Друк

День Європи: у Борисполі замайоріли прапори України та Європейського Союзу

1 14День Європи– це історичне свято. Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – це революція за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. З цієї нагоди на Європейській площі Борисполя відбулася урочиста церемонія підняття прапора України та Європейського Союзу.

Це почесне право надали переможцям ІVетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін учням НВК «Гімназія «Перспектива» Устьянцевій Валентині (11 клас), Шматкову Максиму (10 клас), Буренкову Олегу (9 клас), учениці  НВК ім К. Могилка, вихованці БДЮТ «Дивоцвіт», голові обласної ради дітей Київщини Чоботок Валерії, лідерам учнівського самоврядування, учням ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Косенко Андрію, Штефан Вероніці, учням ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Макоді Тетяні, Варварич Богдану та багаторазовому чемпіону і призеру чемпіонатів Світу з гирьового спорту серед ветеранів Євгенію Бикову.

Організаторами свята була Бориспільська міська рада за безпосередньої участі управління освіти і науки та Бориспільського міського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». В урочистостях взяли участь освітяни та всі небайдужі жителі міста.

З нагоди святкування Дня Європиу навчальних закладах м. Бориспіль здійснена значна інформаційно-просвітницька робота, а саме: тематичні уроки, лекції, бесіди, історичні години, вікторини з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи, книжкові виставки та фотовиставки, дискусії, круглі столи та віртуальні подорожі «Відкрий Європу для себе»,проведено низку культурно-масових та спортивних заходів.

Заходи щодо відзначення Дня Європи будуть продовжуватись до 14 травня 2017 року.