Друк

XXIІІ районна легкоатлетична естафета

1 705 травня 2017 року в селищі Гребінки традиційно проводилась легкоатлетична естафета присвячена дню Перемоги над нацизмом, в якій брали участь команди загальноосвітніх шкіл Васильківського району.

Вона була заключним - десятим видом XX – их Спортивних ігор школярів Васильківського району, які проводились відділом освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та районною ДЮСШ в 2016-2017 навчальному році серед загальноосвітніх шкіл. Цього року естафета була вже двадцять третя, і в ній приймало участь 26 загальноосвітніх шкіл району. Підготовку до цих змагань оргкомітет почав вести задовго до старту: це розмітка дистанцій, озвучення, оформлення колони прапорами, забезпечення роботи міліції під час проведення урочистості та змагань, і чергування працівників швидкої допомоги.

Змагання проходили на центральній вулиці селища Гребінки, і розпочались попередніми забігами команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл. Було проведено п’ять попередніх забігів,переможці яких виходили до фінального забігу. Таким чином, у фінальному естафетному забігу приймало участь 5 команд. Забіг пройшов у напруженій спортивній боротьбі, в результаті чого місця розподілились таким чином:

1 місце - команда Калинівська ЗОШ №1 (вчитель фіз-ри Онопрієнко О.І.);

2 місце - команда Глевахівської ЗОШ (вчитель Сухомлин О.М.);

3 місце - команда Плесецької ЗОШ (вчитель Фоя М.Ф.);

4 місце - команда Гребінківська ЗОШ (вчителі фіз-ри Столяренко В.А. та Москалюк Н.В.).

5 місце - команда Гребінківська гімназія.( вчитель фіз-ри Діхтяр Л.В.).

Переможці та призери легкоатлетичної естафети були нагородженікубками, грамотами та медалями. Нагородження проводили - директор районної ДЮСШ - Нехта В.В., ветеран спорту Муха М.С.та заступник селищного голови Гребінок Руденко В.М.