовного сприйняття України як єдиної європейської країни. За словами Президента України, рішення Ради Євросоюзу – історичне. «Це неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому».