Друк

Проект GoCamp у Білоцерківському районі

DSC 0246 3У Білоцерківському районі навчально-виховний комплекс «Узинська гімназія» бере участь у пілотному проекті  GoCamp After school.  GoCamp - новий формат пришкільних мовних таборів із залученням іноземних волонтерів. З 03 квітня 2017 року у закладі працює волонтер з Єгипту (Олександрія) Adham Mohamed Abdelrahman.

Adham познайомився з усіма дітьми гімназії, завітавши до кожного класу, де відразу справив позитивне враження. Волонтер відразу розпочав роботу з учнями усіх вікових категорій: проводив цікаві ігри, презентації.

Учні гімназії  представили Україну єгипетському гостю. Під час презентації діти ознайомили його з географічним положенням країни, найбільшими містами, представили сім чудес України, розповіли про народний символ і оберіг кожного українця – вишиванку. Показали  український народний танок, розповіли про публічних людей, які зробили значний внесок у розвиток літератури, культури, спорту України: Ліну Костенко, Сергія Бубку, Джамалу та інших; переглянули коротенький фільм-візитку про Україну.

Взаємодія з волонтером GoCamp подобається учням, вони мають можливість спробувати себе у спілкуванні англійською мовою з іноземцем, отримують цікаву інформацію про життя, навчання, роботу за кордоном.

DSC 0246 4

DSC 0246 4

DSC 0246 3