Друк

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

IMG 8879 15Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який проходив з 24 березня по 28 квітня 2017 року. Команда Київської області успішно представила результати своїх наукових досліджень виборовши 15 призових місць, зокрема, І місце – 1, ІІ місце – 6, ІІІ місце – 8:

І місце:

секція «Філософія» – Барильченко Владислав, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів», науковий керівник – Ломачинська Ірина Миколаївна;

ІІ місце:

секція «Екологія»– Устьянцева Валентина Дмитрівна, учениця
11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» –  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха, науковий керівник – Нагаєва Лідія Михайлівна, вчитель біології;

секція «Біологія людини» – Опанасенко Данило Сергійович, учень
11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5, науковий керівник – Дмитренко Оксана Вікторівна, вчитель біології;

секція «Зарубіжна література» – Кобко Владислава Ігорівна, учениця 10 класу Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» - загальноосвітня школа I ступеня», науковий керівник - Котлярчук Галина Миколаївна, учитель зарубіжної літератури;

секція «Фольклористика» – Градова Діана Сергіївна, учениця 10 класу Рокитнянського районного ліцею, науковий керівник – Євсєєнко Світлана Володимирівна, учитель української мови та літератури;

секція «Російська мова» – Комарова Марина, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів-дитячий садок» «Міцва-613», науковий керівник –Двухбабна Анна Омелянівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури;

секція «Технологічні процеси та перспективні технології» – Горобець Андрій, вихованець Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 11 класу Комунального закладу «Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3», науковий керівник – Паришкура Валентина Вікторівна, керівник гуртка;

ІІІ місце:

секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»– Білоус Анастасія, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей - МАН», науковий керівник – Терехова Любов Володимирівна, керівник гуртка;

секція «Журналістика»– Бондар Анна Олегівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, науковий керівник – Омельченко Тетяна Вікторівна, учитель української мови та літератури;

секція «Селекція та генетика» – Юрченко Вікторія, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, науковий керівник – Путілова Людмила Олексіївна, учитель біології;

секція «Хімія» – Горобець Андрій, вихованець Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 11 класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3», науковий
керівник – Шевченко Світлана Михайлівна,керівник гуртка;

секція «Зоологія, ботаніка» – Іванов Микита, учень 11 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат», Булах Олена Ярославівна, учитель біології;

секція «Психологія» – Петриняк Анна, учениця 10 класу Рокитнянського районного ліцею, науковий керівник – Хорунжа Ольга Вікторівна, учитель біології;

секція «Іспанська мова»– Швець Анна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, науковий керівник – Пархоменко Світлана Олексіївна, учитель іспанської мови;

секція «Етнологія»– Колісник Наталія, учениця 11 класуПустовітської загальноосвітньої школи I-III ступенів Миронівського району, науковий керівник – Кравченко Віра Володимирівна, учитель історії.

Вітаємо переможців та бажаємо вдалих майбутніх досягнень!