Друк

Обласний фестиваль «Інноваційна діяльність закладів освіти Київщини за педагогічною технологією «Росток»

01 15 05 10 1712 травня вчителі Ржищівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст . Матвійчук В.В., Самар В.В., Левченко Л.І. та завідуюча методичним кабінетом Тріщун Л.М. стали учасниками обласного фестивалю «Інноваційна діяльність закладів освіти Київщини за педагогічною технологією «Росток», що проходив на базі Боярського навчально-виховного комплексу «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3».

В програмі фестивалю - відкриті уроки вчителів закладу, що працюють за технологією «Росток», робота майстер-класів та педагогічних студій,педагогічна виставка «Крок до успіху».

Свої творчі надбання представили також і педагоги Ржищівської школи І-ІІІ ст.- це роздруковані збірки творчих завдань та вправ з математики, хімії, програма факультативу з креслення та програма виховної роботи. Але найбільшу цікавість учасників Фестивалю викликала демонстрація чотирьох електронних додатків до уроків з навколишнього світу, математики, рідної мови.

Вчителі-методисти Матвійчук В.В., Самар В.В. проводили майстер-класи та обговорювали нагальні питання розвитку системи освіти, нової української школи та подальшого розвитку комплексної програми розвитку дітей «Росток»

Начальник відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук, професор, автор та науковий керівник педагогічної технології «Росток» Пушкарьова Тамара Олексіївна підвела підсумки фестивалю та вручила Сертифікати.

01 15 05 11 17

Кульмінацією насиченого та цікавого Фестивалю був творчий проект з патріотичного виховання мюзикл «Легенда про Довбуша» , що підготували для присутніх учні школи.