Друк

На Київщині відбулися змагання веселих і найкмітливіших юних інспекторів руху

ghjhkhkhjhj 204 травня 2017 року  в міському Будинку культури м. Бориспіль відбулися обласні змагання КВН ЮІР. Цього року за перемогу у конкурсі змагалися 9 команд з різних куточків області.

Змагання ЮІРівців проходили під гаслом «Молоде покоління - за безпеку руху!». Основна  мета – нагадати школярам про Правила дорожнього руху та спонукати їх дбати про власну безпеку.

Організаторами дійства виступили Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області, Департамент освіти і науки КОДА, за  підтримки громадської організації  «Traffic Challenge».

Програма виступу складалась з трьох етапів: привітання (візитка) «Виконуй правила – переходь правильно», конкурс новин: «Обережно діти!» та музичне домашнє завдання «Ваші документи». 

Веселі та найкмітливіші юні інспектори руху у першому конкурсі представили на розсуд журі "візитку" своєї команди. Школярі в улюбленому жанрі молоді розповідали про те, як не можна жартувати з дорогою, і шуткували над тими, хто не поважає правила дорожнього руху, співали веселі пісні та дарували глядачам чимало позитивних емоцій і сміху. А ще – закликали жити за правилами й ніколи не забувати про безпеку на дорозі. Не менш яскравими були виступи команд у музичному конкурсі, тож визначити переможців змагань виявилося доволі складно.

Перемогу серед веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху здобула команда «Вітаміни» Боярського НВК школи №3, Києво – Святошинського району. За нею слідом на другому місці опинилася команда «ДжиДАІ», Білоцерківської школи №1. Третє місце дісталося команді «Крок», Іванківського району.

Підполковник поліції Олена Косенко разом з іншими організаторами привітала учасників змагань з перемогою та подякувала керівникам команд за їхню працю. Вона наголосила, що такі конкурси допомагають школярам краще засвоїти правила безпеки на дорозі.

Наостанок зустрічі переможці конкурсу отримали дипломи та подарунки.