Друк

«1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.»

IMG 8879 18День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

З цієї нагоди в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа –інтернат І-ІІ ступенів»  класоводами 1-4 класів та  класними керівниками  5-10 класів  були проведені  виховні години, присвячені    перемозі  над нацизмом у Другії світовій війни. Вихованці закладу разом  з вихователями поклали квіти до пам’ятних знаків міста – кургану «Скорботна мати», «Танк-Т-34» (на честь визволителів міста). Керівником гуртка з образотворчого мистецтва»Юний художник» Кириченко Л.С. була підготовлена виставка дитячих малюнків  «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Бібліотекар  школи, Макарова Н.Г. підготувала виставку літератури  «Рядки опаленні війною».

У ці славні дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

IMG 8879 19