Друк

Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Granit Cup 2017»

62E7FE20 3З 08 по 09 квітня 2017 року в м. Коростишів (Житомирська область) відбулись всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «GranitCup 2017». У Коростишев прибули 229 спортсменів з 8 областей України.Формат змагань передбачав два старти (довга і середня дистанції).

Переможець змагань визначався за найменшою сумою часу. Тобто виграти лише один день для перемоги було замало. Потрібно було витратити мінімум часу для подолання обох дистанцій. Приємні призи, кубки та грошові винагороди досить гарно стимулювали спортсменів) .Переможцями змагань у своїх вікових групах стали: Ковальчук Серафім (Ч-12), Мучак Олег (Ч-16), Анопко Нікіта (Ч-18), Матвеєва Ірина (Ж-14). Срібні нагороди у Сєрікової Владислави (Ж-14), Трохимчук Юлії (Ж-18), Войтанік Денис (Ч-18), Теремецький Тимофій (Ч-16), Яценко Володимир (Ч-14) , а бронзові нагороди в активі Татарнікова Михайла (Ч-14). В змаганнях взяли участь зовсім юні спортсмени – Петруняк Тетяна, Литвиненко Олександра, Бойчук Данило, Савчук Віталій, Свідерський Ігор, Драч Іван, Грабовська Інна та інші. Це був перший виїзний старт юних орієнтувальників. Тим не менш, хлопці та дівчата впорались з непростими дистанціями. І нехай на цих змаганнях вони не здобули гучних перемог, та саме тут вони здобули цінний досвід, що дозволить перемагати у майбутньому. Цікаво, що організатори змагань започаткували незвичайну традицію. Вручати жабу (щоб не душила)))) спортсменам, які посіли 4 місце. Серед наших це були Якуба Тетяна, Грабовська Інна та Матяш В’ячеслав.