Друк

Київщина визначила найкращу Дружину юних пожежних

01 15 05 33 17Днями у приміщенні Обухівського районного центру культури та дозвілля відбувся фінальний етап обласного туру ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Щорічно цей захід проводиться Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Головним Управлінням ДСНС України у Київській області.

Цього року у фіналі за першість змагалися 7 кращих команд Київщини з Вишгородського Києво-Святошинського, Таращанського районів, міст Бровари, Ірпінь, Біла Церква, Переяслав-Хмельницький.

Учасники боролись в трьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами». У першому конкурсі учасники представляли свою команду упродовж 5 хвилин, аби глядачі могли познайомитися з командою. У конкурсі «Домашнє завдання» кожна команда повинна була розкрити тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй».

01 15 05 34 17

По закінченню конкурсної програми учасники і гості фестивалю отримали можливість ознайомитися з виставкою «Небезпечні знахідки» аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також з пожежною технікою та спецобладнанням, які були розміщені біля Центру.

01 15 05 35 17

За рішенням компетентного журі гран-прі фестивалю цього року виборола команда м. Біла Церква «1-1 пароль відважних». Хлопці та дівчата, не стримуючи емоцій, отримали диплом Гран-прі з рук начальника Головного управління ДСНС України у Київській області Василя Слободяника, який зазначив, що виступи всіх команд були яскраві, колоритні та цікаві.

01 15 05 36 17