Друк

На перші гулі!

01 15 05 30 17На передодні Дня матері, який українці відмічають в другу неділю травня у Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг силами аматорського літературно-драматичний театру "Росичі" відбулася прем’єра класичної комедії за мотивами п’єси Степана Васильченка « На перші гулі». Родзинкою постановки було те, що богуславські драматурги поєднали сценарій з популярними піснями в сучасній обробці, чим зачарували юних поціновувачів театрального мистецтва.

Прекрасна гра юних акторів, костюми, декорації та музичне оформлення переносять нас у 19 століття - з його звичаями, традиціями та простим народним словом.

Кумедні ситуації, жарти та дотепні зауваження викликали сміх, а актори (між іншим, учнів груп перукарів та кухарів: Черемних А., Вовк Л., Засядьвовк В., Галстян Г., Покраса О.) здивували талановитою грою.

01 15 05 29 17

Вихователь гуртожитку Дяченко С.М. та керівник літературно-драматичного гуртка Манзюра Ж.І. сподіваються, що вистава розбудила у глядачів бажання долучитися до прекрасного та спонукала їх і самих творити театральні шедеври.

01 15 05 31 17