Друк

Участь у Всеукраїнському флешмобі «Діалоги з друзями»

ghjhkhkhjhj 4Творча група Білоцерківського локального центру громадянської освіти, який функціонує на базі Білоцерківського НВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», стала учасником незвичайного флешмобу «Діалоги з друзями», ініційованого  громадською організацією «Новий Донбас» спільно з Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба». Ідея флешмобу – допомогти дітям, котрі постраждали від війни, знайти спільну мову з однолітками з інших регіонів України. У рамках проекту діти розробляють соціальні ролики-звернення до молоді, що перебуває на тимчасово окупованих територіях України.

Наразі в Білоцерківському локальному центрі громадянської освіти (БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК») кипить робота зі створення відеороликів. Учні 7-го та 11-го класів  Артем, Альона та Юлія вирішили поділитись історіями з власного життя, розповіли про своїх нових друзів. Особливо вразила історія Альони, яку її нова подруга буквально врятувала її від суїциду.

Проект «Діалоги з друзями» дозволяє молоді з тимчасово окупованих територій відчувати єдність зі своїми однолітками з усієї України через створення відеороликів.