Друк

Пам’ятаємо перемогу

IMG 8879 16Для школярів КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» цей день завжди особливий. Як і кожного року, 05 травня 2017 року, напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні була проведена урочиста лінійка-реквієм на честь відзначення 72 річниці.

Учні школи вшанували пам’ять про ветеранів та учасників бойових дій під час Другої світової війни. Символічні маки замайоріли на грудях кожного учня. Не залишила байдужими літературно-музична композиція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», на якій було вшановано тих, хто віддав життя за визволення нашого народу від нацистських окупантів, хто в партизанських загонах не шкодуючи ні життя, ні сил, прокладав дорогу до Перемоги.

За допомогою презентації слайдів школярі мали змогу побачити, як велися бойові дії, ознайомитися з фотографіями славних земляків, прослухати пісні воєнних років. Учні школи поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

Молоде покоління завжди з вдячністю пам’ятатиме про переможців Другої світової війни. Пам’ять про подвиги завжди буде жити в серцях нащадків.

IMG 8879 17