Друк

Шкільна волейбольна ліга України

01 15 05 36 1 17З 5 по 8 травня 2017 року в Пущі-Водиці на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії проходив фінал серед учнівської молоді України – «Шкільна волейбольна ліга України».

         Змагатися за нагороди приїхало майже 600 учасників з різних куточків України.На урочистому відкритті 5-го травня, яке відкрив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, були присутні представники: Міжнародної Федерації волейболу, Міністерства освіти і науки України, освітянського Спорткомітету, Національного олімпійського Комітету, Федерації волейболу України, Асоціації дитячого волейболу України, Міністерства молоді і спорту Українита інші.

Команди учасниці 2000 р. н. і молодші як серед дівчат так і серед юнаків одночасно змагалися на чотирьох волейбольних майданчиках МТА. Команди грали «на виліт» до двох поразок. Гра тривала до двох переможних партій. Кращі команди в очних дуелях зустрічалися  між собою на стадії  плей-офф і переможець пар крокував далі по сітці змагань.

01 15 05 37 17

         Київську область представляли команди з Бориспільського району,     м. Біла Церква та м. Ірпінь. Хочеться відмітити наших юнаків та дівчат, які показали справжній характер і в напруженій боротьбі ввійшли в 10 кращих команд областей України.  

Команди-переможниці і призери на п’єдесталі пошани розташувалися таким чином: серед хлопців головні нагороди змагань завоювали юнаки з Полтавської області. Срібні нагороди отримали школярі з Донеччини. Третю сходинку п’єдесталу пошани посіли хлопці з міста Києва. Серед дівчат красень-кубок і головні нагороди за перше місце отримала команда Черкаської області.  Другими стали волейболістки з Полтавщини. Третє місце завоювали школярки Чернівецької області.

Переможці та призери ШВЛУ отримали красені-кубки та дипломи Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, медалі Міністерства молоді і спорту України, а також пам'ятні подарунки Національного олімпійського комітету України та подарункові сертифікати спортивного бренду Peak. Кращі гравці команд в різних номінаціях під бурхливі оплески були урочисто нагороджені статуетками Федерації волейболу України.

Вітаємо команди і вчителів-тренерів з яскравими перемогами, призовими місцями Всеукраїнського волейбольного турніру серед школярів і бажаємо не збавляти обертів, удосконалюючи свою майстерність в обраному виді спорту!