Друк

Пам’ятаємо

IMG 8879 2305 травня 2017 року в актовій залі комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» зібралася вся шкільна родина, щоб  згадати тих, хто пройшов крізь пекло Другої світової війни, кому вдалося вижити, хто  поліг у бою.  Лінійка, присвячена 72-й річниці Великої Перемоги та Дню пам’яті і примирення, розпочалася з виконання Державного Гімну України та продовжилася розповідями ведучих. Нікого не залишили байдужими  пісні, відеоматеріали та зворушливі вірші про героїчний подвиг, незламну мужність та страждання нашого народу, які читали учні школи. З трепетом у душі школярі поклали квіти до обеліска Слави.

Ніколи не будуть забуті ті, хто в тяжкий для країни час здійснив неповторний подвиг та загинув на фронтах Другої світової війни заради щастя нинішніх поколінь. Присутні вшанували хвилиною мовчання їх світлу пам'ять.

Під пісню «Перемога», що звучала з уст вчителя школи, діти виконали флеш-моб, тримаючи в руках власноруч виготовлені ромашки та червоні маки, символ пам’яті жертв Другої світової війни.

Ця пам'ять робить усіх нас сильнішими, адже вона є запорукою неминучої перемоги сьогодні.